IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Ти не осъзнаваш ли, че Запорожие е пред взривяване, а Европа е изправена пред ядрена катастрофа? Шансовете са 50 на 50 в момента, зависи изцяло от няколко пълни шизофреници и от украинска, и от руска страна. Ти вярваш ли им? Първи ще измрете на Черноморието, особено на северното, където е къщата на онзи клоун твоят приятел.

    На твое място бих си вдигнал чукалата и избягал от Европа на секундата - поне ти имаш тази възможност все още, за другите не знам.
    За какви ръстове, заплати и назначения ми говориш?
    Джони, гръмне ли Запорожие ще дойда непременно в Германия, ако не съм се подготвил предварително с бира в някоя пещера. Оня на северното черноморие вече не ми е приятел, но си имаме приказката.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      На това разчита пропагандата - да управлява със страх. Мисля, че силно надценяваш възможностите за война. Не искам да навлизам в конспиративни теории, но всичко е толкова скалъпено, както беше Ковида, че смърди от километри.
      Добре, пак те питам. Ако да речем имаше една твърда вероятност от да речем 1% да стане - ти щеше ли да си стоиш в БГ и да търсиш имоти за "инвестиции"? Убеден съм, че не. И тук не говорим за ядрена война между НАТО и Русия, говорим за една ракетка или взривена мина, пусната в централата от някой идиот - независимо дали от Руска или Украинска страна.

      Да живееш в БГ в момента и да се радваш на ръстове, на доходи, на хубав живот е равносилно на това да купиш Аржентински ДЦК и да се кефиш на 80% доходност. Помисли си.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
        На това разчита пропагандата - да управлява със страх. Мисля, че силно надценяваш възможностите за война. Не искам да навлизам в конспиративни теории, но всичко е толкова скалъпено, както беше Ковида, че смърди от километри.
        То и инвазията беше скалъпена
        После и Буча и Мариопул бяха скалъпени
        Накрая и язовирната стена нещо я скалъпиха
        Всичко е съвсем реално за съжаление
        А АЕЦ могат да го взривят само ако губят и трябва да се оттеглят.В момента нямат изгода да я взривяват, а и си губят силен коз да плашат гаргите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          То хубаво ще ги ям, ама кажете поне с какво пиене се препоръчва консумацията?
          Освен медовина нямам какво да препоръчам. Но да се ползва прецедена изворна вода за медовината.

          Коментар


          • Уф пак един с два бустара пише някакви страхотии, дето е чул ОТ ТЕЛЕВИЗОРА. Какво ще гръмне бе, може да изтърбушат покрива с някоя ракетка - дар от хамериканските приятели, и да изкарат някой друг килограм-тон радиоактивен прашоляк. Да му мисли житницата на Европа после. И ние де, щото ще им изкупим житото на промоция догодина.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

              Може, ама трябва да ядеш само кореноплодни през първите 7 години
              То хубаво ще ги ям, ама кажете поне с какво пиене се препоръчва консумацията?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Вие на майтап го имате, но не е изобщо за майтапене.
                Замисли се дори да има малка вероятност това да стане (според мен е голяма), ти би ли рискувал живота на семейството си? Ще бягате с 300 към Терминал 2 (самолети обаче няма да има), пътищата ще се задръстят от бягащи, границите ще се затворят, ще настъпи хаос. Това ако гръмне е колкото Чернобил по 10. Варна и Бургас ще ги изпържи за часове. Колко пъти от 2019 насам ви говоря, че ви трябват планове Б, Ц, Д и Е поне? Всеки по-далеч и по-далеч от България? Вие обаче не, ще забогатявате от имоти в България - най-добрата държава за живеене....

                От няколко пълни идиота в момента зависи дали ти и децата ти ще живеете, това не го ли осъзнаваш? А сме най-близо, на първа линия.
                На това разчита пропагандата - да управлява със страх. Мисля, че силно надценяваш възможностите за война. Не искам да навлизам в конспиративни теории, но всичко е толкова скалъпено, както беше Ковида, че смърди от километри.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  Джонка, поне в планината ще можем ли да се скрием? Мисля да ставам хайдутин...
                  Вие на майтап го имате, но не е изобщо за майтапене.
                  Замисли се дори да има малка вероятност това да стане (според мен е голяма), ти би ли рискувал живота на семейството си? Ще бягате с 300 към Терминал 2 (самолети обаче няма да има), пътищата ще се задръстят от бягащи, границите ще се затворят, ще настъпи хаос. Това ако гръмне е колкото Чернобил по 10. Варна и Бургас ще ги изпържи за часове. Колко пъти от 2019 насам ви говоря, че ви трябват планове Б, Ц, Д и Е поне? Всеки по-далеч и по-далеч от България? Вие обаче не, ще забогатявате от имоти в България - най-добрата държава за живеене....

