IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
    Егати войната!!

    И всичко това за какво?

    Пък аз си вярвах, че глобализацията ще помогне на обикновенния човечец да забрави термина "пушечно месо".

    https://www.youtube.com/watch?v=7XM7yV18kto


    https://www.youtube.com/watch?v=9sXxFVTf0_0
    Опълченците след отстъплението се прегрупираха и разбиха бая фашистки формирования и изчадия.
    Абе гадна история е войната....
    Last edited by markov; 26.07.2014, 22:34.
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Темата не бива да се заключва!

      РОСТОВ-НА-ДОНУ, 26 июля. /Корр.ИТАР-ТАСС Дмитрий Буянин/. Несколько десятков украинских военнослужащих оставили свои воинские части и в субботу вечером перешли на российскую территорию, сообщил ИТАР-ТАСС руководитель пресс-службы пограничного управления ФСБ РФ по Ростовской области Василий Малаев.

      "Около 20.30 мск 41 украинский военнослужащий оставил свои воинские части и прибыл на украинский пункт пропуска "Изварино". Они обратились к ополченцам с просьбой оказать им помощь при переходе на территорию России в связи с тем, что они не желают воевать против собственного народа", - сказал Малаев.

      Он добавил, что все украинские военнослужащие уже перешли на территорию России через российский пункт пропуска "Донецк"
      .
      ----------------------------------------------------------------------------------------

      ГРОЗНЫЙ, 26 июля. /Корр. ИТАР-ТАСС/. Глава Чеченской республики создал собственный санкционный список и внес туда президента США Барака Обаму и ряд чиновников Еврсоюза. Об этом он написал на одной из своих официальных страниц в социальных сетях.
      Опубликован обновленный черный список ЕС по России и Украине

      "Весь мир стал свидетелем трагедии народов Ливии, Сирии, Ирака, Афганистана. А в последнее время и Украины. Под видом экспорта демократии в этих странах убивают мирных граждан, женщин, стариков, детей, уничтожают города, религиозные святыни. Прямую ответственность за все происходящее несут США и Евросоюз. Действия их руководителей являются государственным терроризмом, направленным против стран и народов", - отметил Рамзан Кадыров................
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Егати войната!!

        И всичко това за какво?

        Пък аз си вярвах, че глобализацията ще помогне на обикновенния човечец да забрави термина "пушечно месо".

        https://www.youtube.com/watch?v=7XM7yV18kto


        https://www.youtube.com/watch?v=9sXxFVTf0_0

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Сергов,

          шоту те уфажам - хлъц - и ще ти отгаваря
          ----------------------------------

          Мен чул ли се ме да обвинявам руснаците за нещо, украинците и так далее ....

          Да си позволя да се хваля с трупове, както БГ матрьошките месеци наред? ( от типа днес кой колко е убил )

          Ноу, Бъди - ноу .... - но Джуджето да отрича, че има намеса в независима държава като Украйна - йес, йес, йес .....

          Утре по тази логика - може да сте вие. Капиш? Не съм сигурен, че ви хареса! Не съм!!

          П.П. Нека разследване приключи, макар че следи се заметоха и всичко ще е политическо решение. Жалко за избитите в този безумен маратон по мерене на пишки.

          Жалко!! ( за вас сеир - за 'орицата трагедия ).

          Засрамете се поне малко!! Отделете по дреха, която не носите и по едно одеало и я пратете към Украйна.

          Там умиргат хора, а не "бройки"?

          Уважавал ма той!!! Нанайци.
          Що тогаз са дрънкаш с форумците и дръжиш страната на форумциците?
          И най-паче тормозиш бате ти Пешо?
          Не мое ви превъртам със скролера чаршафите.

          Нейсе...
          Намеса има от сички страни. Вклучително и от българия/с нейната ненамеса/. Щот, ако сме народ, ще се обединим в една обща позиция. Че тогаз после да помагаме.
          Примерно, като както на себе си помогнаме.

          А пък това твоето е сиромахилство.
          Ти да си чул Горна Волта да ни крепна уя в прехода ни към демокрация?
          Поне некой и друг вожд на племе да беха откомандировали преди време, беки да прифанат поне отмалко нашто политишън. И шамани имат ...
          Ма не би.

          А на УСА-та свой представител пратиа-а-а...Един, ама от сой.
          И го крепеха. Къде с рогозка, къде с тепсия, къде с магия. Ей на, издигна се човека и ся помага на сичкото племена по сичото кълбенца..

          ..............
          Майтап, майтап, ма нощя съм сменял колелцето/и бутоните/ на мишката. От запецнаха.
          Last edited by sergo; 27.07.2014, 00:41.

