IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение

    Не само това - освен кошмара на строежа по-надолу има още един готов пълен с мутрички на артекс, които със сигурност са изключително неприятни съседи. Опита ме е научил, че ако някой продава нещо нагласено - с поне 80% вероятност БЯГА от нещо наоколо. Какво те грее локацията като съседа ти съсипва нервите от сутрин до вечер.
    По нов стандарт може и да има 100 квадрата, по истински (немски) стандарт обаче са около 65 квадратите. По груби сметки старото строителство излиза на 85% от площта по документи, новото около 50%-70% в зависимост на колко лъжлив инвеститор си попаднал.

    150к за приличен, ремонтиран тристаен с голямо мазе може би не е чак толкова лоша оферта. Мястото е добро, точно срешу алеята. Стига дадената квадратура да не е напудрена и да се окажат 60 квадрата по документи, а брокерът да си е измислил останалите. Освен това май е и средният апарт в къщето, което е добре.
    Тези къщета са доста позападнали, трябва сериозно саниране на сградата. Малко изолация, да се пипне фасадата и общите части и става в пъти по-здрав и качествен имот от новата тухла, която строят насреща.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      Ок съм
      Благодаря ти!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

        Предлагам Берти за арбитър. Понижител е от години, всички помнят "мяу-бау" и тн. Би трябвало да му имаш доверие.
        Напълно съм съгласен с предложения арбитър. Нямам идея другата страна какво е готова да заложи..Приемам и ниски залози, като за понижители. Само, че трябва да има и посипване главата, като пимерно: " Извинявам се, че съм бил заблуден!"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

          Предлагам Берти за арбитър. Понижител е от години, всички помнят "мяу-бау" и тн. Би трябвало да му имаш доверие.
          Ок съм
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение

            Не само това - освен кошмара на строежа по-надолу има още един готов пълен с мутрички на артекс, които със сигурност са изключително неприятни съседи. Опита ме е научил, че ако някой продава нещо нагласено - с поне 80% вероятност БЯГА от нещо наоколо. Какво те грее локацията като съседа ти съсипва нервите от сутрин до вечер.
            Като не искаш мутрички.... Обеля,Модерно предградие и тн са твоите квартали
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

              Ами хайде. Това с арбитъра малко трудна в брокерската тема. Май само Ортидокс е безпристрастен тука. Ти какви документи ще представиш?
              Предлагам Берти за арбитър. Понижител е от години, всички помнят "мяу-бау" и тн. Би трябвало да му имаш доверие.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение

                Не само това - освен кошмара на строежа по-надолу има още един готов пълен с мутрички на артекс, които със сигурност са изключително неприятни съседи. Опита ме е научил, че ако някой продава нещо нагласено - с поне 80% вероятност БЯГА от нещо наоколо. Какво те грее локацията като съседа ти съсипва нервите от сутрин до вечер.
                Чакай малко, няма атрактивен квартал на София в който няма строеж в момента. Ти, ако живееш в Гурмазово, да там няма строеж. Значи за теб навсякъде е кошмар..
                е...с такова мислене кога ще купиш...риторично питам де..

                ПП Да не забравиш да споменеш Слатина и Редута, явно там са ти несподелените любови. Аз не пиша от две години за тези квартали, ама полуидиотите ги споменават заради влагата в главата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  И това е чиста площ - по новите "стандарти" - 100кв+10мазе или под 1400€ квадрата в ИЗТОК - прехваления квартал.
                  Мноого е добра офертата.
                  Има нов строеж баш до блокчето - 2 години АД
                  Не само това - освен кошмара на строежа по-надолу има още един готов пълен с мутрички на артекс, които със сигурност са изключително неприятни съседи. Опита ме е научил, че ако някой продава нещо нагласено - с поне 80% вероятност БЯГА от нещо наоколо. Какво те грее локацията като съседа ти съсипва нервите от сутрин до вечер.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                    150лв.
                    не е много, но предвид на малката инвестиция е прилична доходност предполагам.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                      Ами хайде. Това с арбитъра малко трудна в брокерската тема. Май само Ортидокс е безпристрастен тука. Ти какви документи ще представиш?
                      Хайде без арбитър тогава, навит ли си и на какво се обзалагаш?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                        Написал съм пределно ясно. Кой на каквото му стиска да се обзаложим дали съм купил маломерен на Българското Черноморие на 21.04.2021г. с арбитър от форума. И броят мнения не е в корелация на изразената от понижителите емоция, в случая злоба, жлъч и завист
                        Ами хайде. Това с арбитъра малко трудна в брокерската тема. Май само Ортидокс е безпристрастен тука. Ти какви документи ще представиш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          колко е наема от магазинчето в ОК
                          150лв.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                            Ти на кое казваш жлъч? Щото ако пребориме мненията последните дни, да не излезеш шампион? Я кажи какъв е облога, какво даваш и какво искаш?
                            Написал съм пределно ясно. Кой на каквото му стиска да се обзаложим дали съм купил маломерен на Българското Черноморие на 21.04.2021г. с арбитър от форума. И броят мнения не е в корелация на изразената от понижителите емоция, в случая злоба, жлъч и завист

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                              Даа' много жлъч, много злоба но никой не прие облога. А и приказките за изкупуване на ангро са смешен плач..миналата година съм купил 10м2 в кв. Овча Купел...не че и там не чакам поскъпване с новите станции на метрото
                              Ти на кое казваш жлъч? Щото ако пребориме мненията последните дни, да не излезеш шампион? Я кажи какъв е облога, какво даваш и какво искаш?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                колко е наема от магазинчето в ОК
                                по 3 Пещерски на седмица
                                при закъсняване на наема
                                допълнително 3 бутилки чилииско вино
                                неустойка
                                но за целия месец

                                Коментар

                                Working...
                                X