IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Броят на украинските бежанци в Русия достигна почти 33 хиляди души
    28 Юли 2014 | 09:20 | Агенция "Фокус"

    Броят на украинските бежанци в Русия достигна почти 33 хиляди душиСнимка: АФПГалерияСнимка: АФП Снимка: АФП Москва. Броят на украинските бежанци, които се намират в центровете за временно настаняване в различни руски региони, се е увеличил до 32,97 хиляди души, предаде РИА Новости.
    В същото време броят на центровете, които предоставят подслон на бежанците в Русия, достига около 448, след като само в неделя са били открити 12 нови пункта.
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Ами по същата логика ако се докаже че самолета е свален то пияни Украйнски военни , това прави ли автоматично отговорни лидерите на САЩ в лицето на Обонго и съвкупността от лидери на ЕС ?
      Ма дали роднините ще съдят САЩ и ЕС за обезщетение....че то там из Брюксел и Вашингтон бая мазно месенце има, за тлъсти суми ще става въпрос....
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
        ако това е вярно.... не знам зенитка дали стига 10 км. остава сега да кажат че и самолета с картешница е на опълченците...

        отделно трябва да са мега тъпи да го свалят с картешницата. или пък много умни, ако това оставя много малко следи

        Коментар


        • Роднини на жертвите от малайзийския боинг искат да съдят Путин

          http://news.ibox.bg/news/id_905592019

          Цитат:

          Това прави еднакво виновни не само сепаратистите, ако се докаже, че те са изстреляли ракетата, свалила самолета, но и помощниците им (били те политически фигури, фирми и други).
          ----------------------------------------------------------

          А, БГ матрьошките в този форум кога ще ги осъди Прокуратурата за постоянното им хвалене с трупове и избити? За подкрепа и съучастници на терористи?

          Ърмм ...?

          Коментар


          • оп па?

            http://wahrheitfuerdeutschland.de/?p=3622

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Връщам се от вилата ....
              Косих с коса, косих с косачка....а тревата расте ли расте...
              Дъжд се лее всека вечер като из ведро......Тропик....Кеф....

              пп Ти как си ? Още и си на помощи от жената или вече покоряваш бизнеса в щатите.....

              пп За да съм в темата - в Украйна се е е...о ма.ата....
              Аз па си гледам Чорбата - некви ми досаждат

              Коментар


              • от 40 мин по ORT върви предаване посветено на казуса с боинга. Фактологически издържано и логически обосновано направиха американците и украинците на идиоти с техните инсинуации . предполагам ще има запис някъде в мрежата и който поиска ще си намери предаването.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                  Ооооо, чиче,
                  Къде се изгуби?
                  Връщам се от вилата ....
                  Косих с коса, косих с косачка....а тревата расте ли расте...
                  Дъжд се лее всека вечер като из ведро......Тропик....Кеф....

                  пп Ти как си ? Още и си на помощи от жената или вече покоряваш бизнеса в щатите.....

                  пп За да съм в темата - в Украйна се е е...о ма.ата....

                  Коментар


                  • Ооооо, чиче,
                    Къде се изгуби?

                    Коментар


                    • Знаете ли на кой са тези думи:

                      “Границите на Руския свят са значително по-широки от границите на Руската федерация. Аз изпълнявам историческа мисия в името на руската нация, суперетноса, скрепен от православното християнство. Както и в Кавказ, така и в Украйна аз се боря против сепаратистите, този път не чеченски, а украински. Защото има Русия, велика Русия, Руска империя. И сега украинските сепаратисти, които се намират в Киев, се борят против Руската империя.”

                      Коментар


                      • Малко инфо от рускоезичния фейсбук
                        СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ОЛЕСИ БАБИНОЙ:Американцы помогают странам, которые свергли своих диктаторов, угнетавших и грабящих свой народ.
                        США вместе с коалицией разгромили нацистскую Германию в 1945. После войны они предложили немцам помощь - план Маршалла и построили в Германии мощную экономику. Сталин отказался от плана Маршалла и СССР сама помнишь как жил.
                        В начале 50-х годов только созданному новому государству Израиль именно США оказали экономическую помощь. Сегодня Израиль - экономически развитая страна с одной из сильнейших экономик мира.
                        В корейском конфликте 1953 года США поддержали Южную Корею, помогли ей встать на ноги и сегодня это одна из самых экономически развитых стран мира. А Северной Кореи помогал СССР и сегодня это одна из самых отсталых и диких стран мира.
                        В 1999 году США бомбовыми ударами Югославии и снесли режим Милошевича. После этого американцы подписали договор с бывшими югославскими странами и сейчас эти страны развиваются активными темпами.
                        А теперь вы назовите хотя бы одну страну, которой помогла Россия. Все, кому она «помогла» остались на выжженной земле, в нищете, а коррупционные олигархические кланы продолжают грабить и угнетать народ.


                        https://www.facebook.com/Dmitriy.Che...type=1&theater

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Киев протестира срещу украинофобия в детския лагер „Мистрал” в Св. Влас

                          От МВнР поясниха, че Игор Абесинов е от руски произход, с украинско гражданство.

                          http://news.ibox.bg/news/id_1573541938
                          ----------------------
                          Рашистките изроди са се разпасали и вече ни смятат за задунайска губерния!!!

                          Тоя рашистки цървул Абесинов да си ходи в Крим да определя кой какво да носи!
                          Тук все още (докато не ни организират някой "референдум" със зелени човечета) е България!!!
                          Don't work hard, work smart!

                          Коментар


                          • Тук съм ви дал какво ще се случи и не се гордея с това. Виж датата, че Шапката ми смя преди месеци.
                            ----------------------------------------------

                            21.06.2013 - Прогноза за България ( 2013 - 2020 г. )

                            http://marandi.blog.bg/biznes/2013/0...2020-g.1122528
                            ----------------------------------------------

                            Още сте в началото - после ще се случат и другите неща.

                            Загрижен съм и предупредих. И не ми е борчейте насреща, че най-много обичам някой селски бек да ме заплашва.

                            П.П. Вчерашният пост, който стои беше подкрепа към терористи в Украйна и се наказва от Българското законодателство като съучастие.
                            Last edited by X_Y; 27.07.2014, 14:52.

                            Коментар


                            • Някои руснаци осъзнават отговорността на Русия...

                              Коментар


                              • Евроценности в действие:

                                Великобритания продължава да изнася въоръжение за Русия въпреки обявеното още през март прекратяване на експортните лицензи за оръжейни части и продукция с двойно предназначение, пише „РБК Дейли”.

                                Британската комисия за контрол на износа на оръжие отбелязва, че въпреки жестоката риторика по адрес на Русия заради събитията в Украйна, към 14 май тази година британските власти са отменили едва 34 експортни лицензи за доставка на оръжие, отбелязва изданието.
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X