IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение

    Другият по стока ли е? Имам приятели, които гласуваха за ПП и прочее и сега рев, че имало леви мерки, ма иначе били десни. Като им казвам, че не трябва да се гласува!
    Ако не си разбрал глобално вече ще имаме повече държава,повече мерки за социалност.Това не е само в България,а навсякъде.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение

      Другият по стока ли е? Имам приятели, които гласуваха за ПП и прочее и сега рев, че имало леви мерки, ма иначе били десни. Като им казвам, че не трябва да се гласува!
      Не съм фен на такива петорни коалиции, но е рано да се каже. Навсякъде по света се дава 100 дни толеранс. Още не са минали.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Бразилия в момента.
        Китайците се дръпнаха .
        Това не е добре. Бразилия не екстрадира. А и за нашия пазар на НИ също не е добре. Но това е второстепенно, нека не сме чак толкова алчни

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

          Така си е. Всеки народ си заслужава управниците. Но виж от къде тръгнахме и къде стигнахме. От Тошо та до днес. Голям път изминахме. А червеният електорат се топи от година на година и мед ми капе на сърцето.
          Другият по стока ли е? Имам приятели, които гласуваха за ПП и прочее и сега рев, че имало леви мерки, ма иначе били десни. Като им казвам, че не трябва да се гласува!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

            При техните китайски "приятели"?
            Бразилия в момента.
            Китайците се дръпнаха .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение

              Какъвто и да е кмета, ако ще и академик от БАН, то проблемът е в народонаселението, от което не става нищо. То затова сме и на тоя хал, ако не си го разбрал.
              Така си е. Всеки народ си заслужава управниците. Но виж от къде тръгнахме и къде стигнахме. От Тошо та до днес. Голям път изминахме. А червеният електорат се топи от година на година и мед ми капе на сърцето.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                А не, по-голям брой руснаци винаги представлява опасност. Украинци може.
                Даа, това си е дилема. Ако имам оферта от наемател Украинец и друга от Руснак... Тежък избор... Взимам по-голямата оферта и си свиркам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                  И мен често ме избива на черногледство. Нека бъдем оптимисти за момент - идват избори скоро, ще имаме нов кмет. Може за разнообразие човекът да милее за града.
                  Какъвто и да е кмета, ако ще и академик от БАН, то проблемът е в народонаселението, от което не става нищо. То затова сме и на тоя хал, ако не си го разбрал.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение

                    Каквото и да се направи, ако си останем с тоя манталитет, пак ще живеем в някакъв аналог на Исламабад!
                    И мен често ме избива на черногледство. Нека бъдем оптимисти за момент - идват избори скоро, ще имаме нов кмет. Може за разнообразие човекът да милее за града.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                      В началото на 2008-ма бях командировка в Дъблин. Ирландците преди време са били 8 милиона. През 2008-ма вече бяха 4 милиона. Половината живееха в Дъблин. Всички в офиса бяха ирландци. Всички живееха в Дъблин. Но нито един от тях не беше от Дъблин! Още тогава прозрях, че ни чака същата съдба. От 8 на 4 милиона и 2 от тези 4 в София. Още 5 - 10 години и ще се случи. За никой София не е еталон за европейска столица. Това е ясно. Трябва много неща да се оправят, подобрят и построят още, за да стане по-добро място. Но фактите са, тук в момента нощуват 1,5 милиона, а през деня работят почти 2. А България се топи в същото време. За съжаление. Поне Путин ни направи неочакван подарък и ще наместим малко демографията.
                      Каквото и да се направи, ако си останем с тоя манталитет, пак ще живеем в някакъв аналог на Исламабад!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        На бас че не можеш да познаеш къде отиват големите руски капитали в момента ?
                        При техните китайски "приятели"?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                          Идат, идааат. Хайде пиленца братушки. Че наемите изостанаха от поскъпването на НИ. Ся, тези от статията просто са объркали север с юг. То е от стреса. Като изтрезнеят на клинча в Хелзинки и ще сетят за някоя красива любовна авантюра, която са преживели на младини в слънчака. И право при нас! Само да не идват военнопрестъпници. За тях има резервирана суперлукс квартита в Хага.
                          А не, по-голям брой руснаци винаги представлява опасност. Украинци може.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                            Идат, идааат. Хайде пиленца братушки. Че наемите изостанаха от поскъпването на НИ. Ся, тези от статията просто са объркали север с юг. То е от стреса. Като изтрезнеят на клинча в Хелзинки и ще сетят за някоя красива любовна авантюра, която са преживели на младини в слънчака. И право при нас! Само да не идват военнопрестъпници. За тях има резервирана суперлукс квартита в Хага.
                            В едната тема се пише, че руснаците яко фалират, пък в другата ги чакат с отворени обятия, високи наеми и прочее фантасмагории.

                            Апропо, забранили са ФБ в Русията и подозирам, че бай Пешо харесва това.

                            Роскомнадзор принял решение о блокировке доступа к сети Facebook в РФ, сообщило ведомство.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                              Идат, идааат. Хайде пиленца братушки. Че наемите изостанаха от поскъпването на НИ. Ся, тези от статията просто са объркали север с юг. То е от стреса. Като изтрезнеят на клинча в Хелзинки и ще сетят за някоя красива любовна авантюра, която са преживели на младини в слънчака. И право при нас! Само да не идват военнопрестъпници. За тях има резервирана суперлукс квартита в Хага.
                              На бас че не можеш да познаеш къде отиват големите руски капитали в момента ?

                              Коментар


                              • Идат, идааат. Хайде пиленца братушки. Че наемите изостанаха от поскъпването на НИ. Ся, тези от статията просто са объркали север с юг. То е от стреса. Като изтрезнеят на клинча в Хелзинки и ще сетят за някоя красива любовна авантюра, която са преживели на младини в слънчака. И право при нас! Само да не идват военнопрестъпници. За тях има резервирана суперлукс квартита в Хага.
                                Причината са суровите санкции и слуховете, че границите ще бъдат затворени

                                Коментар

                                Working...
                                X