IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Все пак си сериозен инвеститор и човек ходил по света, а караш таратайка на 30+ години.

    Лев, може да ми напишеш на лично къде и как да я намеря тази кака,
    Не съм сериозен инвеститор Евго. Имам достатъчно за нормално преживяване на семейството ми и толкова. И не карам кола на 30+ години , а е под средната възраст на автопарка у нас... просто не е нова и не съм я купил като нова. Пачанга беше ясен по темата и споделям мнението му в голяма степен за колите. Още повече живота ми не минава в тях....
    Съмнявам се че Украинки само с деца ще дойдат. Ще има и сингъл или с мама / там връзката е железна и вървят пакет често/. Ако търсиш чисто външна красота сега ти е шанса.... Има купища агенции там и в нета за брак зарубежом
    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 04.03.2022, 17:49.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      V power обаче. Снощи си тръгнах от бензиностанцията. Искаха 3,22 за него. А дизел обикновен нямаше. Ще оставя спекулантите да се наиграят. Нямат никакви основания да го вдигат. Ако ли не минавам при тираджиите. Имам от тях цяла армия.
      V power ти идва на 3,26 с ДДС то вече -цените са БЕЗ ДДС понеже са за фирми ,но средно по толкова са и на колонките
      Бързай и говори с тях защото няма да си само ти .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
        Айде честито :

        Shell FuelSave 95: от 2.25 лв. на 2.32 лв. без ДДС за литър
        Shell FuelSave Diesel: от 2.30 лв. на 2.39 лв. без ДДС за литър
        Shell V-Power Diesel: от 2.66 лв. на 2.72 лв. без ДДС за литър
        Shell V-Power 95: от 2.40 лв. на 2.46 лв. без ДДС за литър
        Shell V-Power Racing: от 2.63 лв. на 2.70 лв. без ДДС за литър
        Shell Autogas: от 1.20 лв. на 1.27 лв. без ДДС за литър

        от 5/03/

        Два пъти в седмицата ,иначе ги сменят само в Петък

        Дизела отива на 2,89 с ДДС
        V power обаче. Снощи си тръгнах от бензиностанцията. Искаха 3,22 за него. А дизел обикновен нямаше. Ще оставя спекулантите да се наиграят. Нямат никакви основания да го вдигат. Ако ли не минавам при тираджиите. Имам от тях цяла армия.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение
          След всяко сътресение в Русия от там започват да изтичат повече капитали. Така че в дългосрочен план очаквам повече руснаци да инвестират в имоти в България."

          Георги Павлов, изпълнителен директор на "Реалто груп"
          Ох.Умрях от смях.Брокерски мечти.С какво ще купуват бе.С рубли ли.
          Има и контрол на износа на валута.... сложна работа. Само от офшорки, но тези няма да купуват у нас и в ЕС, а по-скоро в Азия....

          Коментар


          • Айде честито :

            Shell FuelSave 95: от 2.25 лв. на 2.32 лв. без ДДС за литър
            Shell FuelSave Diesel: от 2.30 лв. на 2.39 лв. без ДДС за литър
            Shell V-Power Diesel: от 2.66 лв. на 2.72 лв. без ДДС за литър
            Shell V-Power 95: от 2.40 лв. на 2.46 лв. без ДДС за литър
            Shell V-Power Racing: от 2.63 лв. на 2.70 лв. без ДДС за литър
            Shell Autogas: от 1.20 лв. на 1.27 лв. без ДДС за литър

            от 5/03/

            Два пъти в седмицата ,иначе ги сменят само в Петък

            Дизела отива на 2,89 с ДДС

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Все пак си сериозен инвеститор и човек ходил по света, а караш таратайка на 30+ години.

