IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
    Уважавал ма той!!! Нанайци.
    Що тогаз са дрънкаш с форумците и дръжиш страната на форумциците?
    И най-паче тормозиш бате ти Пешо?
    Не мое ви превъртам със скролера чаршафите.

    Нейсе...
    Намеса има от сички страни. Вклучително и от българия/с нейната ненамеса/. Щот, ако сме народ, ще се обединим в една обща позиция. Че тогаз после да помагаме.
    Примерно, като както на себе си помогнаме.

    А пък това твоето е сиромахилство.
    Ти да си чул Горна Волта да ни крепна уя в прехода ни към демокрация?
    Поне некой и друг вожд на племе да беха откомандировали преди време, беки да прифанат поне отмалко нашто политишън. И шамани имат ...
    Ма не би.

    А на УСА-та свой представител пратиа-а-а...Един, ама от сой.
    И го крепеха. Къде с рогозка, къде с тепсия, къде с магия. Ей на, издигна се човека и ся помага на сичкото племена по сичото кълбенца..

    ..............
    Майтап, майтап, ма нощя съм сменял колелцето/и бутоните/ на мишката. От запецнаха.
    Станишев ти е с украйнско гражданство, бре - стига си мйееекаллл ...

    Той фи опрафи ... ( задно, предно, ляво, дясно ) наред. Където имаше дупка за боцкане - ви боцна.

    Сега ще пристигне вожда Винету до ви досъсипе.

    А, модерацията яко ще трие и трие - т'фа сте България вече. Джъст бизнес как зовут на фронте.

    Пълен срам и владетелите ви се обръщат в гробовете и те. От първокласна Имеперия станахте изтривалка на цяла Европа.



    Ама, пълен ....
    Last edited by X_Y; 27.07.2014, 13:07.

    Коментар


    • ЗАКОН ЗА ИЗМЕНЕНИЕ И ДОПЪЛНЕНИЕ НА ЗАКОНА ЗА АКЦИЗИТЕ И ДАНЪЧНИТЕ СКЛАДОВЕ (ДВ, БР. 91 ОТ 2005 Г.)
      В сила от 17.07.2012 г.

      Обн. ДВ. бр.54 от 17 Юли 2012г.

      51. "Битови нужди" е потреблението на електрическа енергия, втечнен нефтен газ (LPG) или природен газ от физическо лице за домакинството му.
      52. "Стопански нужди" е всяко потребление на електрическа енергия, втечнен нефтен газ (LPG) или природен газ, различно от потреблението за битови нужди.

      -------------------------------------------

      След като се накараш на тъпаците от БДС - после отиваш при Класификатора по икономически дейности ( КИД ) и ги подкарваш тях, че и те нищо не разбират.

      Накрая финишираш в Министерство на финансите ( МФ ) и искаш да ти въведат специален акциз само и единствено за теб, като п*рдиш в къщи, защото според тИбя това трябва да се води битова газ, а не тази, която са писали

      Доста инстутиции те чакат, ама нали си "инженер" - ще се справиш и си носи трудовата книжка, длъжностната характеристика и кетапа за виШУ

      Маркуффф ще ти набие после 2 плюса, че като го гледам и той какъв счетоводител е - ум да ти зайде.
      Last edited by marandi; 27.07.2014, 11:15.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Бас нямаме но ти предлагам.Понеже твърдиш уверено какво съм работил в теца.Ся ти че нямаш трудова книжка не означава че и другите нямаме.То не знам ти дали си чувал изобщо за такъв документ.Кога ми покажеш трудова книжка с твоето има и в нея да пише че си работил в корабостроителница ела ми се обади
        Е, за какво да се хващам на бас с някого, който още не знае дали е завършил СУ или ТУ София.

        Виж си глупостите, които сам изписа - едната вечер се праскаше, че си от СУ, па на другата от ТУ.

        Поредната "Калинка", която 5 дена бърка комунално-битова газ с тази от пърдене и още не може да зацепи какви глупости е ръсил като ти извадих кодовете и по БДС ...

        Те, така "колега" инжинерче ( БДС = Български държавен стандарт ) понеже и това вероятно не знаеш ).

        Иди при тях и им се накарай едно хубаво, че нищо не разбират. Може па да люснат и акциз на домашния метан, знам ли ...И то се води газ.
        Last edited by marandi; 27.07.2014, 10:39.

