IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте отново колеги, забелязвам че информацията, която постъпва във форума е доста замърсена а част от хората пишат само да отбележат празни истории и слухове, чути във facebook-a, калдата и т.н.
    Влязох във форума с идеята да споделям наученото, да срещна хора с моето мислене и с хъс за инвестиране и обмяна на ценна информация. Предполагам, че част от вас са със същите мотиви. Затова предлагам да се иместят две теми ( ICO- инвестиции и Стратегии за търгуване- плюс информация за случващото се и как би повлиало на цената), където ще има конрол и правила за хората нарушаващи реда с празните си приказки.
    Бих искал да чуя вашето мнение, защото разполагам с времето да подържам форума чист и целенасочен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от orelov Разгледай мнение

      Това, че първата успешна криптовалута е създадена от ЦРУ или друга трибуквена организация не оказва никакво значение върху развитието и по-нататък.

      Защото така нареченият създател няма контрол вече. Контролът е на потребителите. Те гласуват с портфейлите си кой софтуер (портфейл) да ползват.

      Биткойн е това, което мнозинството реши. Историята показва, че мнозинството не хареса идеята за "Бикойн Кеш" - затова пазарната му цена е по-ниска.

      Всеки може да избере кой софтуер да ползва и съответно коя блокверига да счита за свои пари. Рай за либертарианците.
      Много е досадно като ги почнете тия трели, дето са ви ги казали в рекламата.
      Има шепа хора, дето пипат по сорса на Биткойн. Ако решат ще напечатат още един милиард хойни, ако решат ще вземат твоите. Колкото и абсурдно да ти звучи. Цялата тая система се движи от техния сорс, и ако решат ще компилират нещо съвсем различно от това, дето го виждаш като сорс. Отделно, че разчитат на third party софтуер, и тия страничните също имат контрол.
      Туй дето сте решавали и гласували е като по нашите избори. Демократични приказки за наивници.
      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • цялата лалетомания не струва колкото и една песен на джо кокър https://www.youtube.com/watch?v=SK6yVSDPTmU Има вероятност да приключи без фоерверки а и да си отдъхне енергото - 2 до 5 години )))))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от orelov Разгледай мнение

          Това, че първата успешна криптовалута е създадена от ЦРУ или друга трибуквена организация не оказва никакво значение върху развитието и по-нататък.

          Защото така нареченият създател няма контрол вече. Контролът е на потребителите. Те гласуват с портфейлите си кой софтуер (портфейл) да ползват.

          Биткойн е това, което мнозинството реши. Историята показва, че мнозинството не хареса идеята за "Бикойн Кеш" - затова пазарната му цена е по-ниска.

          Всеки може да избере кой софтуер да ползва и съответно коя блокверига да счита за свои пари. Рай за либертарианците.
          мда още малко и швепс на клечка, ходи питай китайците дали става номера когато Китайската Ком Партия дръпне шалтера, ако па са толко напористи, то ще има посещения по домовете, там демокразкрация и гейските права на човека не важат .....
          ... или трибуквените създатели "изгубили контрола", просто обявяват някоя борса за престъпна и я приватизират/изземват набързо ....
          Last edited by michaelis12; 22.09.2017, 08:14.

          Коментар


          • orelov ще видиш как битите койни в крайна сметка ще бъдат изкупени от големите банки кожодерки и като ги преброят накрая ще има голяма изненада, мисля че после никой няма да им ги купи и по 1 цент.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • orelov - кой би създал нещо и би го подхвърлил на широката публика да му се "радва" и не е измилил пък как да го контролира ? Първото нещо което е измислил е точно как да го контролира и на кой да го сатне - продаде в крайна сметка. Китайците се усетиха обаче мисля твърде късно, то не може само да спечелиш саткайки техника на останалия свят баламурници а трябва и китайска пара да изгори в нещото.

              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Водещият каза нещо много интересно - признава, че държавата контролира потока от информация. Това как е минало през руската цензура?

                https://youtu.be/1XOYT8rOwZQ?t=1632

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                  Създателя на великата форексова валута е неизвестен - в 21 век?! Което ми говори, че тая шашма или е някаква грандиозна измама, или най-вероятно продукт на някоя тайна служба решил да провери колко може да са прости хората в околните страни
                  Това, че първата успешна криптовалута е създадена от ЦРУ или друга трибуквена организация не оказва никакво значение върху развитието и по-нататък.

