IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.youtube.com/watch?v=sjtTrup5qNU

    Коментар


    • То паток няма да има, ама казваш ше плащаме?

      Коментар


      • Това е готиното и на Южен пАток.

        От една страна 380 милки евра за матрьошките ( неустойка ).

        От друга страна повдигната процедура за санкции от ЕС ( най-малко толкова ще е )
        ---------------------------

        Да те ебат от 2 страни, че нищо не си направил - си е постижение - поне използвайте и ръцете за още 1-2 члена.
        --------------------------------

        После що сте бедни - ма, вие сте МАЛОУМНИ направо! И всичко скрито с търговска тайна ...

        За 3 години ви изпържиха за Ю. пАток за една картинка от 2 страни да плащате ... ( само тоя проект ви е 1% от БВП от руска страна - от евро страна ще е санкция поне още толкова )

        ... уникуми ...

        П.П. Идиоти ........................
        Last edited by marandi; 26.07.2014, 02:04.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо
          Марандитко никой нищо не трие.Знам че готвиш на битова газ щото огъня е много маневрен не е като тока.Ма да знаеш че тока днес е навсякъде.Не само в крушките.Без ток си при финикийците.Дори твоите кораби ще разчитат на вятъра.Да не говорим за навигация машини коли трактори комбайни електромотори
          Пешов,

          понеже си те харча и не гледай, че се ебавам с тИбя, но ти пиша за последен път.
          --------------------------------

          Природен газ ( нейчърал газ ви дадох линк да си четете ) е познат от хилядолетия.

          Вечни огньове от газ са горели, както при Кайсписко море, така и в Персия и хората са го познавали.
          ------------------------------------

          По тръбопровод сегашните ви технологии могат да доставят само природен газ ( справка линк-а )

          От петрол се изкарва автомобилна, битова и промишлена газ понеже е с обработка и не иде реч само за един пиклив пропан-бутан.

          Има още десетки съставки като рецепта, за да получиш едното или другото.
          ---------------------------------------------

          По Ю. паток щеше да ви тече природен газ се подесеторявам.

          А, ти си пърлиш прасето с битова - ако не си я заредил от някоя бензиностация за автомобили, защото ще ти лепнат и акциз и то максималният ( дадох ти и спецификация със ставките ). Битова газ с нула акциз не означава, че няма акциз, но това е различна газ от автомобилната и промишлената, както по акциз - така и по състав. НЕ е пропан-бутан.

          Все едно да ти кажа домати - домати, бре - домати - едно и също е - все са домати.

          Повече не ви помогна - смея да твърдя, че имам брилянтен изказ.
          Last edited by marandi; 26.07.2014, 01:01.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Факушкa
            Прав си за електричеството. А за първи път светва в къщата на Дж.П. Морган в Ню Йорк. Ню Йорк е първият град в света осветен от електричество.
            Битката между Едисон и Тесла е известна.Богатите както винаги се оказват идиоти и тръгват след Едисон.Едисон е един измислен изобретател.Истинския гении е Никола Тесла.И именно благодарение на простотията на американските богаташи Тесла е натикан в миша дупка.Ако бяха само малко по умни тоя гении какво ли още би могъл да даде на хората.Целия съвременен свят е благодарение на Тесла....Има един филм История не електричеството гледай го много е интересен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Кинти имаш ли?

              Или просто си питаш? Оформи техн. задание - прати ми го - ще ти дам цена - после ще видиш как се шета с плащанията, че иде реч за милки.

              И ще се ориентираш.
              Марандитко гемии не ползвам.И не ме интересуват.Ако не знаеш в Плевен нямаме море.Барата е малка и мога да я преджапам.Ти сега инженер ли си или нещо друго?И пак забрави да отговориш къде си работил?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо
                Я ни разкажи ти къде си строил кораби?
                Кинти имаш ли?

                Или просто си питаш? Оформи техн. задание - прати ми го - ще ти дам цена - после ще видиш как се шета с плащанията, че иде реч за милки.