        Коментар


        • Киев протестира срещу украинофобия в детския лагер „Мистрал” в Св. Влас

          От МВнР поясниха, че Игор Абесинов е от руски произход, с украинско гражданство.

          http://news.ibox.bg/news/id_1573541938
          ----------------------

          Мдам, после кой кого обвинява във фашизъм. Джуджи-ценности - ко да прайшЪ ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Ся па и бас сме имали?

            Кажи за какво беше, че вече съм стар и издишам да'е ...
            Бас нямаме но ти предлагам.Понеже твърдиш уверено какво съм работил в теца.Ся ти че нямаш трудова книжка не означава че и другите нямаме.То не знам ти дали си чувал изобщо за такъв документ.Кога ми покажеш трудова книжка с твоето има и в нея да пише че си работил в корабостроителница ела ми се обади

            Коментар


            • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
              За въглеводороди. Няма добри и лоши.
              Жалко за войничетата.

              Украинците са като нас - хитруват на дребно, нечестни, стиснати и комплексирани на тема "и ние сме важни". Руснаците са диви, високомерни, жестоки и неотстъпчиви.

              Много напред отидоха нещата. Американците натискат непременно да стане война Украйна - Русия, за да могат да накарат Европа да вкара войска и да я сбият с мечката. Затова накараха украинците да свалят аероплана. Сами не искат да воюват. И не могат. Добре, че европейците са хитри и страхливи. Уж налагат някакви санкции, мън-мън, ще видим, ще проверим .... Знаят какво става, но не могат да се опънат на Обамата директно. Чакат Путин да обърне нещата и се подготвят за търговските преговори след войната.

              Путин предупреди да не стрелят по цивилните, да не убиват жени и деца. Точно това направиха, за да го вкарат във войната. Успяха. Официално руска армия няма да влезе в Украина, но влиза оръжие, инструктори и неуниформени "доброволци". Толкова, колкото е достатъчно, за да се обърне войната постепенно. Може да реши въпроса за една седмица, но европейците ще ревнат и ще му извиват ръцете после. А в Киев вече е паника. Пари няма, самолетите свършиха, газ няма, зимата идва ... Имаха срок да приключат войната до юни. Шансове никакви. Няма да има въртолети от покрива на американското посолство. Новорусите се заклеха да отмъщават и ще ги гонят вовеки. Вече обявиха списъците с конкретните имена. Милост няма да има.

              Не знам за нас как ще се развият нещата. Пак сме от страната на булката.
              Юръп вече в БРИКС, бре драги. Объркал си нещо - не четеш ли "фчера" ко стана?

              Ся сме съюзници да'е ...

              П.П. С тия заплахи кокошките пред блока ли плашиш, че не можах да схвана.

              Утре Кандид ще ти обясни, който публично заплашва независими държави и т.н. к'во му се случва.

              Да не олекнеш на нара, както си се засилил?
              Last edited by marandi; 27.07.2014, 01:21.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо
                Чирпак смешен си кво стана с баса що се криеш?А ти ми докажи с документ че си стъпвал в корабостроителница.Човек който продава вода и дъвки в ракетата за Несебър да ми се прави на инженер.Вади доказателствата
                Ся па и бас сме имали?

                Кажи за какво беше, че вече съм стар и издишам да'е ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dolaresko Разгледай мнение
                  Много си прав за това което си написал.
                  Интересно какво стана с черните кутии. Трети ден вече мълчание. Някаква информация??
                  То там върви към изясняване че пияни Украинци по грешка са го гръмнали ..... сега гледаме второ действие на пиесата:

                  КОЙ МИ СРА В ГАЩИТЕ ???
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • 41 украински военнослужещи оставиха частите и преминаха на руска територия, предаде агенция БГНЕС.

                    По думите на Василий Малаев от руската гранична служба в Ростовска област към 20,30 часа местно време войниците се появили на украинския граничен пункт "Изварино".
                    "Те се обърнаха към опълченците с молба да съдействат за преминаването им на руска територия, защото не желаят да воюват срещу собствения си народ", каза Малаев.
                    Той добави, че всички 41-те украински войници са били пуснати в Русия през граничния пункт "Донецк".
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
                      За въглеводороди. Няма добри и лоши.
                      Жалко за войничетата.
                      .......
                      булката.
                      Много си прав за това което си написал.
                      Интересно какво стана с черните кутии. Трети ден вече мълчание. Някаква информация??

