IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение

    По-скоро бих заложил между 15 и 30 к. Няма кой да го остави толкова да падне. Иначе спукването на криптобалона ще е събитието на десетилетието, нещо като дотком балона от началото на 2000-те.

    Сега забелязах, добива на етер нещо се е напомпал пак. Днес ми дава месечен добив от 1200 усд. Дори и да падне цената или добива от есента насам ми вади между 400 и 700 усд на месец, без рискове, без нерви от трейдинга, стои и си копа машина със 6 карти на 3 години. Яд ме е, че не взех поне още една кога се продаваха на килограм от пред година, ама пълно щастие няма.

    Едва ли ще има 4-ти път, много става, хората след 3-тия път обикновено се научават. Няма да се случи, защото всички са му се "наточили" на този очакван "срив", което означава, че няма да го бъде. Мисля че предишната "примоция" беше последна, последен шанс, за който разбрал, разбрал.

    Вече на всички е ясно че криптосите не могат да отидат до 0, и реално погледнато всеки по-голям спад си е нещо като "промоция" и сигнал за купуване.

    Между другото макар и да не е директно свързано, наближаваме 200 години от първият пътнически и комерсиално успешен парен локомотив. Какъв напредък само за 200 години.... 1829-а първият пътнически парен локомотив.... 2029-а (предстои да видим).... ?!??... хммм в очакване сме, ще е интересно съвпадение, ако тогава започне да случва масовото токенизиране (дигитализиране) на всички материални активи във виртуални такива. Също е интересно коя криптовлаута ще бъде "парният локомотив" на 21-ви век. Но опредлено изглежда, че е време за нов голям скок, след който светът няма бъде същият.

    1829-а... парните локомотиви превозват хора и товари, за да се превърнат в основен двигател на индустриалната революция... 2029, криптовалутите "превозват", "хора" и "товари" за да се превърнат в основен двигател на дигиталната революция (предстои да видим).

    Другата интересна аналогия е... от парните локомотиви пръвоначално също никой не е бил особено впечатлен. Не са били надеждни, не са можели да изкачват наклон, не са можели да се движат извън релсите... и още много "проблеми". Но средата на 19-ти век се превръщат в абсолютен двигател на прогреса и до края на века правят света "непознаваем" (сравнен с предишните векове и хилядолетия), светът към края на 19ти век придобива до голяма степен днешният си облик (макар и по-примитивен).

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение



      Барби ме кефи най-много обаче, като фрасне поредния дъмп и бития иде на 3хил, ще се скрие пак за няколко години
      По-скоро бих заложил между 15 и 30 к. Няма кой да го остави толкова да падне. Иначе спукването на криптобалона ще е събитието на десетилетието, нещо като дотком балона от началото на 2000-те.

      Сега забелязах, добива на етер нещо се е напомпал пак. Днес ми дава месечен добив от 1200 усд. Дори и да падне цената или добива от есента насам ми вади между 400 и 700 усд на месец, без рискове, без нерви от трейдинга, стои и си копа машина със 6 карти на 3 години. Яд ме е, че не взех поне още една кога се продаваха на килограм от пред година, ама пълно щастие няма.
      Last edited by r22; 11.05.2021, 16:11.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
        Не си продавайте евтино коините....
        Ок, ела да ти ги продам скъпо

        Коментар


        • Не си продавайте евтино коините....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

            питай икономистите специалисти да ти обяснят, че в този безумен маркет - и фондовия, а най-вече криптото - никакви знания не помагат. Даже по-скоро пречат. Усетът на мен най-много ми помага, но нещо ме саботира непрекъснато и не успявам да си следвам иначе успешната стратегия.



            едва ли ми влияе повече от на теб. Аз играя с прежалени пари, па за теб не знам.


