IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

    То коптор още няма щото е на зелено и е още на изкоп за сега на офертна съм малко отгоре спрямо пролетта когато го капарирах

    С банката съм на гарантирана лихва за 3г и до тогава трябва все да се е върнал пазара ако сега пропадне
    Леле.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
      То коптор още няма щото е на зелено и е още на изкоп за сега на офертна съм малко отгоре спрямо пролетта когато го капарирах
      С банката съм на гарантирана лихва за 3г и до тогава трябва все да се е върнал пазара ако сега пропадне
      Ох, Котъооооо хахаха На зелено ? ти добре ли си ве момче ? точно сега
      Разбирам вече защо си нервен.А и с право
      Отървавай се докато можеш !!!

      Де факто ,ти си купил някакъв въздух,който хипотетично ще стане коптор някога си в бъдещето и всичкия този въздух , си го купил с чужди пари на банката.А кажи ми къв "бизнесмен" си ?
      Last edited by petrg5s; 14.10.2022, 16:24.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Акъл им даваш БЕЗ пари ,а те на финала те хулят .
        Неблагодарници ,според мен следващия път като ти дойдат на килима им дай банкова сметка ,да си плащат за консултациите ,и знаеш ли защо го казвам ?
        Като си платят ще имат и уважението ,а не като сега ти му наливаш в простата тиква ,той после ще обижда
        Те за консултациите от вас двамата в последните 6 години някои са платили доста дебела сметка :-)
        Иначе аз съм за да продължите да консултирате безплатно = на повече наематели завинаги за нас :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

          На бездетник как да обясниш, че това което купуваш сега, ще остане за децата и внуците. Няма как.
          ---------------
          Тоя па тотално истеряса! Ти да не си педофил бе човек, че по цял ден само деца са ти в главата?

          То па една среда в бг-то, ум да ти зайде... няма здравеопазване... няма лекарства... етноси тероризират българите... българското население е превърнато в слуги и роби на западните господари... сега май гласят българия да стане провинция на Украйна, върховния-наркокомандащ Зеленски май щял да командва дистанционно по видеовръзка в българския парламент



          За всички деца(родени и неродени) е най-здравословно да стоят колкото се може по-далеч от такава токсична среда и от такава токсична територия

          Това, че ти и родата ти до края на живота сте се забили с имот на такава "переспективна" територия си е твой проблем. Не наш.
          Last edited by Frosty; 14.10.2022, 16:16.
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            Много послъгаш,ама много.Вземи се поспри.Пък и съвсем ясно си спомнял голтака И като твърдиш нещо дай някакви доказателства.
            И да, Алтерко го чакам на 23 а и повече,купил съм го приблизително на текущи нива,това ми е нова позиция.
            Последните 3 години да не ти казвам колко съм спечелил от акции ,че едно не споделям такава информация в анонимен форум ,едно ще те заболи главата,но срещу солидна сума мога да ти покажа и докажа

            А ти колко си вътре с коптора? Точно го купи и му падна цената ,а ?
            Оттам идва и нервността ти
            То коптор още няма щото е на зелено и е още на изкоп за сега на офертна съм малко отгоре спрямо пролетта когато го капарирах

            С банката съм на гарантирана лихва за 3г и до тогава трябва все да се е върнал пазара ако сега пропадне

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

              По- вероятно е да е точно обратното.Бедно семейство дошло в големия град и тати и мама помагат на малкия с вноските
              Вярвай в каквото искаш, само намери душевен покой (от далече личи че си самотен и тъжен).

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

                На бездетник как да обясниш, че това което купуваш сега, ще остане за децата и внуците. Няма как.
                Деца и внуци в 4-милионна България с 50% циганско население и 40% пенсионери над 70. Страхотна среда за твоите внуци.
                Истината е, че внуците ти само ще са чували, че дядо им бил от някаква си държава на Балканите, която я няма вече и на картата. А кофторите ти ще са буренясали, с клони и дървета излизащи през прозорците, както вече е масово по селата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение
                  Синът ми сам си плаща всичко (въпреки че е от заможно семейство
                  По- вероятно е да е точно обратното.Бедно семейство дошло в големия град и тати и мама помагат на малкия с вноските

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
                    Между другото, Берти не ми е отговорил на въпроса кои са тия масови еврови кредити?
                    Бяха до към 2015, после доминират в ЛЕВА.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

                      Синът ми сам си плаща всичко (въпреки че е от заможно семейство), и Вие щяхте да можете ако не пилеехте енергия в злоба и негативъзъм.
                      Хехе, "Вие"....Стига с това вие.
                      Мога да купя поне 5 средноголеми апартамента кеш още утре ако поискам. Само че това би означавало да излезя от доходоносен бизнес и инвестиции и да налея парите в тухли без стойност. Защо да го правя? За да снеса комисионна на някой алчен брокер като теб ли? Не си познал.

                      Коментар


                      • Investing.com -- Продажбите на дребно в САЩ останаха без промяна в номинално изражение през септември, под очакванията и отново подчертавайки натиска върху покупателната способност на потребителите от високата инфлация.

                        Въпреки това, основните продажби на дребно, които премахват някои от по-променливите елементи на потребителската пазарска кошница, се повишиха с 0,1%, малко по-добре от прогнозата, в общ смесен доклад.

                        Цифрите идват ден след данните за инфлацията на потребителските цени, които показват, че цените са се повишили с 0,4% през същия месец. Това предполага, че обемите на продажбите - за разлика от стойностите - са спаднали отново през септември.

                        Коментар


                        • Между другото, Берти не ми е отговорил на въпроса кои са тия масови еврови кредити?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение
                            На бездетник как да обясниш, че това което купуваш сега, ще остане за децата и внуците. Няма как.
                            Ето тук бъркаш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Да, сигурно ти звучи така - ти за подобни инвестиции не си и чувал. За Ганьо освен да вземе апартамент за синчето друга инвестиция не съществува.
                              На бездетник как да обясниш, че това което купуваш сега, ще остане за децата и внуците. Няма как.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение


                                Тъй като лихвените проценти по ипотечните кредити в САЩ са близо до 7%, едно предупреждение, че те могат да станат и много по-високи -

                                https://www.bloomberg.com/news/artic...uverify%20wall
                                ЧЕСТИТО!
                                В петък, 14 октомври 2022 г., текущият среден лихвен процент за референтната 30-годишна фиксирана ипотека е 7,17%, което се повишава с 20 базисни пункта в сравнение с това време миналата седмица.

                                https://www.bankrate.com/mortgages/3...ortgage-rates/

                                Коментар

                                Working...
                                X