IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    то става направо като апостола, но през призмата на имотите - ако спечели печели цял народ, ако загуби губи той

    истината е, че ниските цени в НИ не идват от хубаво стечение на обстоятелствата в икономиката... уви
    та по-добре всички понижителски прогнози да излязат грешни, но няма само меко на хляба.
    Bertram - очакваш ли повишаване на преките данъци?
    Аз ако съм по 10 за неосновно жилище - т.е не ти е с този адрес личната карта.
    Едно семейство с малки деца макс 2 имота - по един на родител. Който иска повече - ФИРМА или да си плаща ДЕБЕЛО. За фирма същия дебел данък, ама пък там си ги приспадаш разходите
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

      да, ама ако спечелиш, печелят и други по веригата, което не е за пренебрегване.
      то става направо като апостола, но през призмата на имотите - ако спечели печели цял народ, ако загуби губи той

      истината е, че ниските цени в НИ не идват от хубаво стечение на обстоятелствата в икономиката... уви
      та по-добре всички понижителски прогнози да излязат грешни, но няма само меко на хляба.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Така като гледам следваме Германия,там до Март ...всичко ще е локдаун,нали видя почнаха да говорят за британския щам.Васкините не са моркова,защото много хора вече явно осъзнават че ваксината може да им донесе в най-лекия вариант множество увреждания или дори смърт .Маса ваксиниран персонал по болниците се оплаква от много усложнения и това е при първата доза,но това никога никъде няма да го прочетеш,то се крие .Васкините за Ковид носят голям риск за организма на всеки човек ,и тук е въпроса дали ще си увредя здравето след като съм здрав или ще продължа да съм здрав и да живея пък каквото ми е писано .Масово в цяла Европа расте скептицизма към тези ваксини .Не забравяй че с времето вс еповече се увеличава и критичната маса от хора останали без доходи и които няма какво да губят .Писал съм и преди че ако аз например нямам нищо,но нямам и доходи ,нямам прехрана няма да ми пука да излезна на улицата ,никой не може да ме спре .
        Ма ти го подкора съвсем бос през нивата.Звездите ли ти нашепват тия неща.Съвсем скъса връзката с реалността

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Въртя ги бе,

          Наскоро имах една, но не се разбрахме принципно.
          Ама тя знае ли

          Коментар


          • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

            Кавръков, знам, че не ме обичаш и ме наричаш спекулант, но всъщност това са си търговски сделки и ако загубя губя само аз.
            да, ама ако спечелиш, печелят и други по веригата, което не е за пренебрегване.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Ето нали виждаш и сега ,ще инвестирал на зелено,мътни води ,и да загубел ,иначе щял да спечели 100 процента ,сам виждаш колко е алчен човека,той има имоти ,купил е но дори сега в тази нечувана криза ,където дръпнаха шалтера на света буквално той мисли за още и за още,дори не се и замисля ...
              Затова ще страдат всички ,заради тази алчност за още и за още ...нищо не е безкрайно,ввсичко си има таван някакъв
              Ами всъщност, ... инвестирайки ( наливайки пари в икомониката), дава работа на строителя, работниците, и на всички по веригата. Строителя ще си купи нова кола, работниците, ще хранят семействата си, и т.н. въртят се парите. Това което ти сам каза, че е спряло. EDIT: Или беше Бертрам, ама се тая. Вярно е.
              Така, че кое му е лошото.
              Last edited by Zalmoxis; 21.01.2021, 17:39.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                https://www.dnes.bg/politika/2021/01...a-april.477344


                Ангелов поиска: Извънредна епидемична обстановка до края на април


                Причината - лоши тенденции, свързани с разпространението на новия щам
                Ако я приемат имотите ще поскъпнат още повече.Вчера една братовчедка на майка ми се обади да се похвали че са продали парцел на добра цена и че в селото много софиянци търсели парцели..

                Коментар


                • https://www.dnes.bg/politika/2021/01...a-april.477344


                  Ангелов поиска: Извънредна епидемична обстановка до края на април


                  Причината - лоши тенденции, свързани с разпространението на новия щам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                    Кавръков, знам, че не ме обичаш и ме наричаш спекулант, но всъщност това са си търговски сделки и ако загубя губя само аз.
                    Успех ,риска и избора са твои ,нищо лично нямам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Когато акцента и цялата тежест паднат основно върху имота като инвестиция и само там се натяга ластика ,системата се чупи .
                      Всички трябва да осъзнят че безкраен растеж няма,през последните 10,20 години се говри само за растеж,растеж,растеж,чакай малко какво е нужно на един индивид да живее добре ,да се чувства щастлив и здрав ?Замисли се ,нещата не са много ,обаче когато всички са на колелото да върят до припадък в името на разтежа идва момента в който природата ,системата на живот в която живеем сама се балансира с криза ,дали ще е вируса или друго все тая .
                      Ето нали виждаш и сега ,ще инвестирал на зелено,мътни води ,и да загубел ,иначе щял да спечели 100 процента ,сам виждаш колко е алчен човека,той има имоти ,купил е но дори сега в тази нечувана криза ,където дръпнаха шалтера на света буквално той мисли за още и за още,дори не се и замисля ...
                      Затова ще страдат всички ,заради тази алчност за още и за още ...нищо не е безкрайно,ввсичко си има таван някакъв
                      Кавръков, знам, че не ме обичаш и ме наричаш спекулант, но всъщност това са си търговски сделки и ако загубя губя само аз.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                        Сега е моментът за ловене на риба в мътна вода. Ако хванеш - добре. Ако не хванеш - най-много да си намокриш краката. Точно така е, както казваш. И аз подходих по този начин. Чудех се, чудех се. 2024 влизаме в еврозоната, дотогава - турбуленции. Имотите никога няма да станат достъпни - поскъпнали или поевтинели. Ще се въртят числата като на колата буталата.
                        Да видим какво ще стане. То равносметката ще стане ясна след поне година. За 15,000 евро няма да се стресирам я.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Добре ,отказвам се
                          Коректно

                          Коментар


                          • https://www.dnevnik.bg/sviat/2021/01...mments-wrapper

                            ластика още се натяга

                            В Европа вече забраняват текстилни маски и преминават на FFP2

                            Поради по-високата плътност на FFP2 през тях се диша по-трудно - здравните власти препоръчват медиците да я носят не по-дълго от 75 минути, без да я свалят, припомня "Дойче веле". След това трябва да има 30-минутна пауза.


                            Не се препоръчва от медицински съображения - или просто не могат - да ги използват хора с респираторни заболявания или намален капацитет на белия дроб.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                              Обзалагам се на 75000€' че не е вярно. Кво ще кажеш някой модератор да цепи баса?
                              Добре ,отказвам се

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Купата и Megamind сте един и същи човек..

                                За протокола ..
                                Обзалагам се на 75000€' че не е вярно. Кво ще кажеш някой модератор да цепи баса?

                                Коментар

                                Working...
                                X