IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
    За Биткойн знаех още 2011 година, но не вярвах, че ще я пуснат да живее. И си задавам въпроса защо я пуснаха, все пак, и докога.
    А защо разрешиха 3-измерния печат?
    А защо разрешиха Интернет?
    А защо разрешиха на Гутенберг да създаде печатната преса през 1450 г.?
    А защо разрешиха на египтяните първото писано слово - първите йероглифи 27 века преди Христа?

    Елеменарно, Уотсън. Просто все някой от опитите да бъдат спрени тези революционни нововъведения е несполучлив, семенцето пониква и дава обилна реколта за простолюдието да преодоолее част от ограниченията, на които е било подложено!

    Ето програмната реч - https://www.youtube.com/watch?v=mjmuPqkVwWc
    Last edited by Forex Master; 23.11.2013, 15:15.
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Терзиев, дори и да си прав в опасенията си, не виждам какво те спира да правиш пари от цялата ситуация. Не говоря дори за арбитражи.. купуваш на борсова цена и продаваш в eBay с поне 50% отгоре при разплащане по банков път.. пробвай, готино е..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от verimg Разгледай мнение
        Знаеш ли цялата история:
        http://en.wikipedia.org/wiki/Pretty_..._investigation

        Излиза че 'заради теб' е пострадал автора на програмата.



        Като гледам 873$ , вярно че програмките за криптиране приличат на оръжие.
        Знам ги тия работи, отдавна, дето изнасяли на хартиени разпечатки.
        Предъвкано е всичко, явно съм прав за съмненията, никой не ме е поправил засега. Мисля да попрочета и да отворя тема кой ще е наследникът на БТК. С който все пак може да се търгува. Целият свят имам предвид, не "тясна група руски учени".
        И не на последно място - БТК без долар е нула и половина! Нали ще го трепе? Ирония!
        Нямам проблем и 8000 $ да стане, ако знаех къде е границата на човешката некомпетентност - щях и аз да инвестирам.
        Гледам и колегите по занаят са на моето мнение, в момента купуват лаици с пари, жадни за светлото бъдеще. Отличителна черта на лаиците е, че ги мързи да четат.
        За Биткойн знаех още 2011 година, но не вярвах, че ще я пуснат да живее. И си задавам въпроса защо я пуснаха, все пак, и докога.

        Oще един маркет за други валути, лесни за копане:
        https://bter.com/signup/7035
        Ето за YAC
        https://bitcointalk.org/index.php?topic=206577.0
        Last edited by IvanTerziev; 23.11.2013, 13:43.
        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • Аз имам един лаишки въпрос, ама ме е страх да не бъда обруган или да ми лепнете етикет...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Ако за теб не е проблем да правиш транзакции от които загубата може да бъде над 10-15%
            ... или печалбата!
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Forex Master

              Ако за теб не е проблем да правиш транзакции от които загубата може да бъде над 10-15% , трябва да ти кажа че си е доста голям проблем.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                Само остава да си изнесе парите обратно от Китай, което никак не е лесно защото не е позволено от закона им !
                супертрейдъров, ти още май съвсем не можеш да зацепиш?!... Откакто съществува биткойн износа или вноса на пари в която и да е територия или държава е с нулева трудност. Достатъчно е само там да има Интернет връзка.
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                  Ако докажеш, че ти или който и да е друг обикновен човек от този форум е забогатял от биткойни, аз ще си призная публично, че не съм бил прав, ще изтрия и ще си редактирам всички мои постове против биткойните в тази тема.
                  Поздравче - cucurrucucu paloma
                  https://www.youtube.com/watch?v=tsFWWIrAjrk