            Барби ме кефи най-много обаче, като фрасне поредния дъмп и бития иде на 3хил, ще се скрие пак за няколко години
            Last edited by X_Y; 11.05.2021, 14:37.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
              Като си гледам сметките, не разбирам за какъв срив говорите

              Cloud1: На 18/3/2021 всичко беше на 0, но оттогава се качва всеки ден
              • BTC: Running Hashrate 510TH/S Yesterday’s Earnings +$178.59 Cumulative Earnings +$4545.27
              • ETH: Running Hashrate 100MH/S Yesterday’s Earnings +$21.99 Cumulative Earnings +$338.99
              • Внесени: 5859,28 евро
              Cloud2:
              То тук всеки иска да вкара 5000 лв и да стане милионер за 2 дена

              Коментар


              • Като си гледам сметките, не разбирам за какъв срив говорите

                Cloud1: На 18/3/2021 всичко беше на 0, но оттогава се качва всеки ден
                • BTC: Running Hashrate 510TH/S Yesterday’s Earnings +$178.59 Cumulative Earnings +$4545.27
                • ETH: Running Hashrate 100MH/S Yesterday’s Earnings +$21.99 Cumulative Earnings +$338.99
                • Внесени: 5859,28 евро
                Cloud2:

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                  Ще ти кажа като и отговориш на въпроса
                  S&P погледна ли?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Къде го видя този срив? 5-6% срив ли е?
                    Ще ти кажа като ми отговориш на въпроса
                    Last edited by IvelinaJensen; 11.05.2021, 10:44.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                      Едно питам, съвсем друго ми се говори. Пределно наясно съм че за криптото тия сривове са нормални. Попитах простичко и ясно дали някой разбра каква беше причината за конкретно тоя срив. Явно никой от тукашните спецове не е разбрал. Като не знаете кажете че не знаете или си мълчете, а не да ми обяснявате неща за 1 клас и да спамите безсмислено
                      Къде го видя този срив? 5-6% срив ли е?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение

                        Продаде ли вчера като се вдигна отново или...?
                        по-надолу писах кво направих. Ама не го чети - няма да ти е от полза

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                          Можеби трябва да имаш повече от 2 минути търпение. Не може всеки ден рекорди... такива корекции са абсолютно в реда на нещата. Също така удобен момент за който иска да купува.
                          Едно питам, съвсем друго ми се говори. Пределно наясно съм че за криптото тия сривове са нормални. Попитах простичко и ясно дали някой разбра каква беше причината за конкретно тоя срив. Явно никой от тукашните спецове не е разбрал. Като не знаете кажете че не знаете или си мълчете, а не да ми обяснявате неща за 1 клас и да спамите безсмислено

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от capitalist19 Разгледай мнение

                            И за Биткойна какви познания трябва да имаш и ПМОта след като цената се движи основно от хора, милиони хора /не се шегувам , милиони без грам познания са сложили по някоя друга хилядарка / като колежката , които разчитат на усет и хороскоп да нацелят тренда , а и туитовете на Мъск... Не , че не може да се спечели, но то няма да поради знания .... Ето виж златото , златарите правиха графики , изчисляваха инфлация , напечетани пари, което беше логично и правилно и накрая нищо , защото не превидиха криптовалутите , които обраха кеша, който в голяма степен би отишъл в злато , и сега златото е застинало , ако ги нямаше криптовалутите злато щеше да бъде поне 6-7 000 долара тройунци ...
                            питай икономистите специалисти да ти обяснят, че в този безумен маркет - и фондовия, а най-вече криптото - никакви знания не помагат. Даже по-скоро пречат. Усетът на мен най-много ми помага, но нещо ме саботира непрекъснато и не успявам да си следвам иначе успешната стратегия.

                            Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                            Аз за хубаво здраво дупе не споря. Става дума за първичния страх от загубата.Той е подсъзнателен и влияе много на решенията ни.
                            едва ли ми влияе повече от на теб. Аз играя с прежалени пари, па за теб не знам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                              аз лично не хленча, а най-човешки питам каква е причината за срива. Не знам защо ти се привижда хленчене.
                              И да повторя - някой разбра ли кво стана?
                              Продаде ли вчера като се вдигна отново или...?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                                Можеби трябва да имаш повече от 2 минути търпение. Не може всеки ден рекорди... такива корекции са абсолютно в реда на нещата. Също така удобен момент за който иска да купува.






                                Обръщане на къде... нагоре ли?!






                                Етера в момента сам държи фронта срещу "червената вълна".





                                Май забравихте че криптосите са силно волатилни инструменти , от дъната миналата година март до сега и по времето на цялото рали , Етера и Биткойна не са правили корекция по голяма от 30 процента.

                                А че Етера държи докато Биткойна сгъна и след тва ,,замръзна,, не е бичи сигнал, а мечи.

                                Иначе с интерес следя постовете ти относно технологията.
                                Last edited by Майстора233; 11.05.2021, 04:44.

                                Коментар

                                Working...
                                X