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение

                        Не знам за нас как ще се развият нещата. Пак сме от страната на булката.
                        Е те тово звучи много гадно бе....само факи го кефи мисълта
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Маранди, ти ли беше или факи, дето питаше за Мистралите http://bulgarian.ruvr.ru/2014_07_26/...-vsichko-1180/
                          Отговор - есента

                          И какво става с тези украинци, нещо напоследък много бягат/ предават се на гадните руснаци, защо така

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
                            Егати войната!!

                            И всичко това за какво?

                            Пък аз си вярвах, че глобализацията ще помогне на обикновенния човечец да забрави термина "пушечно месо".

                            https://www.youtube.com/watch?v=7XM7yV18kto


                            https://www.youtube.com/watch?v=9sXxFVTf0_0
                            За въглеводороди. Няма добри и лоши.
                            Жалко за войничетата.

                            Украинците са като нас - хитруват на дребно, нечестни, стиснати и комплексирани на тема "и ние сме важни". Руснаците са диви, високомерни, жестоки и неотстъпчиви.

                            Много напред отидоха нещата. Американците натискат непременно да стане война Украйна - Русия, за да могат да накарат Европа да вкара войска и да я сбият с мечката. Затова накараха украинците да свалят аероплана. Сами не искат да воюват. И не могат. Добре, че европейците са хитри и страхливи. Уж налагат някакви санкции, мън-мън, ще видим, ще проверим .... Знаят какво става, но не могат да се опънат на Обамата директно. Чакат Путин да обърне нещата и се подготвят за търговските преговори след войната.

                            Путин предупреди да не стрелят по цивилните, да не убиват жени и деца. Точно това направиха, за да го вкарат във войната. Успяха. Официално руска армия няма да влезе в Украина, но влиза оръжие, инструктори и неуниформени "доброволци". Толкова, колкото е достатъчно, за да се обърне войната постепенно. Може да реши въпроса за една седмица, но европейците ще ревнат и ще му извиват ръцете после. А в Киев вече е паника. Пари няма, самолетите свършиха, газ няма, зимата идва ... Имаха срок да приключат войната до юни. Шансове никакви. Няма да има въртолети от покрива на американското посолство. Новорусите се заклеха да отмъщават и ще ги гонят вовеки. Вече обявиха списъците с конкретните имена. Милост няма да има.

                            Не знам за нас как ще се развият нещата. Пак сме от страната на булката.

                            Коментар


                            • Бат Пешо готвача е ясен на всички , що му се впрягаш.
                              Той си е така , спори заради самия спор не за да докаже някаква теза.........след три поста вече не знаеш аз какво е почнал спора пък и за него това е без значение ......важен е самия спор.
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi
                                Не знам, бре Фъки - виж, че и Цензурата веднага се включва.

                                П.П. Аз го питам как може да си бачкал 8 години в ТЕЦ на газ и да не знаеш, че има различни ставки акциз.

                                Тоя е бил некой баничар като шефа на НЕК. Той не знае какво е природен газ, бре

                                И си мисли, че битова газ е пърдене на населението. Ей, такива ви ги избират - нек'ви пълни смешки, а па Държавата чака кинти от събран акциз. Е, как да стане ...?

                                Дай ми, който искаш министър да го попилея ( щот' не знае за какво е там )
                                Маранди има един документ викат му трудова книжка.Там ясно пише кой какво и къде е работил каква заплата и какъв клас е получавал.Искаш ли да се хванем на бас за 10000 кинта?Имам и дипломи.Ако искаш отиваме в ТУ София и там се разбира кой какво е правил.Моето момче аз съм работил като дежурен инженер на ТЕЦ.Да не ти обяснвяам на коя борса съм следил цените на горивата щото аз бях човека който определяше режимите колко горелки на газ колко на мазут.И понеже абер си нямаш какво работи дежурния инженер вземи се ограмоти поне малко.Иначе на всички е ясно че ти в корабостроителница не си стъпвал

                                Коментар

                                Working...
                                X