IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

    Ти пробвал ли си да кешираш или да платиш някоя фактура над 100К със "бъдещето на финансовата система" че да видиш какви служби и проверки ще ти се изсипят от цял свят после години ще ти се вие свят ако изобщо си на свобода.
    100к банкстерите няма да ги пуснат, но разбити на 20 трансфера х 5, няма да има проблеми.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Знаеш ли по филмите и на демото колко пари са направили на борсите ? А Радев дори е направил 150% на ЕТФ-а за 3 години при вложени 200 / словом двеста долара - да не се бърка с хиляди/ И после реалното дето можеш да го пипнеш им е скъпо....:-)
      По добре 200 в джоба отколкото 200 000 кредит на "изгодно" ГПР. А ти ако вместо по да пишеш глупости из фоума денонощно,се хванеш на работа може и да си купиш без кредит.
      Last edited by nradev; 26.03.2022, 14:57.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

        Ти пробвал ли си да кешираш или да платиш някоя фактура над 100К със "бъдещето на финансовата система" че да видиш какви служби и проверки ще ти се изсипят от цял свят после години ще ти се вие свят ако изобщо си на свобода.
        хахахах, успокой малко с ф-те за 100К, новобранец
        Освен това дали ще платиш с крипто или фиат, пак може да имаш проверка. Но ми харесва настройката, че хората вече разбират, че крипто е разплащателно средство

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Demertsel Разгледай мнение

          Друга ми беше мисълта. Не говоря за търговия (самата дума ми оставя един кисел вкус в устата). Все едно да се сърдиш, че на някой му излязла колонката в бет-а или пък да го виниш, че загубил ххх пари. Или пък на брокер, който купува имото на зИлено и после ги продава с 30% надценка на акт 14

          Крипото премахва този проблем - решението се казва p2p. Стига толкова с безделни прекупвачи
          Ти пробвал ли си да кешираш или да платиш някоя фактура над 100К със "бъдещето на финансовата система" че да видиш какви служби и проверки ще ти се изсипят от цял свят после години ще ти се вие свят ако изобщо си на свобода.

          Коментар


          • Eто, аз какво ви говорих, понижителното съсловие първо отричаше очевидното, после го обърна на лични нападки:
            Украинци помпат наемите в Пловдив: Гарсониера в панелка удари 420 лева


            https://www.marica.bg/plovdiv/gradat...udari-420-leva

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Знаеш ли по филмите и на демото колко пари са направили на борсите ? А Радев дори е направил 150% на ЕТФ-а за 3 години при вложени 200 / словом двеста долара - да не се бърка с хиляди/ И после реалното дето можеш да го пипнеш им е скъпо....:-)
              Друга ми беше мисълта. Не говоря за търговия (самата дума ми оставя един кисел вкус в устата). Все едно да се сърдиш, че на някой му излязла колонката в бет-а или пък да го виниш, че загубил ххх пари. Или пък на брокер, който купува имото на зИлено и после ги продава с 30% надценка на акт 14

              Крипото премахва този проблем - решението се казва p2p. Стига толкова с безделни прекупвачи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Demertsel Разгледай мнение

                Бъдещето на финансовата система ли наричаш спекулативно.
                Май някой не е спал добре, щото е изпуснал влака
                Знаеш ли по филмите и на демото колко пари са направили на борсите ? А Радев дори е направил 150% на ЕТФ-а за 3 години при вложени 200 / словом двеста долара - да не се бърка с хиляди/ И после реалното дето можеш да го пипнеш им е скъпо....:-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                  Не е така, има голямо преобръщане. Хората с най-високи доходи последните две години не са работещи чесни хора а главно неразумни рискови спекуланти които all-in-ваха във смешни инвестиции. Миналата година в щатите само от оскъпяване на имоти средно са изкарани повече пари от заплати на работници https://www.wsj.com/articles/homes-e...ar-11647518400 . Ценят ли се според тебе така паднали пари от небето? Парите се ценят само ако се работи здраво за тях, а вече не е така.
                  Бъдещето на финансовата система ли наричаш спекулативно.
                  Май някой не е спал добре, щото е изпуснал влака

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение

                    Плюс мръсният въздух, калта навсякъде, която сега ще стане на прахоляк, осраните и препикани улици и градинки, плюс кучкари и селяци, паркирали барутници в тревни площи и къде ли не, газещи яко кал при качване и слизане... И още много може да се пише.
                    Оплачете се дружно на фандъкова Или я сваляйте...

                    Коментар


                    • През 1989 г. в столицата е имало 120 хил. общински жилища, а през 2021 г. те са под 9 хил.


                      Фондът с общински жилища в София почти се е стопил от 1989 г. насам, а в същото време над 20 хил. души чакат да получат такова жилище.

                      калмук, поредните грешни прогнози земи си и тройката да си правите ми ми
                      Last edited by pepe1234; 26.03.2022, 08:48.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                        На мен родителите ми и тези на жена ми са помагали при всяка покупка, за децата ми нещата поне към момента ще се прехвърлят без проблем....

                        ..................
                        Осъзнаваш ли към момента колко по-изгодно е да се живее у нас въпреки проблемите ?
                        То си пише ясно в един абзац дори, ама не си се усетил Недъгава работа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Скоро литрите ще са кът,и за баровците и за бедните щото отиваме към дажби.
                          Аз разправях за купонна система. Ще продължавам да напомням.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            На гориво ли? Не бой се, ще почнат внос чак от Катар на газ и Сауди на петрол...там е най-ниска цената на добива. Увеличат ли добива и готово, ОПЕК са на печалба и при 24$ на барел. Но на Русия им трябва поне 60$ на барел.
                            Само че ОПЕК не искат да увеличат добива,поне засега.
                            Другото е че който и да се включи пак няма да може да се осигурят нужните количества.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Скоро литрите ще са кът,и за баровците и за бедните щото отиваме към дажби.
                              На гориво ли? Не бой се, ще почнат внос чак от Катар на газ и Сауди на петрол...там е най-ниска цената на добива. Увеличат ли добива и готово, ОПЕК са на печалба и при 24$ на барел. Но на Русия им трябва поне 60$ на барел.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Моля ти се, Песи. Мелеонери са, но всички са в акции, ЕТФ, крипто и колите им са от 3 литра нагоре, не по-стари от 5 години. Но...както 1300€ беше скъпо, така и 2300 е скъпо за покупка. Ама и при Евго за под наем на 300 лв не отиват. Що така, не знам.
                                Скоро литрите ще са кът,и за баровците и за бедните щото отиваме към дажби.

                                Коментар

                                Working...
                                X