IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Точно за една седмица натовска авиация може да прогони руснаците от Украйна. Без използване на ядрено оръжие. Само,че не искат. Щото са меки китки.
    Тая война си е един бизнес за задокеанските ахмаци.
    проблема е, че европейските такива им се връзват.
    Това не отменя вината на Русия за нападението.

    Коментар


    • bulgarian lev Имаш лс, не знам дали работят нотификациите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Не е до китки , в поста долу Жони е описал какво следва....има го и в руската доктрина - нападнат ли ги отвръщат ядрено...., а путин и ко там некъде в сибир сигурно ще има къде да се скрият....
        Не виждам как е възоно да има пряка намеса с войска и техника без да последва ескалация / за седмица могат неколко пъти да избомбят всяка точка на Земята/
        Но по-интересен ще бъде филма с Китай / руският поне за мен е ясен/.... Неговата прожекция тепърва започва....Те затва Китайските имоти стагнират :-)))))
        Да бе. Руснаците да не са самоубийци.Биха отвърнали единствено на ядрена атака с ядрени оръжия. При никакви други обстоятелства. Щото от Русия ще остане само пепел.И тайга.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Жони помниш ли изтеглянето от Афганистан на Щатите наскоро как беше ? планирано.....
          При апокалиписис като този за който пишеш и частен самолет да имаш пак нема да избегаш.......евентуално с лодка може ако реагираш за 60 мин да си в океана....
          При ядрена война между САЩ и Русия - така е. Това ще бъде светкавична размяна на стратегически удари с голяма мощност, които буквално за няколко часа ще изпепелят цивилизацията. Но ако гръмне Запорожие ще се изпържат на първо време инвесторите по лайноморието, аз ще си ям рибка някъде на юг, където са ми плановете Ц, Д и Е. Има разлика.

          Просто в момента България чисто Географски е прецакана тотално и само това е причина човек да стои по-надалеч от нея, чисто превантивно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Точно за една седмица натовска авиация може да прогони руснаците от Украйна. Без използване на ядрено оръжие. Само,че не искат. Щото са меки китки.
            Не е до китки , в поста долу Жони е описал какво следва....има го и в руската доктрина - нападнат ли ги отвръщат ядрено...., а путин и ко там некъде в сибир сигурно ще има къде да се скрият....
            Не виждам как е възоно да има пряка намеса с войска и техника без да последва ескалация / за седмица могат неколко пъти да избомбят всяка точка на Земята/
            Но по-интересен ще бъде филма с Китай / руският поне за мен е ясен/.... Неговата прожекция тепърва започва....Те затва Китайските имоти стагнират :-)))))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              По време на Чернобил районът е бил сериозно засегнат. На връх Ботев е отчетена рекордна радиация. А другарите от ДС са забранили да се казва на хората. Баща ми е знаел и не е казал дори на майка ми, добре че сме били поне в София. Наредено е от политбюро. Само е казал на баба ми по телефона да хвърлят млякото от животните и да не го консумират.

              Не е имало обаче начини да се предпази населението дори да е казано навреме. Това са микрочастици, които са навсякъде - вода, храна, прах...Никакъв шанс.
              Жони помниш ли изтеглянето от Афганистан на Щатите наскоро как беше ? планирано.....
              При апокалиписис като този за който пишеш и частен самолет да имаш пак нема да избегаш.......евентуално с лодка може ако реагираш за 60 мин да си в океана....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Не може повече от това което е сега във военен смисъл иначе всичко приключва / нали не мислиш че руснаците ако гръмнат централата и има отговор, че ще имат скрупули дадат отговор на отговора/
                Точно за една седмица натовска авиация може да прогони руснаците от Украйна. Без използване на ядрено оръжие. Само,че не искат. Щото са меки китки.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  Проблема е ,че НАТО няма да остави това беззнаказано и ще има зануляване на всички орки в цяла Украйна,Крим и каквото имат в Черно море
                  Думите са на УС генерал.Ескалацията може да е сериозна

