IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    В София сте накацали като чайки на бунище и дотам ви стига светогледа. За да има читав народ и държава не се живее на сметището. Капиш?
    сметището е в душите на хора, които постоянно се сравнят с някой друг, бедни души, които търсят начин да се почустват значими, но науката е безсилна все още.

    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      и аз мернах един много смущаващ разговор, между джони и бетерчо
      където нещата опряха до разходи свързани с електричеството
      и бетерчо му предложи да си наеме нещо там за 5-6$
      предполагамобаче, че ние не сме наясно с цялата картинка, все пак не го познаваме,
      като бъртрам, който "лма идея, кой е"
      Джони е измислен герой, способен само и единствено да е в публиката и зорко да следи обявите. Щом цената на тока за сървъра в швабско го бърка, значи е ясен като бял ден. Важното обаче е,че бержо има идея. (коя ли подред?)
      Last edited by bulgarian lev; 10.07.2023, 22:13.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Не знаех, че имаш наследници. Живи и здрави да са ти! И на теб все така да ти върви.
        То това е най-ценното, което имам. Благодаря, да ти се връща.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          а имаш ли идея, защо времето му минава в писане у форумо и четене на обяви за имоти
          А това не се ли отнася с пълна сила и за теб и дружката ти от Радомир?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            радомир ще е по-натам и вероятно ще е ниско застрояване ако успее да се добре до статут на предградие, но е малко далечко

            За София с всичките условности очаквам Терзиев - Бонев да успеят да укротят мутростроежите и безумието без инфраструктура да се строят жилища тип китайските мъртви градове
            В София сте накацали като чайки на бунище и дотам ви стига светогледа. За да има читав народ и държава не се живее на сметището. Капиш? (справка: твоя подопечен, във ведомствената панелка, мечтаещ за ЕПК)
            Last edited by bulgarian lev; 10.07.2023, 22:12.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              защото крети си има наследник, затова. Даже Крету поне беше купил имот в швабско, а Джони дори сървъра си не смее да пусне на немски ток в квартирата.
              и аз мернах един много смущаващ разговор, между джони и бетерчо
              където нещата опряха до разходи свързани с електричеството
              и бетерчо му предложи да си наеме нещо там за 5-6$
              предполагам обаче, че ние не сме наясно с цялата картинка, все пак не го познаваме,
              като бъртрам, който "лма идея, кой е"
              Last edited by ratten; 10.07.2023, 22:19.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                а имаш ли идея, защо времето му минава в писане у форумо и четене на обяви за имоти
                Според мен основната му фрустрация иде от нагласа, че е заблудил немския си работодател, че има нископлатени IT в София и оня го е скастрил. Брат ми е инженер в компания, която не я визира, а и не смее да ми каже колко му е платата, но след, като през ковида си търсеше гаражче в квартала, сега се изпусна, че се оглежда за парцели в които би се конкурирал със строители в района, дето си пишеха до скоро: "Търсим парцел за строителство в района".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Ти, да не мислиш, че аз не искам музиката да спре!! Даже стискам палци по бързо да стане. Точно срещу мен в Редута е зеленина, ама един идиот е решил да извива ръце на комшийка да строи, но слава Богу, тя не иска, та искам да спре безумното строителство и зеленината срещу моят имот да си остане, както се преборих парка зад апартамента на дъщеря ми да си остане непокътнат. Дано това са последните строителни изстъпления, дори с цената на имотите да паднат наполовина!
                  В Бургас строителството е в Меден рудник, за там нямам притеснения. Ще се притесня, ако почнат да строят из Радомир...
                  радомир ще е по-натам и вероятно ще е ниско застрояване ако успее да се добре до статут на предградие, но е малко далечко

                  За София с всичките условности очаквам Терзиев - Бонев да успеят да укротят мутростроежите и безумието без инфраструктура да се строят жилища тип китайските мъртви градове
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    а имаш ли идея, защо времето му минава в писане у форумо и четене на обяви за имоти
                    защото крети си има наследник, затова. Даже Крету поне беше купил имот в швабско, а Джони дори сървъра си не смее да пусне на немски ток в квартирата.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Браво Имал си основа и си надградил.
                      +1 Уважавам хората започнали от нищо и създали нещо, за разлика от фукльовците по наследство. За тях както казва ратко ще ги имаме само за ратуха и гаргара.
                      Last edited by bulgarian lev; 10.07.2023, 21:53.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        аз мисля, че музиката ще спре 'на цяло' едва, когато банките преценят, че нови овци в кошарата няма да влязат или ще са значително по-малко от 2021-2022-ра и началото на 2023-та. Решат ли, че цикъла с ипотеките е достигнал предел ще стане интересно в неприятния смисъл на думата.

                        ПП според мен чакат една категория като лъвчетата на Тонкин и ратко (не мисля, че той е от тях), които тепърва имат да изповядват зелените проекти, в които наскачаха сериозно през 21-22-ра, но е възможно и да подранят малко с повишението на лихвите в случай, че преценят, че въпросните лъвчета искат не искат ще теглят ипотечки .
                        Ти, да не мислиш, че аз не искам музиката да спре!! Даже стискам палци по бързо да стане. Точно срещу мен в Редута е зеленина, ама един идиот е решил да извива ръце на комшийка да строи, но слава Богу, тя не иска, та искам да спре безумното строителство и зеленината срещу моят имот да си остане, както се преборих парка зад апартамента на дъщеря ми да си остане непокътнат. Дано това са последните строителни изстъпления, дори с цената на имотите да паднат наполовина!
                        В Бургас строителството е в Меден рудник, за там нямам притеснения. Ще се притесня, ако почнат да строят из Радомир...
                        Last edited by Bailor; 10.07.2023, 21:44.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Много вярно! Аз започнах с един апартамент в София 60м2. Сега имам общо повече от 460м2 квадрата застроена площ в София., още 400м2 застроена площ на до 50км. от София и 40м2 в Бургас. Общо 900м2. застроена площ.
                          Браво Имал си основа и си надградил.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            имам идея кой е жонката и не е гашник
                            не споделям значителна част от неговите виждания за света и България, но определено не е гашник.
                            а имаш ли идея, защо времето му минава в писане у форумо и четене на обяви за имоти
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              +1 Така е. Въпросът е, че има пенсионери които са на квартира, а има и такива които вероятно ще станат такива, ако не унаследят някой имот.
                              Тук изключвам образованието по медицина. Вие сте си напред с материала и гладни няма да останете.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Да де-ама познавам десетки хора с висше образование и то съвестно учили,които се реализираха в ниско платени професии. Включително има и юристи,които са зле материално.
                                Така че образованието изобщо не е гаранция за голям успех в живота .А ако си напред с два апартамента в София ,вече имаш сериозна основа,върху която да градиш
                                Много вярно! Аз започнах с един апартамент в София 60м2. Сега имам общо повече от 460м2 квадрата застроена площ в София., още 400м2 застроена площ на до 50км. от София и 40м2 в Бургас. Общо 900м2. застроена площ в урбанизирани райони.
                                Last edited by Bailor; 10.07.2023, 21:51.

                                Коментар

                                Working...
                                X