IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И най-големия глупак да си,пак ще се освободиш от огромната тежест която носиш.


    Last edited by keep_calm; 11.07.2023, 08:01.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Да де-ама познавам десетки хора с висше образование и то съвестно учили,които се реализираха в ниско платени професии. Включително има и юристи,които са зле материално.
      Така че образованието изобщо не е гаранция за голям успех в живота .А ако си напред с два апартамента в София ,вече имаш сериозна основа,върху която да градиш
      Нека правим разлика мехду диплома и знания.Диполомите за висше вече нищо не струват.Раздават ги като флайери пред дискотека.Стига да си платиш таксите.А специално за юристите си прав.Много дипломи раздаоха без покритие.Станаха много и си пречат. И конкуренцията е силна.С икономистите е същото.
      Last edited by nradev1111; 11.07.2023, 04:47.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        да, но с 2 уговорки
        ние пишем тук за да помогнем на други да вземат решение и разбира се за да се позабавляваме с определени участници.
        да речем, такива, които никога не са купували, нито биха купили, но дават тон в темата
        и втората, да си видял мен или лордчето да пуска нон стоп обяви и да дава пояснения за неадратите, изгледа, хазяите, домоуправителя и тн,
        м?
        ей го и ти, калинка, калинка, но имаш ли време да преровиш всички обяви и да ги наизустиш, м?
        Аууу колко благородно...
        Аз пък досега бях в тотална заблуда и мислех погрешно, че част от повишителите тук са едни от най-злобните и комплексирани индивиди, с които някога съм водил комуникация!
        Добре, че беше ти за да ми отвориш очите, че всичко това за наше добро го правите, а аз за какви ви мислех...

        ​​

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram

          добре
          засега се лекувам с пазар на земеделски имоти извън София, че било гадно (всъщност в момента в София е нерентабилно, но да приемем твоята теза, че е гадно)

          другата седмица скромно една 10-тка + започвам нов проект - изработка-промяна на ПУП на едни 9 декара, които ще ги деля на 8 парцела с уличка между тях - няма да строя, но ще добавя стойност, а по натам имам идея кой и какво .

          купувайте правилни имоти извън регулация, променяйте Пуп и действайте... бавно, но ако си си направил правилно сметката излиза много рентабилно.

          е ако искате може да се кефите, че някой нямало къде да живее, а друг бил под наем - хора всякакви.
          Не се кефиме, но така за съжаление е устроен светът. Животът под наем никак не е лош, има си своите предимства. Дори бих казал, че живот във ведомствена панелка не е за изхвърляне. Питай ратко дали му се хапват мекички сутрин, ако не вярваш.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • https://www.facebook.com/groups/1538...3025792944378/

            Спешно 6 етажна къща в Свети Влас за 300 000 евро плюс опции за сваляне на цената !
            Айде морски вълци нали имате парата ,цял хотел на оферта 300000 евра ,семеен мини хотел в Свети Влас спешна продажба !!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              и понякога смимат пържоли
              Стига бе, не мога да повярвам, че в темата за имоти се снимат стекове и кебапчета. То вярно, че хранителните продукти доста често са коментирани в темата, но това си го обяснявам, че на на някои дотам им стига мирогледа. Да се наплюска и дотам.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                е анджък де, и аз това казвам. Раздават непоискани съвети и се изживяват като големи бизнесмени на гърба на родителите си.
                и понякога снимат пържоли
                Last edited by ratten; 11.07.2023, 08:32.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                  А това не се ли отнася с пълна сила и за теб и дружката ти от Радомир?
                  да, но с 2 уговорки
                  ние пишем тук за да помогнем на други да вземат решение и разбира се за да се позабавляваме с определени участници.
                  да речем, такива, които никога не са купували, нито биха купили, но дават тон в темата
                  и втората, да си видял мен или лордчето да пуска нон стоп обяви и да дава пояснения за квадратите, изгледа, хазяите, домоуправителя и тн,
                  м?
                  ей го и ти, калинка, калинка, но имаш ли време да преровиш всички обяви и да ги наизустиш, м?
                  Last edited by ratten; 11.07.2023, 08:33.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Да де-ама познавам десетки хора с висше образование и то съвестно учили,които се реализираха в ниско платени професии. Включително има и юристи,които са зле материално.
                    Така че образованието изобщо не е гаранция за голям успех в живота .А ако си напред с два апартамента в София ,вече имаш сериозна основа,върху която да градиш
                    Точно така, не е никаква гаранция, може би ще се учудиш, но аз познавам и ИТ та, които са зле материално, един познат дори се отказа и стана еладжия в чужбина.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SlonH Разгледай мнение
                      И прилично жилище в топ квартал излиза към 1000-1400лв на месец ипотеката, зависи от самоучастието де, което си е почти/равно на наем в района.
                      Я дай по-конкретни сметки с примери и да вадиме калкулаторчето.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        сметището е в душите на хора, които постоянно се сравнят с някой друг, бедни души, които търсят начин да се почустват значими, но науката е безсилна все още.
                        е анджък де, и аз това казвам. Раздават непоискани съвети и се изживяват като големи бизнесмени на гърба на родителите си.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Дори и така да е пак не го познаваш и би трябвало мненията да не са толкова крайни...
                          Колега, моля те пази форумна чистота и не цитирай подобни "индивиди" - не искам да виждам глупостите им. Благодаря.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            В София сте накацали като чайки на бунище и дотам ви стига светогледа. За да има читав народ и държава не се живее на сметището. Капиш?
                            сметището е в душите на хора, които постоянно се сравнят с някой друг, бедни души, които търсят начин да се почустват значими, но науката е безсилна все още.

                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              и аз мернах един много смущаващ разговор, между джони и бетерчо
                              където нещата опряха до разходи свързани с електричеството
                              и бетерчо му предложи да си наеме нещо там за 5-6$
                              предполагамобаче, че ние не сме наясно с цялата картинка, все пак не го познаваме,
                              като бъртрам, който "лма идея, кой е"
                              Джони е измислен герой, способен само и единствено да е в публиката и зорко да следи обявите. Щом цената на тока за сървъра в швабско го бърка, значи е ясен като бял ден. Важното обаче е,че бержо има идея. (коя ли подред?)
                              Last edited by bulgarian lev; 10.07.2023, 22:13.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Не знаех, че имаш наследници. Живи и здрави да са ти! И на теб все така да ти върви.
                                То това е най-ценното, което имам. Благодаря, да ти се връща.

                                Коментар

                                Working...
                                X