IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Преведи ни какво се е случило през 1929г. - понеже аз се сещам, че баба ми е била прислужница във Варна тогава?

    Ти за какво си се сетил? Ърмм ...?
    Няма лошо.Но на някои прадедите през 1918 са учили в Университета и са го завършили.Големия проблем е че правнуците на прислужниците са решили да дават акъл на другите дето прадедите им са завършили СУ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Харесвам пожелателното мислене.

      За съжаление - няма да се случи - още не е започнал кошмар, докато Джуджето е начело.

      Его-то му е толкова силно, че е готов да унищожи света, защото всички вече му се смеят.

      П.П. Нагласате за около 10-15 години и затова с досада гледам какво вълнува БГ матрьошките.

      Днес този се изакал - утре същия пуска, ама той не бил акал. По в другиден - ама пак акал, на следащия ден - не, бе - не е .....

      Така не се работи, пичове!! Не се бачка така, а тепърва ще ви става все по-трудно. Още нищо не сте видяли.
      БГ гейлостанците пак са приели желаното за действително.Сърбят ги ги задниците и големия им проблем е че освен в Русия няма къде да ги начешат

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        Ще видим повторение на събитията станали през 1929г умножени по 10.
        Преведи ни какво се е случило през 1929г. - понеже аз се сещам, че баба ми е била прислужница във Варна тогава?

        Ти за какво си се сетил? Ърмм ...?

        Коментар


        • Не зная как гледат нашите православани братя тук на едновременните възгласи "Аллау акбар" и "Господи помилуй" от тези тук "православни братя", които между другото свалят граждански самолети под "благия" поглед на дядя Путя...

          Спецподразделение Мотороллы и спецподразделение Бая
          Last edited by kandid; 25.07.2014, 22:09.

          Коментар


          • Ще видим повторение на събитията станали през 1929г умножени по 10.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
              Маранди ти не се къхари и Южен поток ще има и на украинците ще им дойде акъла,
              въпроса е ние какво ще правим с нашата пословична простотия.
              Харесвам пожелателното мислене.

              За съжаление - няма да се случи - още не е започнал кошмар, докато Джуджето е начело.

              Его-то му е толкова силно, че е готов да унищожи света, защото всички вече му се смеят.

              П.П. Нагласате за около 10-15 години и затова с досада гледам какво вълнува БГ матрьошките.

              Днес този се изакал - утре същия пуска, ама той не бил акал. По в другиден - ама пак акал, на следащия ден - не, бе - не е .....

              Така не се работи, пичове!! Не се бачка така, а тепърва ще ви става все по-трудно. Още нищо не сте видяли.

              Коментар


              • Маранди ти не се къхари и Южен поток ще има и на украинците ще им дойде акъла,
                въпроса е ние какво ще правим с нашата пословична простотия.

                Коментар


                • Преди месеци бях задал въпрос - може ли да се говори за газ в тази тема предид значението на Ю.пАток?

                  Отговор беше - Да! ( не ми съм луд да търся сред хиляди постове назад, за да го доказвам ).

                  Сега двойни стандарти ли ще правим?

                  - падна Правителство в БГ;
                  - спря се пАток;
                  - уж не сме теглили борч от Газпром.

                  П.П. Като прост Българин тия неща ме вълнуват, защото:

                  - непрозрачна процедура;
                  - отворена продура за санкции срещу БГ ( точно за ЮПаток )
                  - неустойки големи;
                  - това ще излезе от джобовете на всички по един или друг начин.
                  ------------

                  За сравнение реверсивни врързки през 4-те комшии ще излязат под 100 милки евро и ще имаме достъп до газ отвсякъде.

                  А, в момента трябва да плащаме картинка, която вече се "оценява" на 4.3 млрд. евро - при условие, че преди само 3 години беше 800 млн.

                  ------------------------------------

                  Няма как да стане Русото да си мълчи!!

                  Коментар


                  • Разрешете си казуса на лични. И за природния газ, и за юридическото лице.
                    Вече ще трия постове на тази тема, после да не се сърдите.
                    रादोस्त

                    Коментар


                    • Темата е Украйна и е добре да се придържате към нея.

                      П.П. За въпросите, които ви вълнуват има адвокати. Отивате там и ще ви ограмотят кое как стои в правния мир.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        юридическо лице
                        И като какво е предвидил законотворецът в НПК за набеждаване на ЮЛ??? Нещо от типа глава,параграф и т.н.
                        Да попитам още веднъж , защото не получих отговор, прочете ли предпоследното си изречение от поста който цитирах

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          юридическо лице
                          Ахаа....ти с юридическо лице,разбирам......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                            Би ли разяснил какво е "ЮЛ"
                            Въпросът ти не е към когото трябва, трябва да бъде зададен към юристконсулта на голямо българско дружество - Кандид

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                              Би ли разяснил какво е "ЮЛ"
                              юридическо лице

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Модератор,

                                ти гледаш ли това наглото пишлеме как излъга нагло, че аз съм го бил питал как се прави природен газ?

                                Аз съм бил питал него, моля ти се! ( като е точно обратното ).

                                Дотук, ако го подпукам имаме набеждаване и оклеветяване и като му боцна за финал уронване престиж на ЮЛ и ще ме изплаща в следващите 10 години.

                                Баси наглата сволач се пръкна в тоя форум. Върви спами и си съчинява. Къде бе, алоуу .... къде ..?
                                Би ли разяснил какво е "ЮЛ"

                                Коментар

                                Working...
                                X