IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Един приятел психиатър ми благодари, че съм го насочил към тази тема
    В темите "Политика ..." намира също много материал за изследване
    Прав е човека. То такъв луксозен опитен екземпляр като теб рядко се намира.
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • Нооо, в тази мрачна картинка има и нещо рационално, тъй като социалните и здравна система се разтоварва което освобождава ресурс и България ще има предимство във времето. Докато в следващите 3-4 години западните системи ще се затлачват все повече. Вече се усеща това със вдигане на пенсиите и социалните, особено с по ниските доходи които вдигат вътрешния оборот.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

        Никой не носи отговорност ако нещо се обърка я с ваксини, я с хапчета.

        Toва не е така в страни с все още действащо правосъдие. Само за САЩ се сещам в момента, ама сигурно работи и другаде. В момента в който се заподозрят масови вреди причинени от медикамент се започва групов иск и съдът решава дали ищецът има основание. Важи, разбира се и за увреждания в следствие на ваксиниране, но не и срещу ковид.

        Интересно ще бъде дали и хапчетата срещу ковид ще получат защита срещу искове.


        Семейство получава компенсация поради аутизъм причинен от ваксина

        https://www.cbsnews.com/news/family-...m-court-award/

        Никой няма да получи и стотинка при увреждане от принудителните ваксини срещу ковид

        https://www.cnbc.com/2020/12/16/covi...n-lawsuit.html

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          Д-р Александров (началникът на най-старото Отделение по инвазивна кардиология в България):
          • "В България честотата на исхемичната болест на сърцето и на инфаркта е около 250 души на 100 000 население."
          • "За сравнение, във Франция тази честота е 70 на 100 000."
          • "При инсулта сме на първо място и откъм честота, и откъм смъртност"
          Дано най-накрая проумееш защо сме в челото на починали С ковид. Пишат,, че някога си бил математик. Можеш ли да правиш елементарни аритметични операции като делене, събиране, умножение ? Ако не помоли жена си да ти разясни какво означава написаното от теб по-горе...:-)
          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 04.12.2021, 11:51.

          Коментар


          • Антиваксърите са се загрижили за Франция, но хич не им пука,
            че българия държи първото място в световния шампионат "Ковид"
            .
            Държава Дата Ваксинирани Умрели неваксинирани Хоспитализирани неваксинирани Умрели / 7 дни / 1 Милион жители Заболели / 7 дни / 1 Милион жители В критично състояние/ 1М Умрели / 1 Милион жители Население
            Bulgaria 25/11/2021 23,0% 136 2469 113 4 023 6 875 358
            Bulgaria 29/11/2021 25,0% 123 2337 110 4 088 6 874 790
            Bulgaria 30/11/2021 25,0% 119 2273 105 4 120 6 874 648
            Bulgaria 02/12/2021 25,0% 86,5% 79,9% 111 2125 101 4 152 6 874 364
            Bulgaria 03/12/2021 25,0% 87,1% 80,4% 111 2074 102 4 169 6 874 222
            Bulgaria 04/12/2021 25,0% 87,6% 80,9% 112 2045 100 4 185 6 874 080
            France 25/11/2021 70,0% 6 2326 21 1 813 65 470 493
            France 29/11/2021 75,0% 7 3132 24 1 816 65 476 789
            France 30/11/2021 75,8% 7 3178 24 1 818 65 477 182
            France 02/12/2021 75,8% 8 3693 29 1 821 65 477 182
            France 03/12/2021 75,8% 8 3922 30 1 822 65 478 363
            France 04/12/2021 75,8% 9 4157 31 1 824 65 478 756
            .
            Франция: имунизирани 76%
            Last edited by barbaron; 04.12.2021, 10:59.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

              Парадоксът е в другото, което ти премълчаваш.

              Ваксините БЯХА изпитвани ДОСТАТЪЧНО време, за да са ваксини и компаниите-произеодители НОСЕХА отговорност!

              (ще си дадеш ли сметка за "МАЛКАТА" разлика, че ако им бъде потърсена СЕГА отговорност, ще трябва, не само да плащат, но и да лежат... при Бай Ставри...

              На умрЕла бОбОлечка се правиш и ритКаш с крачетата, ама не ти се получава...
              Никой не носи отговорност ако нещо се обърка я с ваксини, я с хапчета.

              Задължителните ваксини дето ни ги бият като деца също имат странични ефекти и 1 на милион деца да кажем получава някакво заболяване следствие на ваксината. Не съм чул обаче да се компенсира.

              Е оня ден нали едно дете умряло от менигит, дето го хванало в детската градина, щото имало огнище на менигит. Не зачетох подробностите, дали е било ваксинирано или не, дали другите са били набоцкани срещу него или не.


              Коментар


              • Д-р Александров (началникът на най-старото Отделение по инвазивна кардиология в България):
                • "В България честотата на исхемичната болест на сърцето и на инфаркта е около 250 души на 100 000 население."
                • "За сравнение, във Франция тази честота е 70 на 100 000."
                • "При инсулта сме на първо място и откъм честота, и откъм смъртност"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  Един приятел психиатър ми благодари, че съм го насочил към тази тема
                  В темите "Политика ..." намира също много материал за изследване
                  Барби,

                  недей да ръсиш глупости из форума, ами ходи се нареди на опашка за консерви пред некой квартален супер в предградието, дето си ситуиран.