                И ще се ориентираш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi
                  Нерде вокзал - нерде трейн

                  Пешку от пуевенску с езиците
                  марандитко състави изречение задай въпрос

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо
                    Маранди чете уикипедия и от там е специалист по всичко.Завършил е уикипедия.В днешно време всеки простак и неграмотник си мисли че като напише нещо в гугъла и ще се образова.....
                    Което е интересното за настоящата тема. Същият мой прадядо убеден русофил, (описано е на доста места как посрещал братята освободители и яздил на кон със Самарското знаме от Горна Оряховица до Търново), изпратил доста деца да се учат в Русия, в края на живота си прозрял истината и издал "Руските стремления от Екатерина II 1777 г. до 1891 г.", където описал пагубното влияние на нечистите руски интереси на Балканите (аз, както виждаш, се явявам продължител на делото му). Тази книжка няма да намериш в никоя българска библиотека, засега съм я открил в библиотеката на Университета в Осака, заедно с по известния му труд "Следствия на Кримската война"... та така...семейни традиции, кво да прайш...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Няма лошо.Но на някои прадедите през 1918 са учили в Университета и са го завършили.Големия проблем е че правнуците на прислужниците са решили да дават акъл на другите дето прадедите им са завършили СУ.
                      Дай да ги мерим, а? Колеж на о. Малта през 1861, Университети в Прага и Париж до 1870 - пряк прадядо, в близката рода - Хайделберг, Фрайбург, Берн...
                      Last edited by kandid; 25.07.2014, 23:00.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Бе, аз много добре знам какво говоря, ама не съм длъжен да си губя времето.

                        Natural gas

                        http://en.wikipedia.org/wiki/Natural_gas

                        П.П. Ей, на това викат природен газ, дето щеше да тече по Ю. пАток. Това, с което си пърлиш прасето се нарича битова газ и няма нищо общо.
                        Аз съм ходил ма училище в ТУ София.Ти там не мое да припариш щото не мое да издържиш приемните изпити да не говорим после за другите неща.Не съм завършил уикипедия.И понеже знам че не схващаш разликата простено ти е

                        Коментар


                        • Турчинов скри синчето си под полата на мама.

                          Не е демократично детето на Турчинов, да отиде на война предизвикана от тати.
                          Има толкова други синове те да ходят да умират.
                          Детето на мама , да стои в къщи.

                          http://dni.ru/society/2014/7/25/276235.html


                          На Украине под частичную мобилизации чуть не попал единственный сын спикера Верховной Рады Александра Турчинова. Молодой человек получил повестку в военкомат, однако допустившие такую "оплошность" военачальники тут же были уволены.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            БГ гейлостанците пак са приели желаното за действително.Сърбят ги ги задниците и големия им проблем е че освен в Русия няма къде да ги начешат
                            Предполагам и вчера на мача на ЦСКА със Зимброу в Кишенев - 1 мин. пееха 'орицата Путин Хуйло и тях ли ги сърбят задниците?

                            П.П. Що не си седиш на село и да млъкнеш малко? Кишинев и тях ли ги купиха соросоидите?

                            Не ми отговаряй, че ще станеш още по-смешен като с газта

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Модератор,

                              ти гледаш ли това наглото пишлеме как излъга нагло, че аз съм го бил питал как се прави природен газ?

                              Аз съм бил питал него, моля ти се! ( като е точно обратното ).

                              Дотук, ако го подпукам имаме набеждаване и оклеветяване и като му боцна за финал уронване престиж на ЮЛ и ще ме изплаща в следващите 10 години.

                              Баси наглата сволач се пръкна в тоя форум. Върви спами и си съчинява. Къде бе, алоуу .... къде ..?
                              Марандитко аз потвърждавам че си го питал

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Преведи ни какво се е случило през 1929г. - понеже аз се сещам, че баба ми е била прислужница във Варна тогава?

                                Ти за какво си се сетил? Ърмм ...?
                                Ми прочети в уикипедия нали това е източника на знамия за тебе.Или дай линк към някой измислен сайт

                                Коментар

                                Working...
                                X