          Коментар


          • Модераторе, моля те, заключи темата. Така и така вече няколко дни на 100 само едно мнение е по темата. А който иска да си троли на лични.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Краставицата, бе краставицата .....

              Този природен газ за блокчето в Севлиево няма нищо общо с природния газ добит през рафинериите и минат с маркери за цвят или мирис.

              През тръбопроводите само им отнемат конденз преди да ги нагнетят или смучат по трасетата.
              ---------------------------

              Ето ти формулката как се смятат за газопреносна мрежа:

              Отделните променливи са обединени в динамичен логлинеен лагов модел:
              t,i 0,i y,i t-1,i G,i G,t,i E,i E,t,i F,i F,t,i m,i t,i z,i t,i t,i y  β β y β p β p β p β m β z  ε , (1.1)

              С t=1,2,3…ti са означени годините, за всяка отделна страна , където:
              t,i y =ln(потреблението на природен газ на глава от населението в битов сектор в
              година t),

              -------------------------------------

              За останалите компоненти от формулката съм сигурен, че ще ни ги кажеш докато спрягаш глагола: "Смотан съм, бабо, много съм смотан. Послепис: Най-смотаният. Твой Пацо
              Пак си писал свободни съчинения и си измислил несъществуващ разговор.Марандитко осем години съм работил в тец чийто котли работеха на газ,Вземи се сопри и не открувай топлата вода всеки ден

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Сергов,

                шоту те уфажам - хлъц - и ще ти отгаваря
                ----------------------------------

                ...

                Засрамете се поне малко!! Отделете по дреха, която не носите и по едно одеало и я пратете към Украйна.

                Там умиргат хора, а не "бройки"?
                +++

                Oбаче Макс е организатор на събирането и изпращането на пари за терористите.

                Коментар


                • Сергов,

                  шоту те уфажам - хлъц - и ще ти отгаваря
                  ----------------------------------

                  Мен чул ли се ме да обвинявам руснаците за нещо, украинците и так далее ....

                  Да си позволя да се хваля с трупове, както БГ матрьошките месеци наред? ( от типа днес кой колко е убил )

                  Ноу, Бъди - ноу .... - но Джуджето да отрича, че има намеса в независима държава като Украйна - йес, йес, йес .....

                  Утре по тази логика - може да сте вие. Капиш? Не съм сигурен, че ви хареса! Не съм!!

                  П.П. Нека разследване приключи, макар че следи се заметоха и всичко ще е политическо решение. Жалко за избитите в този безумен маратон по мерене на пишки.

                  Жалко!! ( за вас сеир - за 'орицата трагедия ).

                  Засрамете се поне малко!! Отделете по дреха, която не носите и по едно одеало и я пратете към Украйна.

                  Там умиргат хора, а не "бройки"?
                  Last edited by marandi; 26.07.2014, 16:21.

                  Коментар


                  • Оливър Стоун - трикратният носител на Оскар (за военните епоси „Взвод” и „Роден на 4 юли”, както и за „Среднощен експрес”) написа:

                    "Не вярвайте на медиите, които обвиняват Русия в свалянето на Боинга."
                    ............................
                    "Това е твърде хубаво, за да е истина. След това масово втурване на американските медии да произнасят присъди, моля да прочетете тези страхотни различни гледни точки... (…) Това е ненужно опасна ситуация, подклаждана от американската политика."

                    Стоун публикува линкове към статиите на журналистите Робърт Пери и Пепе Ескобар, които твърдят, че е голяма вероятността самолетът да е свален от украинските военни.


                    https://www.facebook.com/TheOliverStone?ref=stream

                    https://www.facebook.com/TheOliverSt...15753228448978

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                      То паток няма да има, ама казваш ше плащаме?
                      Няма да има и ще плащате като побъркани, както при "картинката" наречена със странното име АЕЦ Белене.

                      2 млрд. потънали там за "развойна" дейност и сега арбитраж за още 3 млрд. дето ще ви осъдят. Общо 5 млрд = 7% от БВП на БГ.

                      Схемата е същата като с пАтока. Разликата е, че тук еВането ще е двойно - понеже БГ матрьошките се опитват да усвояват средства от ЕС по фондовете и да ги прехвърлят към Раша ( тук още 1% от БВП към Раша ).

                      Ти средства по Оперативни програми на ЕС видял ли си да стигнат до нормален човек или бизнес? Всичко се обира по документи още в Софето, па после нека ви и съдят.

                      Те - това ти е Ю.пАтока - 1 картинка и 1 заварка - после кихайте, че и децата ви и всяка година 10% от БВП ги няма - заминали за "плащания", заминали все в една посока - при Джуджо

                      Защо търговски баланс на БГ с ЕС е положителен? Само с Джуджето върви нон-стоп на 10% минус от БВП на станата? Задавал ли си си този въпрос някога.