                  Точно една седмица ви трябваше на франсетата да вдигнете заразените със 100 000 човека. Още седмица и ще се доближите опасно до 400-те хиляди нови случая на седмица.
                  Бях те питал преди време колко специализирани легла в болници имате по френско + съответният комплект лекари/помощен медицински персонал. Не ми отговори, но ще ти кажа, че ви трябват ПОНЕ 10 000 легла+необходимите лекари, за да се справите с лавинообразно нарастващите случаи при вас. Ще ви затварят скоро, нищо, че и Макарончо се пънеше като теб преди десетина дни.
                  Глей кво става при вас, а и смъртността се вдига рязко последните 2 -3 дни.
                  Click image for larger version

Name:	FR-1.jpg
Views:	1
Size:	46.1 КБ
ID:	3839969

                  Last edited by Kildirim_Bei; 04.12.2021, 09:55.
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    Един приятел психиатър ми благодари, че съм го насочил към тази тема
                    В темите "Политика ..." намира също много материал за изследване
                    Сигурно е харесал темата, заради графиките на твоята много обичана, която ти е предоставила подслон, но не пропуска да ти напомни, че си голямо Искърско го.... ... (допълни си последната дума по твой вкус)...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение


                      Парадокс и сега ампулите си имат същите неща

                      Ама повечето хора си мислят, че пълнят спринцовките от пластмасов бидон с графен оксид и чипове.
                      Парадоксът е в другото, което ти премълчаваш.

                      Ваксините БЯХА изпитвани ДОСТАТЪЧНО време, за да са ваксини и компаниите-произеодители НОСЕХА отговорност!

                      (ще си дадеш ли сметка за "МАЛКАТА" разлика, че ако им бъде потърсена СЕГА отговорност, ще трябва, не само да плащат, но и да лежат... при Бай Ставри...

                      На умрЕла бОбОлечка се правиш и ритКаш с крачетата, ама не ти се получава...

                      Коментар


                      • Един приятел психиатър ми благодари, че съм го насочил към тази тема
                        В темите "Политика ..." намира също много материал за изследване

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                          Пример: преди 5-6 години ми се наложи екстрено да се ваксинирам срещу тетанус. Отидох в аптека и си купих ампула. Направи ми впечатление, че тази ампулКА си има и... СЕРТИФИКАТ с уникално обозначение и номер!

                          Очевидно е, че производителят ПОЕМАШЕ отговорност за своята продукция на пазара НИ!

                          Ключова дума: ОТГОВОРНОСТ!

                          Парадокс и сега ампулите си имат същите неща

                          Ама повечето хора си мислят, че пълнят спринцовките от пластмасов бидон с графен оксид и чипове.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                            Харесва ми как започнахме от еднократни две дози през 3 месеца / 1 доза от Янсен, съхранявани при 70 C, и стигнахме до три дози с бустери на всяко тримесечие, съхранявани в палатки през МОЛ-овете.

                            Със сигурност безконтролното слагане на ваксини без ред, без срокове и когато ти падне ще има прекрасни последици за човешкия организъм.

                            В шок съм, че досега имахме реимунизации на всеки 5 години ... не можеше ли когато сме в настроение или като имаме път към поликлиниката ... или например всяка първа нечетна сряда на месеца?

                            Можело е, разбира се - и по-начесто, но тогава и времената бяха различни! Печалбите на индустрията тогава бяха големи.

                            Сега, обаче, се прави НОВА индустрия, от която печалбите са свръх- големи и дори свръх-огромни! Разлика има!

                            ................

                            Пример: преди 5-6 години ми се наложи екстрено да се ваксинирам срещу тетанус. Отидох в аптека и си купих ампула. Направи ми впечатление, че тази ампулКА си има и... СЕРТИФИКАТ с уникално обозначение и номер!

                            Очевидно е, че производителят ПОЕМАШЕ отговорност за своята продукция на пазара НИ!

                            Ключова дума: ОТГОВОРНОСТ!

                            ,................

                            Днес, 5 години по-късно, ключовата дума е друга! Огромните печалби за месеци (над милиард на месец) - водят до безотговорност и за това, преди "ваксинирането" се подписваТ, че снемат отговорността от производителя.

                            Толкова е лесно за разбиране, но не и от всички, нали?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение
                              ... "за гражданите, ваксинирани с еднодозовата ваксина на компанията Johnson & Johnson, бустерната доза трябва да се постави след два месеца."

                              Каква е вероятността този срок да бъде намален в бъдеще и на колко - един месец, една седмица, един ден?!

                              А колко време ще им трябва да признаят, че ваксините не са това, което трябва да бъдат?
                              Харесва ми как започнахме от еднократни две дози през 3 месеца / 1 доза от Янсен, съхранявани при 70 C, и стигнахме до три дози с бустери на всяко тримесечие, съхранявани в палатки през МОЛ-овете.

                              Със сигурност безконтролното слагане на ваксини без ред, без срокове и когато ти падне ще има прекрасни последици за човешкия организъм.

                              В шок съм, че досега имахме реимунизации на всеки 5 години ... не можеше ли когато сме в настроение или като имаме път към поликлиниката ... или например всяка първа нечетна сряда на месеца?

                              Коментар


                              • ... "за гражданите, ваксинирани с еднодозовата ваксина на компанията Johnson & Johnson, бустерната доза трябва да се постави след два месеца."

                                Каква е вероятността този срок да бъде намален в бъдеще и на колко - един месец, една седмица, един ден?!

                                А колко време ще им трябва да признаят, че ваксините не са това, което трябва да бъдат?
                                Националната комисия по ваксинацията в Гърция съкрати от шест месеца на три месеца срока между втората и третата доза от ваксината срещу коронавируса...

                                Коментар

                                Working...
                                X