IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bbzz24 Разгледай мнение
    но не си продават имотките самите те, децата и внучетата им ще го правят...
    Е, на кого да ги продадат след като никой не купува?
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • погледнахте ли това:

      http://www.nsi.bg/otrasal.php?otr=21...2&a3=2234#cont

      331лв среден месечен доход на лице от домакинството през декември 2009, 289лв през януари-март 2011 или 12.7% номинален спад, като се добави и инфлацията говорим за над 20% реален спад в доходите.
      мрат от глад, но не си продават имотките самите те, децата и внучетата им ще го правят...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
        Споко - се'а при кризата е много по-лесно ,щото имаш оправдание за всичко ( затуй да е жива и здрава кризата , че поне да навъртя повечко стаж без да правя нищо )
        Преди беше по-трудно , защото трябваше да имитираме подем , па възторг , че и патос ....А сега всичко си тече от само себе си към дъното и усилия хич не трябват
        Прав си. Сега даваме все разни примери как в тая и оная държава били мъртви, а ние дори сме на печалба. Те и тия от Европата са ебати балъците. Да се чудиш как въобще управляват собствените си икономики. Ама как - затъват в дългове и живеят на гърба на разни бананови републики. Лошото Спарт е че ще затъпеем или полудеем... Човек имам чувството че назад върви часовника. Чао за днес. Тръгвам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
          ... За съжаление е въпрос на врем да ни усетят (вече 5 години сме на този ритъм) ...
          Споко - се'а при кризата е много по-лесно ,щото имаш оправдание за всичко ( затуй да е жива и здрава кризата , че поне да навъртя повечко стаж без да правя нищо )
          Преди беше по-трудно , защото трябваше да имитираме подем , па възторг , че и патос ....А сега всичко си тече от само себе си към дъното и усилия хич не трябват
          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

          Коментар


          • ЧИНОВНИЧЕСКА СГАН !!!
            ТУНЕЯДЦИ НЕИДНИ !!!!
            --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
            http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

            Коментар


            • Първоначално изпратено от master of the seven seas Разгледай мнение
              Има сайтове,където търсят хора за работа по проекти. Един от тях е freelancer.com трябва да знаеш английски и там предлагат различни работи за различни пари. Има и проекти със срок 3 дни а и с 1 месец. Поне можеш с нещо да си запълваш 'работното време'
              Аз работя по доста проекти. На практика с това се издържам. Аз лесно мога да си намеря работа, но чакаме да ни съкратят (вече поне 12 месеца), защото ние сме със големи компенсации. Викаме им "златни парашути"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                Абе и ние имаме схеми - пишем едни комадировки и ходим да си садим доматито по родните места. Всеки ден поне по двама идват само за чек на картите. Ходим на дълги обяди. Но е трудно, защото шефката ни е пълна овца. Много тежък характер, стара мома и нямаме никава комуникация. За съжаление е въпрос на врем да ни усетят (вече 5 години сме на този ритъм) и да ни изпоуволнят, ама когато дойде. Не го и мисля... Ама си е дърво на 40 години хората са банкови директори, ние по цял ден четем вестници и спамим с по 5 ника инвестора и още 20 форума.
                Има сайтове,където търсят хора за работа по проекти. Един от тях е freelancer.com трябва да знаеш английски и там предлагат различни работи за различни пари. Има и проекти със срок 3 дни а и с 1 месец. Поне можеш с нещо да си запълваш 'работното време'