                  А в човешката психика е да изключва дадено събитие от мозъка си като защитна реакция
                  Не може повече от това което е сега във военен смисъл иначе всичко приключва / нали не мислиш че руснаците ако гръмнат централата и има отговор, че ще имат скрупули дадат отговор на отговора/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev

                    Дано ядрената катастрофа не засегне Априлци. Ще е жалко за инвестиците ти, а и мястото е вълшебно.
                    По време на Чернобил районът е бил сериозно засегнат. На връх Ботев е отчетена рекордна радиация. А другарите от ДС са забранили да се казва на хората. Баща ми е знаел и не е казал дори на майка ми, добре че сме били поне в София. Наредено е от политбюро. Само е казал на баба ми по телефона да хвърлят млякото от животните и да не го консумират.

                    Не е имало обаче начини да се предпази населението дори да е казано навреме. Това са микрочастици, които са навсякъде - вода, храна, прах...Никакъв шанс.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Е това вече е дума. И аз това им разправям, Бобов дол, Свиленград, Казанлък, Златоград ще се развият доста.
                      Стига глупости!
                      Визирам конкретно Свиленград като най-близък град до значим граничнопропусквателен пункт.
                      Златоград е хубаво, но не е така логистично важно място.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Темата се размириса на телевизионна пропаганда. Трябва да се влиза с противогаз с A2B2E2K1-P3 филтър че да хване всичко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Проблема е ,че НАТО няма да остави това беззнаказано и ще има зануляване на всички орки в цяла Украйна,Крим и каквото имат в Черно море
                          Думите са на УС генерал.Ескалацията може да е сериозна

                          А в човешката психика е да изключва дадено събитие от мозъка си като защитна реакция
                          Тоест мислиш, че след като радиоактивният облак надвисне над Европа, хамериканеца ще жертва Вашингтон и Ню Йорк само да отмъщава за бедните Европейци? Че те нали това целят, да унищожат първо Европа, после и Китай?Даже по-добре за тях.
                          САЩ никога няма да се осмелят да нападнат Русия, ако това стане идва край на цялото човечество и това те го знаят. Докато Путин може спокойно да си думне Европа и да продължат да си играят на криеница. Поне 1500 междуконтинентални ракети средно с по 500 килотона са насочени към САЩ. От тях е достатъчно и 1/10 да ударят. Американчето обича да управлява света, да живее на кредит, да източва мозъци и да богатее на гърба на другите народи. Но когато е застрашен животът му, ще си подвие опашката.
                          Last edited by ejonny2376; 05.07.2023, 21:36.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            като ви е мерак - инвестирайте в Свиленград.
                            ако не сега скоро ще стане входът на Европа откъм Търция, което хич ама хич не е малко
                            казина, магазини, складове - (ще) има приток на работещи откъде ли не
                            Не знам за Турция,но вместо в обори ,да бяха инвестирали в бункери или в производството им ,мулти милионери щяха да станат

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              А така Джони, наблягай повече на ядрената катастрофа, че тия цени вече и мен ме притесняват. Довърши ли къщето в Априлци?
                              Като бях там за 1 ден слагаха дюшемето. Вървят по план нещата, засега. Ако сме живи и здрави Септември мисля да идвам пак в БГ, дано да е (полу)готово дотогава.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                                Ще изкупиш дрънци. От теб и семката ти няма да има и помен, за да изкупувате каквото и да било.
                                https://www.standartnews.com/voynata...ie-528958.html
                                Проблема е ,че НАТО няма да остави това беззнаказано и ще има зануляване на всички орки в цяла Украйна,Крим и каквото имат в Черно море
                                Думите са на УС генерал.Ескалацията може да е сериозна

                                А в човешката психика е да изключва дадено събитие от мозъка си като защитна реакция

                                Коментар

                                Working...
                                X