IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

    И какво е спечелила - въздухар с пилешки крака и 12-гoдишно BMW
    Комплекси ли, завист ли.....не бива така. Не си виждал човека, а мнение имаш за него.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Ако нямам парите да си купя, със сигурност бих живял в хубава квартира. По-добре 1000 лв наем на хубаво място, отколкото 2500 лв кредит за 30 год. на гадно място. Децата ако искат да имат нещо - да си купят! На мен баща ми ми е казал: аз съм длъжен да те образовам, но не съм длъжен да ти купувам кола или жилище.
      То и на мен не ми пука ако съм под наем ,ама на жените им пука. И то много. Така че като почне жена ти да мрънка щеш не щеш ще теглиш кредит и ще купиш жилище.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Ти би ли гледал семейство в жилище, което след няколко месеца на наемателя може му щукне, че трябва да освободиш? Това детски градини, училища...децата много по-трудно се адаптират. И в единия случай след като пораснат децата ще имат някакво наследство, а в другия ще трябва да градят от 0-та.
        Ако нямам парите да си купя, със сигурност бих живял в хубава квартира. По-добре 1000 лв наем на хубаво място, отколкото 2500 лв кредит за 30 год. на гадно място. Децата ако искат да имат нещо - да си купят! На мен баща ми ми е казал: аз съм длъжен да те образовам, но не съм длъжен да ти купувам кола или жилище.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Рискувала, инвестирала на "зелено" и спечелила.
          И какво е спечелила - въздухар с пилешки крака и 12-гoдишно BMW

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Аз пак да питам. Защо всеки трябва да купи жилище, за да създаде семейство? Има прекрасни жилища в най-добрите квартали на сф, обзаведени и готови за нанасяне на цени между 1000 и 1200 лв., до паркове, училища, детски градини. Защо всеки държи да има документ където да му пише името след 20~30 год. ?
            Ти би ли гледал семейство в жилище, което след няколко месеца на наемателя може му щукне, че трябва да освободиш? Това детски градини, училища...децата много по-трудно се адаптират. И в единия случай след като пораснат децата ще имат някакво наследство, а в другия ще трябва да градят от 0-та.

            Коментар


            • България е на 13-о място в света по ръст на цените на жилищата в началото на годината - Investor.bg

              България е на 13-о място в света по ръст на цените на жилищата през първото тримесечие на 2023 г., сочат данни на консултантската компания Knight Frank. С покачване от 9,5% страната ни се нарежда преди Колумбия и след Израел.

              А според понижителите от януари трябваше да започне спад... Нищо, няма начин да не познаят ако прогнозират спада през 2038ма за следващата година. Не губете кураж.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Браво. Ама с тая атрактивна жена под наем ли живееш?Независимо ,че те е избрала пред по-заможни мъже,тя е имала увереност, че ще й осигуриш собствено жилище.
                Собственото жилище е едно от най-важните неща за жените.
                Рискувала, инвестирала на "зелено" и спечелила.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Знаем, знаем, демографията е фактор. Затова и в БГ много от живеещите при родителите си евентуално ще станат собственици, чак при пенсиониране. Натам вървят нещата. Не визирам никого и не се заяждам, само констатирам посоката на развитие.
                  Посоката на развитие е такава,че пазарът на наеми ще намалее драстично.
                  Цените на жилищата се влияят и от други фактори, така че по-малко ще се отрази демографският срив. Но за наемите ще е фатален.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Мъж дет не може една жена да "навие" не е никакав мъж.

                    п.с женен съм и то преди да купя жилище. за атрактивна мома, която избра мен, пред много такива с много жилища, пари и коли, но сега не съжалява, защото в момента никой от тези кандидати не може да и осигури и 1% от стандарта, който аз и осигурявам.
                    Браво. Ама с тая атрактивна жена под наем ли живееш?Независимо ,че те е избрала пред по-заможни мъже,тя е имала увереност, че ще й осигуриш собствено жилище.
                    Собственото жилище е едно от най-важните неща за жените.
                    Last edited by mirodes; 10.07.2023, 17:25.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Женен ли си,пич?Ако не си,да те светна,че жените не са много навити да живеят под наем и да гледат деца.Те си предпочитат да си подредят жилището по свой вкус.
                      Иначе за ерген животът под наем е за предпочитане.
                      Познавам семейства,които се разведоха,щото мъжът не поиска да купят жилище и живееха под наем.
                      Мъж дет не може една жена да "навие" не е никакав мъж.

                      п.с женен съм и то преди да купя жилище. за атрактивна мома, която избра мен, пред много такива с много жилища, пари и коли, но сега не съжалява, защото в момента никой от тези кандидати не може да и осигури и 1% от стандарта, който аз и осигурявам.
                      Last edited by better; 10.07.2023, 17:16.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                        Аве сетихте се, ама вече е късно:

                        https://www.varna24.bg/novini/Bylgar...o-more-1746563
                        Така се получава, когато си продадеш имота. После ти остава само да си спомняш с умиление за твоя Несебър и да си правиш селфита там на моста. хахахаха

                        Ето там е още по-гадно, а вероятно при Дюри е същата отврат.
                        Click image for larger version

Name:	Screenshot 2023-07-10 172116.JPG
Views:	1
Size:	80.5 КБ
ID:	4088617


                        Настане вечер,
                        месец изгрее,
                        звезди обсипят
                        свода небесен,
                        Купчо на Левчо
                        бърбън досипва
                        подръпват от пурите
                        и от уредбата слушат
                        готина песен.
                        Last edited by bulgarian lev; 10.07.2023, 18:49.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                          Виж демографската пирамида и че под 30 години населението драстично намалява.
                          Знаем, знаем, демографията е фактор. Затова и в БГ много от живеещите при родителите си евентуално ще станат собственици, чак при пенсиониране. Натам вървят нещата. Не визирам никого и не се заяждам, само констатирам посоката на развитие.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Аве сетихте се, ама вече е късно:

                            https://www.varna24.bg/novini/Bylgar...o-more-1746563

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                              Хостели предлагат на младите хонконгци шанс за жилище - Investor.bg

                              Търсенето е голямо с петима кандидати за всеки апартамент, а критериите за подбор - строги с 200 часа общественополезен труд

                              Ехааа, днес там... Утре общественополезен труд и в БГ.
                              Виж демографската пирамида и че под 30 години населението драстично намалява.
                              Attached Files

                              Коментар


                              • Хостели предлагат на младите хонконгци шанс за жилище - Investor.bg

                                Търсенето е голямо с петима кандидати за всеки апартамент, а критериите за подбор - строги с 200 часа общественополезен труд

                                Ехааа, днес там... Утре общественополезен труд и в БГ.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X