                  От няколко пълни идиота в момента зависи дали ти и децата ти ще живеете, това не го ли осъзнаваш? А сме най-близо, на първа линия.

                  Коментар


                  • Спада в активите е програмиран вече и никой от списващите в темата не може да го промени ! Някои могат само да си намалят загубите,като продадат бързо


                    ЕЦБ си свива баланса с рекордни темпове,като само за последната седмица сумата е минус половин трилион евра
                    Това е точно обратното на това което "проракуваше" икономическото "светило" 6000



                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Джонка, поне в планината ще можем ли да се скрием? Мисля да ставам хайдутин...
                      Може, ама трябва да ядеш само кореноплодни през първите 7 години

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Ти не осъзнаваш ли, че Запорожие е пред взривяване, а Европа е изправена пред ядрена катастрофа? Шансовете са 50 на 50 в момента, зависи изцяло от няколко пълни шизофреници и от украинска, и от руска страна. Ти вярваш ли им? Първи ще измрете на Черноморието, особено на северното, където е къщата на онзи клоун твоят приятел.

                        На твое място бих си вдигнал чукалата и избягал от Европа на секундата - поне ти имаш тази възможност все още, за другите не знам.
                        За какви ръстове, заплати и назначения ми говориш?
                        Джонка, поне в планината ще можем ли да се скрием? Мисля да ставам хайдутин...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Лордиевич, не е добре това. Дано и спада в БГ който е +9,3% не е толкова краткотраен колкото в Германия. Вчера си приказвахме с Купата и него му е пламнала главата от работа, че назначава още нови хора. Явно и глада за персонал и увеличението на доходите ще доведе до спад. Добре, че ти взе в Бургас, там спада ще е по-малък.
                          Ти не осъзнаваш ли, че Запорожие е пред взривяване, а Европа е изправена пред ядрена катастрофа? Шансовете са 50 на 50 в момента, зависи изцяло от няколко пълни шизофреници и от украинска, и от руска страна. Ти вярваш ли им? Първи ще измрете на Черноморието, особено на северното, където е къщата на онзи клоун твоят приятел.

                          На твое място бих си вдигнал чукалата и избягал от Европа на секундата - поне ти имаш тази възможност все още, за другите не знам.
                          За какви ръстове, заплати и назначения ми говориш?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                            Я, виж ти, всичко, ако е огледално като в Германия:


                            Цените на жилищата в Германия се покачват, тъй като по-високите разходи за строителни материали забавят строителството и помагат да се сложи край на краткотрайния спад.

                            https://fakti.bg/imoti/796360-obrat-...ra-na-jilishta


                            Лордиевич, не е добре това. Дано и спада в БГ който е +9,3% не е толкова краткотраен колкото в Германия. Вчера си приказвахме с Купата и него му е пламнала главата от работа, че назначава още нови хора. Явно и глада за персонал и увеличението на доходите ще доведе до спад. Добре, че ти взе в Бургас, там спада ще е по-малък.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Посочил си 1 акция която е ок, но има 101 които не са I- индекса който показва ситуацията без лотария дава за периода 30% примерно.... това ако не почна да продавам, че ако имам мелеон / 1 тристаен апарт/ на БФБ и тръгна да продавам на финала ще съм 30% ама на минус....
                              Златото е добре прав си, но далеч от Софийска тухла и отново не се виждам къде бих съхранявал мелеон в злато.....трябва да ми е във възглавницата :-)
                              Фондовете за ЗЗ сигурно са добре донякъде, ама там не контролираш процеса - да речем купил съм дадена земя на 1000 лева , сега струва 5000 / не знам има ли такава/ и я продавам на арендатора за 2500 и 1000 лева кеш на ръка за мен....примерно.....фонда е на печалба....
                              посочил съм ти не една, а няколко конкретни алтернативи на влагането на спестявания в жилищни НИ, които ви дадох края на 2018-та и ме подигравахте тогава. разбира се има и други много по-яко , а също и по-кофти, но визирам това, което съм ви писал и се смяхте доста и от доста кладенци вода се донесе, че е куцо и не става. Диверсификация и ликвидност са важни неща.

                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Я, виж ти, всичко, ако е огледално като в Германия:


                                Цените на жилищата в Германия се покачват, тъй като по-високите разходи за строителни материали забавят строителството и помагат да се сложи край на краткотрайния спад.

                                https://fakti.bg/imoti/796360-obrat-...ra-na-jilishta



                                ​​​​​​​

                                Коментар

                                Working...
                                X