IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    попита дали знам как се прави природен газ- погледни си постовете от вчера. И те попитах не само аз как се прави природен газ, ти обаче почна да пускаш както обикновено съвсем други неща- какво е битова газ, какъв е акциза и други от сорта. Ама на кой му дреме
    Модератор,

    ти гледаш ли това наглото пишлеме как излъга нагло, че аз съм го бил питал как се прави природен газ?

    Аз съм бил питал него, моля ти се! ( като е точно обратното ).

    Дотук, ако го подпукам имаме набеждаване и оклеветяване и като му боцна за финал уронване престиж на ЮЛ и ще ме изплаща в следващите 10 години.

    Баси наглата сволач се пръкна в тоя форум. Върви спами и си съчинява. Къде бе, алоуу .... къде ..?

    Коментар


    • Ако обичате, спорете без да се обиждате.
      Моля, не ме цитирайте.
      रादोस्त

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Това твои думи ли са??????????
        Прочети си пак предпоследното изречение
        Ама ти наистина не разбираш на кое се вика природен газ след 3 дена полюции?

        Английски знаеш ли?

        Natural gas

        http://en.wikipedia.org/wiki/Natural_gas

        Намери си някой да ти го преведе кой го "прави" природния газ.

        П.П. Товарищ Путьо го прави - предполагам това би трябвало да "верния" отговор. Ама, греда - не е той.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Марандитко.Ти говориш за неща които никога не са се случвали.Много си зле момче.Ама много.
          Бе, аз много добре знам какво говоря, ама не съм длъжен да си губя времето.

          Natural gas

          http://en.wikipedia.org/wiki/Natural_gas

          П.П. Ей, на това викат природен газ, дето щеше да тече по Ю. пАток. Това, с което си пърлиш прасето се нарича битова газ и няма нищо общо.


          Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Това се нарича пропан бутан всеми се ограмоти.Произвежда го Нефтохим.А някои си карат колите.Битова газ има кога пръднеш у вас в кухнята.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Ти въобще знаеш ли как се получава газ и че газ ще има все повече и повече .....

            П.П. Единственият, който имаше достойнството да млъкне и да си признае мълчаливо, че е изцепил глупост беше Шапката - момчето - като разбра, че бърка природен газ с битов такъв.

            Та, знаеш ли как се получава природен газ? И защо всяка година добив ще нараства = цена ще пада и без Джуджето?
            Това твои думи ли са??????????
            Прочети си пак предпоследното изречение

            Коментар


            • https://m.youtube.com/watch?v=AuIXt-92w3Y

              войната е страшно нещо особено когато се бият братя, приятели, роднини ..... и всичко това режисирано от големия по-тъмен брат

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Маранди, не отговаряш на въпроса- как се прави природен газ. Моля те да НИ просветлиш
                Това аз ли съм го писал, бре - че обвиняваш мен?!

                Аз ли??

                Нали ти беше смешно тогава? Щото в БГ матрьошките не различавате природен газ от такъв за битово ползване. И голям смях се смяхте 2 дни, докато гледах докъде ще ви стигне простотията да покажете колко сте прости като оня плевенския бек - дет' 2 дни говори за пърдене, па то ви е дефинирано даже в Министерство на финансите и има ставки за акциз.
                Last edited by X_Y; 25.07.2014, 20:15.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                  Не те знам кавал ли си педал ли си, попита дали знам как се прави природен газ- погледни си постовете от вчера. И те попитах не само аз как се прави природен газ, ти обаче почна да пускаш както обикновено съвсем други неща- какво е битова газ, какъв е акциза и други от сорта. Ама на кой му дреме
                  Заеби един кавал повече, какво толкова
                  Я, виж кой зададе идиотския въпрос как се правела природна газ

                  На 1 месец служба - взе да се звериш на батковците у форумо.

                  Чек ей сега ще те намеря и ще те копирам -

                  П.П. Писал съм единствено, че по Ю.пАток щеше да тече природен газ. Дето ми бауцахте 20 поста ко било туй.