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                  Трудно е при вас ...Ние сме на принципа на Хвърковатата Чета - имаме си позивна и при тревога , до 30 мин . сме по местата ...
                  Иначе сутрин се вясваме до към 10-10:30 ,колкото да ни перфорират картите и после по " задачи " ..Се'а например съм на тиферич в южния парк и си пия рахат-аперативчето
                  Абе и ние имаме схеми - пишем едни комадировки и ходим да си садим доматито по родните места. Всеки ден поне по двама идват само за чек на картите. Ходим на дълги обяди. Но е трудно, защото шефката ни е пълна овца. Много тежък характер, стара мома и нямаме никава комуникация. За съжаление е въпрос на врем да ни усетят (вече 5 години сме на този ритъм) и да ни изпоуволнят, ама когато дойде. Не го и мисля... Ама си е дърво на 40 години хората са банкови директори, ние по цял ден четем вестници и спамим с по 5 ника инвестора и още 20 форума.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                    Че имал ли си трудови навици някога !!!
                    Имах. Работил съм по много часове по частните Банки преди фалитите. И по институциите имаше момент когато се работеше. От 5-6 години е много народ, пълен хаос. Никой не знае какво точно работи. А знаеш ли колко е тежко да нямаш какво да правиш но да дремеш на бюрото - Смърт. Натоврва точно колкото да имаш много работа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                      ... Разбрали сме се до 5 да стои само един човек ....
                      Трудно е при вас ...Ние сме на принципа на Хвърковатата Чета - имаме си позивна и при тревога , до 30 мин . сме по местата ...
                      Иначе сутрин се вясваме до към 10-10:30 ,колкото да ни перфорират картите и после по " задачи " ..Се'а например съм на тиферич в южния парк и си пия рахат-аперативчето
                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                        Мани , голяма скука - че имам и много до пенсия ...Обаче да ти кажа министърът ни е един путьо - добряк е инак , но по цял ден се обзалагаме с колегите че ще го уволнят до 1 октомври и се чудим кой ли ще е следващия
                        A на бас , че никога не моиш
                        позна , кой ще е следващия министър !!!!!!!
                        --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                        http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                          Днес колегите си тръгнаха към 2 часа. Разбрали сме се до 5 да стои само един човек от 6. Такова нещо не е било - днес чистата работа която съм свършил не надхвърля 5 минути. И ме е страх че после много трудно ще си възстановя трудовите навици... Моята шефка е една истеричка, ама в момента я няма. Всъщност от няколко дни никой не я знае къде се намира, само от мейла и идва едно пълно с грешки съобщение Out of office. Ще полудеем мама му да е....
                          Че имал ли си трудови навици някога !!!
                          --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                          http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                            Мани , голяма скука - че имам и много до пенсия ...Обаче да ти кажа министърът ни е един путьо - добряк е инак , но по цял ден се обзалагаме с колегите че ще го уволнят до 1 октомври и се чудим кой ли ще е следващия
                            Днес колегите си тръгнаха към 2 часа. Разбрали сме се до 5 да стои само един човек от 6. Такова нещо не е било - днес чистата работа която съм свършил не надхвърля 5 минути. И ме е страх че после много трудно ще си възстановя трудовите навици... Моята шефка е една истеричка, ама в момента я няма. Всъщност от няколко дни никой не я знае къде се намира, само от мейла и идва едно пълно с грешки съобщение Out of office. Ще полудеем мама му да е....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                              .. Иначе в министерството ... Дремеш по цял ден в нета. Време не минава. ... И така - Странно се развива кариерата на редовият служител в банка, министерство или компания.
                              Мани , голяма скука - че имам и много до пенсия ...Обаче да ти кажа министърът ни е един путьо - добряк е инак , но по цял ден се обзалагаме с колегите че ще го уволнят до 1 октомври и се чудим кой ли ще е следващия
                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • да не се отклоняваме за армията да говорим темата е за имотите

                                армията ни е 42 000 и си е даже си е предостъчно... френския чусдестранен легион е само 7500 човека и смятам че ще ги спукат нашите...

                                на на с ни е достатъчна малка и високо професионална мобилна сухопътна армия с размера на чуждесранния легион (и по добре платена като се запази бюджета и се разпредели за по малко професионалисти) + адекватна флота която да пращаме на мисии в рамките на нато (като най-безболезнен вариянт за обществото) + локални военовъздушни сили за охрана на границата и важни стратегически обекти + част от европеиския противоракетен щит (с което ще си гарантираме че поне поради политически грешки на няма да решът да ни изхвърлят от съюза)
                                mWPCloud.com

                                Коментар

                                Working...
                                X