                  Защото така нареченият създател няма контрол вече. Контролът е на потребителите. Те гласуват с портфейлите си кой софтуер (портфейл) да ползват.

                  Биткойн е това, което мнозинството реши. Историята показва, че мнозинството не хареса идеята за "Бикойн Кеш" - затова пазарната му цена е по-ниска.

                  Всеки може да избере кой софтуер да ползва и съответно коя блокверига да счита за свои пари. Рай за либертарианците.

                  Коментар


                  • Фрости, Фрости, таман се бях уплашил че трябва да хвърлям фермата и ти спаси положението!
                    Тез платки - на видеокарти ми мязат!!! Тук - таме някой ASIC показват!!!
                    Уж си окомуш момче, пък се вързваш на лъжи като 22 годишна девственица. Да не си си купил от тези "руски платки"??? Не че видях такива - ама знам ли .....
                    remember remember the fifth of november

                    Коментар


                    • Бай Марине, на снимката само шишето ти с ракия струва нещо, останалите вехтории може да ги мяташ на боклука.
                      Не руски чип, а руски платки със специализирани чипове. Руснаците само проектират платките. Гледай от 7:00 нататък.
                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                        Тоз човечец управлява 160 млрд долара, т.е. два пъти повече от пазарната капитализация на всичките 21 млн байхойна (които всъщност не са изкопани още всичките) Та си мисля какво ли може да направи само той с байхойна, ако реши? Да не говорим за по-големите риби ....
                        И аз си мисля. Какво ли може да направи на биткойна със 160 млрд. долара??? Освен да го атакува вербално, май нищо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                          ....... по други ден на 2000, .....
                          Я пак?
                          "други ден" или "по други ден"???

                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bghighlander Разгледай мнение

                            Абе не знам, ама от кока, хероин, марихуана, синтетика и от алкохол по време на "сухия режим" доста пари са направени! Даже бащата на "великия" президент Кенеди е направил доста пара в този период!
                            Направени са защото човек има потребност от тях и изпитва удоволствие бягство и нз си още какво. от койна какъв е смисъла,че го изкара със сухият режим или твоя колега по-надолу с наркотиците. С койн или без койн мога да върша всичко което поискам дори да се снабдя с това за което говорите, да правя преводи, а не като бай хойна да плащам сумати комисиони и транзакциите да се бавят с часове. Днес на 3000 утре на 4000 по други ден на 2000, Това е само за спекулации

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bghighlander Разгледай мнение

                              Ти го з@еби Хитлер да си почива в мир! Ти с 1000лв инвестиция в тоя "балон" преди 7-8 години сега можеше да си мултимилиардер! Ма, липса на късмет! Сега ти остава да завиждаш на "глупаците" купили биткойни евтино!
                              Че като съдя по постовете ти насам натам бая ме съмнява да си я направил тая инвестиция. Сега щеше да щракаш с пръсти. Ако ако.... бех продал петрола на 120 и бех теглил кредити или да бях купил злато. Смело е да се говори като мине нещо. Хайде сега кажи за бъдещето имаш ли топки да земеш 100 бона и да зложиш в койни и да чакаш кат бай ти марин нива от 20 хилки. Това е като примера ти само,че малко в по-голям мащаб

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Хареса ми,та да ви го постна
                                Адолф Хитлер можеше сега да е най-богатият човек на света, ако през 1925 г. не беше майнвал кампфове, а биткойни...
                                Ти го з@еби Хитлер и го остави да почива в мир! Ти с 1000лв инвестиция в тоя "балон" преди 7-8 години сега можеше да си мултимилиардер! Ма, липса на късмет! Сега ти остава да завиждаш на "глупаците" купили биткойни евтино!

                                ПП: Ако прапрапрапра...дядо ти беше купил Манхатан за 10-тина долара ся щеше да си трилионер! Кофти, че си сбъркал дядовците!

                                Коментар

                                Working...
                                X