IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Защото пердетата са до земята, а отстрани са врати за терасата.
    Е аз нямам такъв случай, начи ще си седят там под прозорците както са планирани. А пердетата ще се къдрят леко над тях. Лошото е ча па са големи и 23-24 см стърчат от стената срещу 12-15 срещу обикновените радиатори.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Хахаха +100
      Така се смеят и в банките, подготвяйки писмата с новите лихви.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

        Що ги мести?

        Каза че ти пречат на пердетата, те ако са до земята - да пречат. Но повечето пердета са леко до под прозореца, не до земята. До земята пускаш перде само там където има врата към тераса?

        Съответно ще се къдрят малко над тялото, ще скриват малко там 5-10 см от тялото и толкова.
        Защото пердетата са до земята, а отстрани са врати за терасата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          И аз бях като теб, сетне платих да дойдат да ги преместят, сега няма да правя такива експерименти, слагам над вратите и тва е.
          Що ги мести?

          Каза че ти пречат на пердетата, те ако са до земята - да пречат. Но повечето пердета са леко до под прозореца, не до земята. До земята пускаш перде само там където има врата към тераса?

          Съответно ще се къдрят малко над тялото, ще скриват малко там 5-10 см от тялото и толкова.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
            Между другото ако ще правите/купувате нещо и гледате каталози да си знайте че на картинка всичко изглежда супер, ама като се монтира/достави не е баш така.

            Ем го знам и хем пак се подведох и чак след като подписахме договора и след като платих капарото случайно взех да чета и да гледам спецификации и с изненада открих, че това дето съм си го представял няма да изглежда баш така както в каталозите.

            Конкретно за тея тела под прозорците малко съжалявам че се минах, щото на картинките в каталозите изглеждат супер яко. Реално обаче са 24 см дълбочина - което с ширината на тухла четворка - демек под всеки прозорец ще имам нещо с ширината на тухла 4ворка. А в каталозите изглеждат не повече от 10-15 см широки.

            Както и да е и на другите производители са с подобни размери, така че нещо тясно до 12 см не знам да има.
            И аз бях като теб, сетне платих да дойдат да ги преместят, сега няма да правя такива експерименти, слагам над вратите и тва е.

            Коментар


            • Между другото ако ще правите/купувате нещо и гледате каталози да си знайте че на картинка всичко изглежда супер, ама като се монтира/достави не е баш така.

              Ем го знам и хем пак се подведох и чак след като подписахме договора и след като платих капарото случайно взех да чета и да гледам спецификации и с изненада открих, че това дето съм си го представял няма да изглежда баш така както в каталозите.

              Конкретно за тея тела под прозорците малко съжалявам че се минах, щото на картинките в каталозите изглеждат супер яко. Реално обаче са 24 см дълбочина - което с ширината на тухла четворка - демек под всеки прозорец ще имам нещо с ширината на тухла 4ворка. А в каталозите изглеждат не повече от 10-15 см широки.

              Както и да е и на другите производители са с подобни размери, така че нещо тясно до 12 см не знам да има.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                Може и така да е , те койнаджиите не разбират много, много от имоти, особено пък ако не са и от София, ги лъжат както ги хванат явно
                Хахаха +100

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                  Не гий срам. Те не са ли чували че цените паднаха със 70 процента и няма ли кой да има каже че следва да строят на 10 процента горница??? Докато халюционирате от 6 години насам, ето какво стана:
                  -цените изхвърчаха с 50-90 процента
                  -който чакаше мяу и е имал пари за сносен двустаен, вече има пари за гараж
                  -инфлация 30 процента, отрицателни лихви
                  -незначително или никакво увеличение на лихвени проценти по кредити, особено за заварени такива
                  - бая народ купил койни и мойни го боли главата
                  Добре ли е ?
                  Верно ли има инвеститори, продали имоти и купили койни? Хахахахах
                  Надрусаната компания на двете в&в + кръжока около тях, вече екзалтирани, почнаха да мечтаят и за 70% минуси, но ти добре ги върна на планетата Земя

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Кво да па прави човека? Брокера му казал: "400 000 евра парЕ ли са, купи го, днес имам още а оглед, от бая намазан, май е крипомЕльонер от Нексо , не си знае койновете ! Имам готов наемател на 2000 евра, избиваш го за 20 год.
                    Може и така да е , те койнаджиите не разбират много, много от имоти, особено пък ако не са и от София, ги лъжат както ги хванат явно

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                      Не видяхте ли, че е намален наема от 2к на 1к за няколко месеца. Пародия
                      Кво да па прави човека? Брокера му казал: "400 000 евра парЕ ли са (+ инфлация е, + още стандарни лакърдии), купи го! Аконе го купиш, днес имам още 1 оглед, от бая намазан - крипомЕльонер от Нексо , не си знае койновете и със сигурност ще го купи. ! Купувай го, имам готов наемател на 2000 евра, звъни тел (брокито вика "еееей наемателя, некъФ голЕма раб от посолството" )., избиваш го за 20 год.
                      Last edited by better; 15.01.2023, 15:46.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                        mathematician Системите за топла вода пак ли са по-същата процедура като панелите, имаш ли представа?
                        Никаква идея нямам. Тея дето са накичени силно ме съмнява да имат разрешителни някакви от общината, а и съгласие на съседи. Все пак те са 1 панел 1.20 х 1.20 примерно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          летото може ли да пущи подовото на студено
                          слагаш и едно конвекторче в хамбара. Иначе и студено на пода може, ма ще ти е студено на копитцата. Сложи си по добре рекуператор - атреа еази са евтини и хубави. Имаш височина, ще скриеш въздуховодите в скритото осветление. Аз на 260 съм го направил
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                            Не видяхте ли, че е намален наема от 2к на 1к за няколко месеца. Пародия
                            Видях, но 2000 € там няма кой да даде, явно го е ценообразувал човек, който нищо не разбира от отдаване под наем. Така някой може да поиска и 4000 € и ефекта ще е същия. В стара сграда колкото и добър да е ремонта няма кой да го наеме за тези пари пък и на булеварда. Обаче ако апартамента е наследство от баба цената му е супер на 1000 €

                            Коментар


                            • mathematician Системите за топла вода пак ли са по-същата процедура като панелите, имаш ли представа?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Апартамента се намира на булеварда в стара сграда и ако не е купуван сега цената на наема му е ОК. Не знам как е с паркирането ,но ако няма двор ще е много трудна работа точно там, иначе не е на лоошо място, намира се с/у офисите на моб. оператори ако се сещате
                                Не видяхте ли, че е намален наема от 2к на 1к за няколко месеца. Пародия

                                Коментар

                                Working...
                                X