IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
    Шушко, ти как си представяш работата на юриста. Да те светна, юристите не сме на норма или на поточна линия...или има работа, или няма...

    Ама що се занимаваш с мен...темата е Украйна, не моята скромна персона...
    Да те светна и аз, погледни си активността от последните 3 месеца и ми кажи как не си умрял от глад

    Коментар


    • http://www.interpol.int/notice/search/wanted/2014-16549

      Ами сега?
      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
        И в тези воЙски какви воИници имашеее - строят и бдят...
        Монти е такъв боец,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
          Шушко, ти как си представяш работата на юриста. Да те светна, юристите не сме на норма или на поточна линия...или има работа, или няма...

          Ама що се занимаваш с мен...темата е Украйна, не моята скромна персона...
          Като нямаш работа, не значи, че трябва да се занимаваш с най-древната професия и то на компа. Интересно ми е кое руско право би защитила ей така , без да си предубедена или зле платена.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            Кандид, за теб няма ли работно време, започнал си от 8,40 сутринта и имаш 5-6 поста всеки час. Нали си юрист, не са ли те учили, че трябва да работиш за компанията която те е назначила на работа през работното си време, а през свободното да тролиш. Спри се бе човек. 2 страници от 8 до 4 , ами до 10 вечерта????????
            Какво е това нещо, ооооооооо извинявай, сигурно марандито е в отпуска и ти го заместваш, на 2 компа ли си или сменяш само никовете в движение
            Шушко, ти как си представяш работата на юриста. Да те светна, юристите не сме на норма или на поточна линия...или има работа, или няма...

            Ама що се занимаваш с мен...темата е Украйна, не моята скромна персона...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
              И в тези воЙски какви воИници имашеее - строят и бдят...
              Кандид, за теб няма ли работно време, започнал си от 8,40 сутринта и имаш 5-6 поста всеки час. Нали си юрист, не са ли те учили, че трябва да работиш за компанията която те е назначила на работа през работното си време, а през свободното да тролиш. Спри се бе човек. 2 страници от 8 до 4 , ами до 10 вечерта????????
              Какво е това нещо, ооооооооо извинявай, сигурно марандито е в отпуска и ти го заместваш, на 2 компа ли си или сменяш само никовете в движение

              Коментар


              • И в тези воЙски какви воИници имашеее - строят и бдят...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                  И със сигурност има по-висок чин в путлеровата армия от мен...

                  Ама кви удобни ми ги пускаш...за воле...
                  ами за теб ,едно време имаше едни реномирани войски .трудови се наричаха..толкова ти е акъла.....в тази насока.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Само за протокола...това шимпазе ,което е изстреляла ракетата е доста учено ,малко по учено от тебе...да знаиШ....
                    И със сигурност има по-висок чин в путлеровата армия от мен...

                    Ама кви удобни ми ги пускаш...за воле...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                      Айде пак, да завъртим грамофона, ми кой ти е казал, че трябва да имат полза от всяко убийство, което са извършили в Източна Украйна (а това са вече хиляди човешки животи)...

                      А тук вече се объркаха сериозно, свалиха самолет по грешка, както се установява и от този запис...шимпанзето вижда мигащата точка на радара, ама не знае, а и не го е..е какъв е самолета, шимпанзето знае само как да "нажмава кнопката"...
                      Ами като те чета ,по голямо шимпанзи ,от тебе няма ,защото работиш във форума под команда......ако имаше собствено мнение ,щеше да го защищаваш с цената на всичко а ти тролиш....
                      Само за протокола...това шимпазе ,което е изстреляла ракетата е доста учено ,малко по учено от тебе...да знаиШ....

                      Коментар


                      • Айде пак, да завъртим грамофона, ми кой ти е казал, че трябва да имат полза от всяко убийство, което са извършили в Източна Украйна (а това са вече хиляди човешки животи)...

                        А тук вече се объркаха сериозно, свалиха самолет по грешка, както се установява и от този запис...шимпанзето вижда мигащата точка на радара, ама не знае, а и не го е..е какъв е самолета, шимпанзето знае само как да "нажмава кнопката"...

                        Владимир Высоцкий ~ Банька по-белому
                        Last edited by kandid; 25.07.2014, 17:03.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                          Така продължавайте с глупостите, айде: "Птичка прилитела, товарищи."
                          Пак ви оставиха да наговорите един куп глупости и Ви зашиха нов запис - този път 2 минутки преди да шимпанзетата да избият 298 невинни...

                          СБУ обнародовала запись переговоров террористов о приближении "Боинга"


                          И да отбележа паметта на един човек, който ако днес беше жив, щеше да е в черния списък на Путя (песента е на украински)...

                          Владимир Высоцкий "Все не так ребята!"
                          А би ли обяснил,каква точно полза имат "шимпанзетата" ,от свалянето на граждански самолет със стотици пътници на борда..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                            Така продължавайте с глупостите, айде: "Птичка прилитела, товарищи."
                            Пак ви оставиха да наговорите един куп глупости и Ви зашиха нов запис - този път 2 минутки преди да шимпанзетата да избият 298 невинни...

                            СБУ обнародовала запись переговоров террористов о приближении "Боинга"
                            И какво се пенявиш на такива глупости. Не им ли омръзна да публикуват глупости на тези укараинци... Скоро ще стане ясно какво се е случило - утре вероятно... и тогава ще имат да обясняват.....

                            Коментар


                            • Всичко се чува идеално...Монте, елементарен опит, довечера записа ще го чуваш отвсякъде...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                                Така продължавайте с глупостите, айде: "Птичка прилитела, товарищи."
                                Пак ви оставиха да наговорите един куп глупости и Ви зашиха нов запис - този път 2 минутки преди да шимпанзетата да избият 298 невинни...

                                СБУ обнародовала запись переговоров террористов о приближении "Боинга"


                                И да отбележа паметта на един човек, който ако днес беше жив, щеше да е в черния списък на Путя...

                                https://www.youtube.com/watch?v=RGZwOoUy_HE
                                нищо не се чува....
                                но и да се чува ,вече един път фалшифицираха запис 20 след случая......

                                Коментар

                                Working...
                                X