                  Ами, марш на училище и ще ти обяснят. Ей, ся ще те намеря
                  Last edited by X_Y; 25.07.2014, 20:18.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    ...
                    попита дали знам как се прави природен газ- погледни си постовете от вчера. И те попитах не само аз как се прави природен газ, ти обаче почна да пускаш както обикновено съвсем други неща- какво е битова газ, какъв е акциза и други от сорта. Ама на кой му дреме
                    Last edited by X_Y; 25.07.2014, 20:17.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                      Смятам да ти отворя една тема за статистика - да си броиш на воля, колко ти душа сака, ей така да се намираш на работа, понеже нищо по съществото на темата не сме видели от теб...
                      Spam-мерче нек'во.

                      Виж, че по цял ден брои постове, часове, ракии и т.н.

                      П.П. До вчера се хили с Пацо на какво викали природен газ.

                      Пуснах му линк и млъкна кат' ( Natural gas ), както се нарича в цял свят.



                      У лево ги пускай и толкоз.
                      Last edited by X_Y; 25.07.2014, 20:17.

                      Коментар


                      • Американското посолство в София пусна платена реклама във Фейсбук, с която обяснява траекторията на ракетата, която според американците е свалила малайзийския „Боинг".

                        Не е ясно дали от посолството, осъзнават, че всеки потребител, до който достига съобщението вижда, че на поста пише „реклама".

                        За администраторите на страницата на посолството този надпис е невидим.

                        „Фейсбук" обаче е коректен спрямо закона. Затова посочва на потребителите си изрично за кой пост е било платено. Остава загадка защо Американското посолство плаща пари за подобни постове.

                        Какво точно рекламира?

                        Видно е, че страницата на посолството е много малка и няма достатъчен обхват. Едва 21 хиляди фена харесват страницата на посолството. С допълнително заплащане обаче поста достига до многократно повече хора.

                        Прочети цялата статия тук: http://www.cross.bg/posolstvoto-stra...#ixzz38Uvbf3FB

                        Коментар


                        • Тия никога няма да станат нормална дължава!

                          Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение


                          http://www.ridus.ru/news/164397


                          На днях Верховная рада Украины утвердила указ президента Украины «О частичной мобилизации». За этим последовала рассылка повесток о явке в военкомат, одну из которых получил единственный сын спикера Верховной Рады Кирилл Турчинов.

                          В четверг, 24 июля, мать Кирилла Анна Турчинова в военкомате торжественно объявила, что сын должен служить как все и потому «пусть идет».

                          Однако папа-спикер решил иначе. Военкома и двух сотрудников военкомата, отправлявших повестку, отстранили от работы.

                          Коментар


                          • Турчинов уволнява, военния изпратил призовка на сина му!



                            http://www.ridus.ru/news/164397


                            На днях Верховная рада Украины утвердила указ президента Украины «О частичной мобилизации». За этим последовала рассылка повесток о явке в военкомат, одну из которых получил единственный сын спикера Верховной Рады Кирилл Турчинов.

                            В четверг, 24 июля, мать Кирилла Анна Турчинова в военкомате торжественно объявила, что сын должен служить как все и потому «пусть идет».

                            Однако папа-спикер решил иначе. Военкома и двух сотрудников военкомата, отправлявших повестку, отстранили от работы.
                            Last edited by robert; 25.07.2014, 19:07.

                            Коментар


                            • Я виж, известният режисьор мисли за разлика от ботовете на Кандид

                              Оливър Стоун: Не вярвайте на американската версия за сваления боинг!
                              Известният режисьор смята, че щатските медии сеят пропаганда


                              http://www.blitz.bg/news/article/281272

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                                Да те светна и аз, погледни си активността от последните 3 месеца и ми кажи как не си умрял от глад
                                Смятам да ти отворя една тема за статистика - да си броиш на воля, колко ти душа сака, ей така да се намираш на работа, понеже нищо по съществото на темата не сме видели от теб...

                                Коментар

                                Working...
                                X