IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

    аз лично не хленча, а най-човешки питам каква е причината за срива. Не знам защо ти се привижда хленчене.
    И да повторя - някой разбра ли кво стана?
    Продаде ли вчера като се вдигна отново или...?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

      Можеби трябва да имаш повече от 2 минути търпение. Не може всеки ден рекорди... такива корекции са абсолютно в реда на нещата. Също така удобен момент за който иска да купува.






      Обръщане на къде... нагоре ли?!






      Етера в момента сам държи фронта срещу "червената вълна".





      Май забравихте че криптосите са силно волатилни инструменти , от дъната миналата година март до сега и по времето на цялото рали , Етера и Биткойна не са правили корекция по голяма от 30 процента.

      А че Етера държи докато Биткойна сгъна и след тва ,,замръзна,, не е бичи сигнал, а мечи.

      Иначе с интерес следя постовете ти относно технологията.
      Last edited by Майстора233; 11.05.2021, 04:44.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
        а за кви е? За мазохисти, които обожават да губят парите си?
        То толкова бързо падна че и в паника да изпадне човек не може да смогне да продаде
        Можеби трябва да имаш повече от 2 минути търпение. Не може всеки ден рекорди... такива корекции са абсолютно в реда на нещата. Също така удобен момент за който иска да купува.



        Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
        Майстора233
        Junior Member




        04.05.2021, 03:53


        Понеделник е добър ден за обръщане при Етериум, да се нашият всички мералкии по върхът. Като не са могли да я свършат тази работа събота и неделя. И вече си имаме експонента ,
        докато Биткойна е ,,замръзнал,,






        То не било миналият понеделник, ами този.



        Обръщане на къде... нагоре ли?!



        Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
        Вчера, 17:06

        Ще видим какво ще стане като дойде един срив с 50-60% за часове (според мен предстои)! След този срив по-вероятно повечето да продават за Биткойн отколкото за други критпо или фиат....На Етера също са му високи таксите, все още

        Етера в момента сам държи фронта срещу "червената вълна".
        Last edited by Xman1; 11.05.2021, 03:29.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Много правилно разсъждаваш. Това е голата истина. Трябва човек да има излишни пари, от които не се нуждае, за да има смелостта да се пробва с Биткойн и после спокойно да преживява всички възходи и падения. Но то същото важи и с всяка една друга инвестиция, направена с излишни пари. При тези инвестиции също има възходи и падения, и най-важното е човек спокойно да го приема всичко това.

          Колкото до късмета - късмет, късмет, но си иска и малко познания по въпроса, които да увеличат ПМО-то в статистически план. Липсата на познания води до чиста случайност (чист късмет), докато тяхното наличие увеличава шансовете за успех.
          И за Биткойна какви познания трябва да имаш и ПМОта след като цената се движи основно от хора, милиони хора /не се шегувам , милиони без грам познания са сложили по някоя друга хилядарка / като колежката , които разчитат на усет и хороскоп да нацелят тренда , а и туитовете на Мъск... Не , че не може да се спечели, но то няма да поради знания .... Ето виж златото , златарите правиха графики , изчисляваха инфлация , напечетани пари, което беше логично и правилно и накрая нищо , защото не превидиха криптовалутите , които обраха кеша, който в голяма степен би отишъл в злато , и сега златото е застинало , ако ги нямаше криптовалутите злато щеше да бъде поне 6-7 000 долара тройунци ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            бря, дай го туй здраво дупИ насам....
            100+
            Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

              а що реши че нямам дупе? Почти съм сигурна, че имам по-здраво дупе от твоето
              бря, дай го туй здраво дупИ насам....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                а що реши че нямам дупе? Почти съм сигурна, че имам по-здраво дупе от твоето
                Аз за хубаво здраво дупе не споря. Става дума за първичния страх от загубата.Той е подсъзнателен и влияе много на решенията ни.
                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                  а що реши че нямам дупе? Почти съм сигурна, че имам по-здраво дупе от твоето
                  Да, да, видяхме как орева орталъка. Ето върна се на зелено даже 2% е нагоре на дневна база. Айде трай малко повече и обувай кафевите гащи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                    Защо се забъркваш , като нямаш дупе за това?
                    п.п. Спокойствие му е майката!
                    а що реши че нямам дупе? Почти съм сигурна, че имам по-здраво дупе от твоето

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                      Защо се забъркваш , като нямаш дупе за това?
                      п.п. Спокойствие му е майката!
                      п.п.п. Жаргонче!
                      Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                        е що? И той ще държи ама малко повечко
                        Защо се забъркваш , като нямаш дупе за това?
                        п.п. Спокойствие му е майката!
                        Last edited by blackaquarius; 11.05.2021, 00:12.
                        Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение
                          Който е купил преди 3 месеца ще държи.Който е купил вчера, ами сори!
                          е що? И той ще държи ама малко повечко

                          Коментар


                          • Който е купил преди 3 месеца ще държи.Който е купил вчера, ами сори!
                            Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Вчера, 11:53
                              3900 и никой не разтоварва....и на 4100 ако не разтоварят, отива на 5000...Който държи ще намаже филията Но ако дропне (въпрос на време) ще дропне яко, няма да се учудя и на 50% за часове
                              то всичко дропна, не само етера. Някои койни даже повече от него

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
                                Майстора233
                                Junior Member




                                04.05.2021, 03:53


                                Понеделник е добър ден за обръщане при Етериум, да се нашият всички мералкии по върхът. Като не са могли да я свършат тази работа събота и неделя. И вече си имаме експонента ,
                                докато Биткойна е ,,замръзнал,,






                                То не било миналият понеделник, ами този.


                                Или другия!
                                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                                Коментар

                                Working...
                                X