IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
    Щото не са по ТЕМАТА...

    Оди си създай тема за паника, горива, газ, бомби наметало и действай там...


    Маврик нещата са навързани,много добре знаеш,особено сега.Няма паника,за каква паника говорим.Нали ти споделих,фирмите звънят и се молят за количества,да имат,не коментират цени,ти си взел да ми говориш за цени.Това с цените е свирен мача вече.цените ще са нагоре,а още не са гласували ембарго,което знаеш до какво може да доведе За каква паника ми говориш не знам?Хората не са слепи,четат, гледат новините.
    СТрахуват се войната да не удари България

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

      За твое добро е. Това с Бургас беше тъпо днес. В темата за войната има някои крайни индивиди, които заслужават по-строгите мерки. Но ти изглеждаш добър човек. Не се подхлъзвай толкова лесно, защото накрая за срамотите някой като теб ще го привикат за назидание, а истинските терористи ще се снижат тихичко, докато отшуми
      Е,хайде сега малко черен хумор.Лорда знае че се шегувам,аз бях един от малко които го поздравиха за покупката,и още преди да купи там посочих Бургас като приоритет пред Варна,той много добре знае Ако беше купил във Варна щеше за се наиграе много,защото Бургас има повече дух,история и е по красив и нареден град.Хората в Бургас също са по читави от Варненци,които са си селяци.

      Коментар


      • Щото не са по ТЕМАТА...

        Оди си създай тема за паника, горива, газ, бомби наметало и действай там...

        Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Е,що да ме трие ?
        ......

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Е,що да ме трие ?
          Не говоря глупости.Миналия път предупредих и имаше опашки по обектите.Сега хората си кюткат спокойно,и в това време цените ще ги шибнат за няколко дни.Това са фактите,това е международната обстановка,това е пазара,и това е са цените,ще се качват,докато не стигнат дотам че хората да спрат да потребяват толкова или войната да спре.
          Не очаквай такова поскъпване за седмица,пак казвам и ние се изненадахме дори имаше спор дали да ги вдигнем наведнъж с 0.15 стотинки,защото се сърдят на два пъти като получават известия,но в крайна сметка шефовете решиха на два пъти да стане.
          Петрола поскъпва глобално. Ти плашеше, че няма да има. Е не само има, но и опашки няма, както видях днес лично.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Това за Бургас целеше мен да засегне. Ако може да убеди Кремъл да удари с високоточнаракета само моя апартамент, ще е най-щастлив...йош ми води гарес, че съм го юркал като малък в Красната
            Бургас е топ локация но е на огневата линия,на границата на Черно море.Нали виждаш в Украйна удрят на морските райони,виж колко километра са,много малко ,няколко ракети и айде всичко заминава,ама кредита остава.Това е ситуацията,война,военни действия на прага на Родината .Не зависи от нас .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
              Andi11, на копейкин от коньовица що не му триеш простотиите "ИЗВЪН ТЕМАТА"...?!?
              Е,що да ме трие ?
              Не говоря глупости.Миналия път предупредих и имаше опашки по обектите.Сега хората си кюткат спокойно,и в това време цените ще ги шибнат за няколко дни.Това са фактите,това е международната обстановка,това е пазара,и това е са цените,ще се качват,докато не стигнат дотам че хората да спрат да потребяват толкова или войната да спре.
              Не очаквай такова поскъпване за седмица,пак казвам и ние се изненадахме дори имаше спор дали да ги вдигнем наведнъж с 0.15 стотинки,защото се сърдят на два пъти като получават известия,но в крайна сметка шефовете решиха на два пъти да стане.

              Коментар



              • Andi11, на копейкин от коньовица що не му триеш простотиите "ИЗВЪН ТЕМАТА"...?!?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                  За твое добро е. Това с Бургас беше тъпо днес. В темата за войната има някои крайни индивиди, които заслужават по-строгите мерки. Но ти изглеждаш добър човек. Не се подхлъзвай толкова лесно, защото накрая за срамотите някой като теб ще го привикат за назидание, а истинските терористи ще се снижат тихичко, докато отшуми
                  Това за Бургас целеше мен да засегне. Ако може да убеди Кремъл да удари с високоточнаракета само моя апартамент, ще е най-щастлив...йош ми води гарес, че съм го юркал като малък в Красната

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    С нищо не се заигравам.Сега е Понеделник,в Петък пак ще си говорим.
                    За твое добро е. Това с Бургас беше тъпо днес. В темата за войната има някои крайни индивиди, които заслужават по-строгите мерки. Но ти изглеждаш добър човек. Не се подхлъзвай толкова лесно, защото накрая за срамотите някой като теб ще го привикат за назидание, а истинските терористи ще се снижат тихичко, докато отшуми

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                      Така де... по темата: Каръков с обяви по софийските улици:

                      По-лош е. Днес плашеше хората, че в Бургас щяла да падне червена ракета и ще събори имотите... Явно ги пробва морските дали имат здрави нерви и психика или ще почнат да продават на безценица. Е умни хора са явно - няма дискаунт за ваканционно студио все още.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                        Така де... по темата: Каръков с обяви по софийските улици:

                        Маврик,отивай да зареждаш защото от утре нови цени.Нямаш време ,до 12 часа .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                          А ако не стане така? За втори път се заиграваш със слабата психика на хората на тема ударно поскъпване на горивата. По си ми харесваше с темата за ударното поевтиняване на НИ Трикове от пазара са ясни - Айде народе, че свърши! Ама не се бутайте има за всички! И днес кьорава опашка няма никъде. При врага лукойл мернах 2.6 и нещо тунджата.

                          =====================

                          В същото време вицепремиерът напомни, че разпространяването на невярна информация с цел паника подлежи на наказание в размер на до 5 години затвор.
                          С нищо не се заигравам.Сега е Понеделник,в Петък пак ще си говорим.

                          Коментар


                          • Така де... по темата: Каръков с обяви по софийските улици:

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Аз нямам и затва не пипам, но пък имам някоя идея за нещата, които се случват между силен и малък.....от страната на силният като келнер. При борсите няма разлика, дори е по-грубо и откровено....Лошото / за тях самите/ е че и такива като теб нямат идея и... горят....:-)
                              Гледай си продажбите на зелено,аз ще си гледам ETF-ите - така е май най-добре и за двама ни.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                За пореден път - частта с фондовите борси ти куца страшно много. Не се и опитвай да обясняваш неща, от които нямаш грам понятие.
                                Аз нямам и затва не пипам, но пък имам някоя идея за нещата, които се случват между силен и малък.....от страната на силният като келнер. При борсите няма разлика, дори е по-грубо и откровено....Лошото / за тях самите/ е че и такива като теб нямат идея и... горят....:-)

                                Коментар

                                Working...
                                X