              Лев, може да ми напишеш на лично къде и как да я намеря тази кака,
              Не знам. Все ще я срещнеш ако се понастанят в Бг от тях. Пусни обява. Че си търсиш украинка за приятелка, наемателка, съпруга....Може и повече от една да ти се окачат, а ти избирай.
              Търси групи във социалните мрежи - украинци в чужбина, България, бежанци и нещо от сорта. Ако те бива с нета ще се оправиш.
              Аз как комуникирам без проблем с онлайн училища, курсове, мнения професионални на най-високо ниво, консултации. Сега си намерих курс в Грац Юни месец - страхотен е. Нищо че таксата му е 900 евро.
              Last edited by bulgarian lev; 04.03.2022, 17:31.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Не е ясно какво карам Евго ...и Шкода имат джипки ако не знаеш :-)...... само дразня колегите във форума :-) Колата ми е вече относително стара / всеки има различни разбирания какво е това/, но безпроблемна и ми върши перфектно работа за целите за които я ползвам. Не ми трябва по-нова-луксозна от тази, докато не се счупи.... А и жена ми няма претенции за колата освен да е голяма и широка и климатика да работи....
                Ама ти се замисли по темата, че некои Каки са много претенциозни на тема коли....:-)
                Все пак си сериозен инвеститор и човек ходил по света, а караш таратайка на 30+ години.

                Лев, може да ми напишеш на лично къде и как да я намеря тази кака,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Ще изядеш хляба на евго. Не мой да се дореди момчето. Те все с по 2-3 чавета, че увеличим и децата
                  Сега ако не залупи некоя украинка с руса коса и розова...устичка и наем по 300 лв па и да и го поеме, кво толкоз.. Нема да обеднее.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Ако и сега не си намери жена , не знам кога.....:-)
                    Да взема и аз една за 3-тия етаж, а на тавана ще има ой какой парень
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • След всяко сътресение в Русия от там започват да изтичат повече капитали. Така че в дългосрочен план очаквам повече руснаци да инвестират в имоти в България."

                      Георги Павлов, изпълнителен директор на "Реалто груп"
                      Ох.Умрях от смях.Брокерски мечти.С какво ще купуват бе.С рубли ли.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Но имам добра възръщаемост, защото съм го купил на ниски цени.

                        И не ми правят проблеми, че някой неща вътре са бюджетни.

                        А ти защо караш стара Шкода, а не купиш хубава джипка, която можеш да си позволиш?
                        Не е ясно какво карам Евго ...и Шкода имат джипки ако не знаеш :-)...... само дразня колегите във форума :-) Колата ми е вече относително стара / всеки има различни разбирания какво е това/, но безпроблемна и ми върши перфектно работа за целите за които я ползвам. Не ми трябва по-нова-луксозна от тази, докато не се счупи.... А и жена ми няма претенции за колата освен да е голяма и широка и климатика да работи....
                        Ама ти се замисли по темата, че некои Каки са много претенциозни на тема коли....:-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Не е засега, но има лимити, които не може да се пренебрегнат....Само Евго е майстор и пуска наемателки по 300-400 лева..... без консумацията....:-)
                          Но имам добра възръщаемост, защото съм го купил на ниски цени.

                          И не ми правят проблеми, че някой неща вътре са бюджетни.

                          А ти защо караш стара Шкода, а не купиш хубава джипка, която можеш да си позволиш?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Ще изядеш хляба на евго. Не мой да се дореди момчето. Те все с по 2-3 чавета, че увеличим и децата
                            Ако и сега не си намери жена , не знам кога.....:-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              "Няма как аз да плащам амортизацията, а ти да живееш в апарта.... Не става."

                              Ясно -положението е много лошо

                              И по зле ще става с наемите
                              Не е засега, но има лимити, които не може да се пренебрегнат....Само Евго е майстор и пуска наемателки по 300-400 лева..... без консумацията....:-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Мен повече ме вълнуват Украинките да ти кажа....:-)
                                Ще изядеш хляба на евго. Не мой да се дореди момчето. Те все с по 2-3 чавета, че увеличим и децата
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X