IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

    Ами те лошите кредити над 25% ,кел файда че лихвата била 12-13%. Освен това посредниците масово фалират и "инвеститорите" пият по една студена вода.
    Да, от peer to peer кредитирането може да има файда за времеви период докато фалират посредниците. Ама кой ти го гарантира това?
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Същата.
      Ами те лошите кредити над 25% ,кел файда че лихвата била 12-13%. Освен това посредниците масово фалират и "инвеститорите" пият по една студена вода.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

        Да не би да е оная схема с кредитите между физически лица.Ако трябва да изибирам по-добре биткоин.
        Същата.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          p2p не е крипто, ама е още по-долна инвестиция.
          Да не би да е оная схема с кредитите между физически лица.Ако трябва да изибирам по-добре биткоин.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
            Eто, аз какво ви говорих, понижителното съсловие първо отричаше очевидното, после го обърна на лични нападки:
            Украинци помпат наемите в Пловдив: Гарсониера в панелка удари 420 лева


            https://www.marica.bg/plovdiv/gradat...udari-420-leva
            Пише че гарсониера се предлага за 420 а не че има сделка.Пак си подранил с промоциите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

              Радев от крипто не разбира.Не съм запознат и не ме интересува.
              p2p не е крипто, ама е още по-долна инвестиция.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                P to p ...пирамидичка. питай Радев да ти обясни кво е това.
                Радев от крипто не разбира.Не съм запознат и не ме интересува.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  На теб също ти е скъпо. Колко имота купи след 2015 на набалончени цени? Нула. Поне да беше продал нещо, да имаш някакъв плюс. А то - нищо на квадрат.
                  Е ка да продаде, той или аз? Купуваме нещо 2015, а аз даже и 2018 съм купувал за 50 лв. Сега то е 90 лв. Що да го продавам като 90те лева ще ми стигнат пак за покупка ама в Ботунец.
                  От мен съвет, ако искаш да продаваш продаааш когато цените и пазара са в някакво плато, застой...по-трудно се стига до сделка, но тук идва предимството на ликвидния имот. Имаш го - лъзгаш го.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    На теб също ти е скъпо. Колко имота купи след 2015 на набалончени цени? Нула. Поне да беше продал нещо, да имаш някакъв плюс. А то - нищо на квадрат.
                    Toй чака тъщата да одобори сделката и да отпусне 10% от парите за самоучастието.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Demertsel Разгледай мнение

                      Друга ми беше мисълта. Не говоря за търговия (самата дума ми оставя един кисел вкус в устата). Все едно да се сърдиш, че на някой му излязла колонката в бет-а или пък да го виниш, че загубил ххх пари. Или пък на брокер, който купува имото на зИлено и после ги продава с 30% надценка на акт 14

                      Крипото премахва този проблем - решението се казва p2p. Стига толкова с безделни прекупвачи
                      P to p ...пирамидичка. питай Радев да ти обясни кво е това.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                        Глупости - гладна кокошка просо сънува. Никой не го интересува в БГ ако парите са ти чисти и си плащал данъци абсолютно никой няма да се занимава с твоята личност. Единствено ще попълваш декларации за произход на средствата като ненормален.
                        Декларации за произход не са достатъчни поне от 2017-та по СУИФТ (за над 100К евро). Не дей заблуждава хората като не разбираш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                          Така само в още по големи бели ще се вкараш https://en.wikipedia.org/wiki/Structuring

                          Всичко през СУИФТ особено се маркира със рисков профил и всяка следваща транзакция от разделените идва едно печатче му казват. И това се случва в кореспондентските банки които сигнализират на местните банки и в България банкерите много се плашат като дойде нещо такова защото ги санкционират със такси и одити. Имам пример за тва от буквално миналата седмица.
                          Глупости - гладна кокошка просо сънува. Никой не го интересува в БГ ако парите са ти чисти и си плащал данъци абсолютно никой няма да се занимава с твоята личност. Единствено ще попълваш декларации за произход на средствата като ненормален.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Знаеш ли по филмите и на демото колко пари са направили на борсите ? А Радев дори е направил 150% на ЕТФ-а за 3 години при вложени 200 / словом двеста долара - да не се бърка с хиляди/ И после реалното дето можеш да го пипнеш им е скъпо....:-)
                            На теб също ти е скъпо. Колко имота купи след 2015 на набалончени цени? Нула. Поне да беше продал нещо, да имаш някакъв плюс. А то - нищо на квадрат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              100к банкстерите няма да ги пуснат, но разбити на 20 трансфера х 5, няма да има проблеми.
                              Така само в още по големи бели ще се вкараш https://en.wikipedia.org/wiki/Structuring

                              Всичко през СУИФТ особено се маркира със рисков профил и всяка следваща транзакция от разделените идва едно печатче му казват. И това се случва в кореспондентските банки които сигнализират на местните банки и в България банкерите много се плашат като дойде нещо такова защото ги санкционират със такси и одити. Имам пример за тва от буквално миналата седмица.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                                Ти пробвал ли си да кешираш или да платиш някоя фактура над 100К със "бъдещето на финансовата система" че да видиш какви служби и проверки ще ти се изсипят от цял свят после години ще ти се вие свят ако изобщо си на свобода.
                                100к банкстерите няма да ги пуснат, но разбити на 20 трансфера х 5, няма да има проблеми.

                                Коментар

                                Working...
                                X