                      И 200 подлоги ( БГ матрьошки ) нон-стоп спамят форумите с възхвала за Путьо?

                      Демек - 2-но увеличаване на пенсии и мин. раб. заплата за БГ не е проблем - но БГ матрьошките вземат от залъка на родителите и децата си, за да ги дадат на Ботокса да ги дава на техните. Странно ли ще е днес да кажеш на детето си - дръж 20 кинта и утре ще имаш толкова - ако искаш ги изхарчи или на баща си?

                      Затова са тия дитирамби и оди. Трябва ви Пиночет в момента!! Аз мога да го направя, но не искам. Не искам да се цапам с кръв.
                      Last edited by marandi; 26.07.2014, 11:53.

                      Коментар


                      • Изродчетата фашистки продължават с престъпленията срещу човечеството:

                        РИА Новости: Украинската армия е обстрелвала град Донецк с фосфорни боеприпаси
                        26 Юли 2014 | 06:51 | Агенция "Фокус"


                        Донецк. Представители на самопровъзгласилата се Донецка народна република съобщават, че украинската армия е обстрелвала през нощта срещу събота град Донецк и гара Мандрикине с фосфорни боеприпаси, предаде РИА Новости.
                        Фосфорните боеприпаси са забранени от Женевската конвенция.

                        Представител на Генералния щаб на Русия в петък каза в ефира на телевизия Россия-24, че украинските сили за сигурност най-малко шест пъти са използвали фосфорни боеприпаси при обстрели в Източна Украйна.
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Кажи ми сега отново за наредба 21, че ми стана интересно

                          Вмирисват природен газ в тръбопроводите като Южен пАток ли, бре?

                          Ти си пълен уникум!!

                          Коментар


                          • Ей, тук ти качвам формулката, че доле не се разбира погледнах.

                            Чакам те да се посмееш още как се преобразува природен газ в такъв за битово ползване, че си ми забавен. Като Шапката, дето го питах има ли представа на колко градуса ( целзий ) се втечнява природен газ и той изръси една камара глупости като теб тогава, ама поне млъкна.

                            Та, газ за битов сектор ( битова газ ) не е газ от пърдене на домакинствата, както си мислиш. Отделно, че онова е съвсем друг газ, ама к'во да ти обяснявам като си решил да си останеш объл и упорит доживотно.

                            Цък:
                            Attached Files

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо
                              Бе друго си е експерт по всичко завършил уикипедия да ти обясни.Случайно да ти е ясно че Природния газ не мирише затова му слагат добавки за да мирише.Инак докато разбереш че има теч и си думнал.Ма ти за концентрации и взривоопасни смеси едва ли си чувал.За наредба 21 също не си чувал.Я ни светни в уикипедия какво пише по въпроса и се изрепчи че знаеш всичко
                              Краставицата, бе краставицата .....

                              Този природен газ за блокчето в Севлиево няма нищо общо с природния газ добит през рафинериите и минат с маркери за цвят или мирис.

                              През тръбопроводите само им отнемат конденз преди да ги нагнетят или смучат по трасетата.
                              ---------------------------

                              Ето ти формулката как се смятат за газопреносна мрежа:

                              Отделните променливи са обединени в динамичен логлинеен лагов модел:
                              t,i 0,i y,i t-1,i G,i G,t,i E,i E,t,i F,i F,t,i m,i t,i z,i t,i t,i y  β β y β p β p β p β m β z  ε , (1.1)

                              С t=1,2,3…ti са означени годините, за всяка отделна страна , където:
                              t,i y =ln(потреблението на природен газ на глава от населението в битов сектор в
                              година t),

                              -------------------------------------

                              За останалите компоненти от формулката съм сигурен, че ще ни ги кажеш докато спрягаш глагола: "Смотан съм, бабо, много съм смотан. Послепис: Най-смотаният. Твой Пацо

                              Коментар


                              • Какво са заснели американските разузнавателни сателити над Украйна?

                                http://glasove.com/komentari/39748-k...ti-nad-ukrajna

                                Робърт Пери е американски журналист, носител на престижната награда "Джордж Полк". Той става много популярен с разследванията си за "Асошиейтед прес" и "Нюзуик" по аферата "Иран контри", както и за американската операция срещу никарагуанските партизани през 1985 г., свързана с незаконния трафик на кокаин в САЩ. Сега Робърт Пери привлече вниманието на американското общество с политическите си разследвания "Отвори очи"-те за ситуацията в Източна Украйна.

                                Коментар

                                Working...
                                X