                  Няма нужда нищо да си признаваш, Фрости. За всички е видно, че не си бил прав. Има само един човек, който все още се колебае дали си прав или не. Това си самият ти. Но виждам, че постепенно узряваш за идеята да си го признаеш пред себе си! Още малко усилие, Фрости. Кураж!
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Само остава да си изнесе парите обратно от Китай, което никак не е лесно защото не е позволено от закона им ! Не може да изнесе и маркови стоки произведени в Китай за които има пазар навън по простата причина, че в Китай се произвеждат но не се продават. Сигурно си имат начин да изнесат парите от там, който е ясен предварително...дано защото иначе този пратил койтите в Китай ще пие една студена вода.
                    Да,знам че е трудно да се изнасят фиатни пари от Китай,но явно има някъв начин

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      Мнооооо отчаяние бе, Ванка. Не съжалявай толкова много, че не си сред тези които са си купили когато цената бе едноцифрено или двуцифрено число. Още сме далеч от върха. Мноооооо далеч... Може да се притесняваш едва когато и таксиметровите шофьори вземат да говорят за Биткойн без да си ги питал. Но още сме на години разстояние от този момент...
                      Според мен, ФорексМайстора е много по-отчаян, защото висеше в тази тема денонощно, когато биткойните бяха по 10 долара и пак нищо не успя да спечели. ФорексМастъра е живото доказателство, че от биткойни не може да се забогатее. Безплатен обяд просто не съществува.
                      Наистина има хора, които натрупаха състояние от тази финансова пирамида, но те са част от измамната схема. Обикновените хора не могат да забогатеят от биткойни само си губят парите и това е доказано.

                      Форексчо, ти като пишеш в тази тема още от времето на ниските цени какво направи? Защо не купи тогава евтини биткойни и защо не забогатя? Нали се мъчиш усилено да ни убедиш, колко голяма далавера бил твоя скъпоценен биткойн.
                      Докажи че е така !
                      Ако докажеш, че ти или който и да е друг обикновен човек от този форум е забогатял от биткойни, аз ще си призная публично, че не съм бил прав, ще изтрия и ще си редактирам всички мои постове против биткойните в тази тема.

                      Предизвикателството е отправено, ако ти стиска.
                      Last edited by Frosty; 23.11.2013, 11:46.
                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • kurta007

                        Само остава да си изнесе парите обратно от Китай, което никак не е лесно защото не е позволено от закона им ! Не може да изнесе и маркови стоки произведени в Китай за които има пазар навън по простата причина, че в Китай се произвеждат но не се продават. Сигурно си имат начин да изнесат парите от там, който е ясен предварително...дано защото иначе този пратил койтите в Китай ще пие една студена вода.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • IvanTerziev

                          И в момента може да се декриптират ключовете, но за целта трябва много голяма изчислителна мощност и малко време или много по малка изчислителна мощност и много, много време.Копането обаче позволява изчислителната мощност да се впрегне да криптира и това е докато времето за копане - криптиране е по малко от времето за декриптиране на вече съществуващи ключове - генерирани. Чисто математически има зададен изход от играта и края и не е неизвестен а предизвестен. Хардуерно нещата са ясни - с това с което се копа може да се копат и вече генерирани ключове.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Помните ли, че имаше едни сайтове дето ти плащаха по някакви минимални биткойни, за да гледаш реклами и видеоклипове. Е тогава гледах разни и сега излиза, че за клип са ми давали по $0.67, а за реклама по $0.50

                            Коментар


                            • Актуализация на майнинга, за който ви писах преди седмица. Занчи за 9 дни - 0.05 btc или около $40.

                              Коментар


                              • Доста интересни неща се наблюдават. На 3 от 4-те водещи борси /BTCChina,гокса и битстамп/ цената се доближи на около 5% от на другите борси цената като преди седмица да речем беше 15 та и повече % . Което ще рече че правят вече доста добри арбитражи.
                                Четох за някъв купувал от другите борси а китайския му приятел продавал на китайската борса където цената е най-висока и бил направил 10к.
                                Същото наблюдаваме и сега,битстамп вече би предишния си връх,а гокса е на път да го счупи доката най-анемичен е ръста в цената на китаската борса /държи здраво засега 6000 йени границита/ и очевидно койните ги купуват от гокса и продават на китайската борса за бърз и профитен арбитраж

                                Коментар

                                Working...
                                X