IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Интимни въпроси нямам намерение да обсъждам.Малко ми идва туу мач подобен тон и ще почна да отговарям подобаващо.
    Младоженка е пред първа брачна нощ и се страхува, че не е девствена и ще разочарова мъжа си. Баба й я посъветвала да сложи една слива където трябва, младоженецът ще се пъне, ще бута, та докато сливата падне и така всичко ще се нареди.
    Момичето така и сторило, но през нощта мъжът й намерил падналата слива и я изял. Младоженката страшно се притеснила и веднага отърчала при баба си за съвет. Бабата й рекла:
    - Ама от какво толкова се плашиш бе, дъще... ти ако знаеш дядо ти навремето как цял пъпеш изяде...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

      Само 1 човек сподели нещо за есето, няма мнения, коментари, да не говорим за диалог. Та питам се що да се хабя да пиша 1 час да ми изтръпват пръстите на ръката ?
      Причини много .. Имаш нужда да го правиш , ние останалите , имаме нужда , да го прочетем .....и т.н. Отделно , всеки си има технологично време да го осмисли , пречупи през себе си и евентуално да вземе страна, позиция и отношение .. или да забрави .
      Ако очакваш празен чек и тук , си се объркал . Мъжка бърлога е и предполагам , никой няма да ти плати . За това ли го правиш ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

        ти изяде ли оная слива, която намери в чаршафите след първата нощ със съпругата си )))
        Интимни въпроси нямам намерение да обсъждам.Малко ми идва туу мач подобен тон и ще почна да отговарям подобаващо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

          Правилно, но ролите и функциите на моите 3 жени са строго разпределени, всяка си знае територията и правата. Уфффф, поне така беше до скоро, от 2 - 3 седмици много ме дразнят, честно почвам да издивявам, претенции почват нещо да имат нещо, кадрови проблеми имам, приятелката иска да заеме мястото на любовницата, а тя мястото на жена ми, което няма как да стане. Жена ми е константна величина докато смъртта ни раздели Тя е незаменима, другите най-вероятно следващата седмица ще ги разкарам, ако не са се вразумили. Някой да иска 2 жени ? Не харчат много, поддръжката не е скъпа
          прати снимки на евго

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Загрижен съм единствено за моята съпруга и за моите потомци.Останалите да си се оправят.Съществува явлението телегония,според което жената приема генетичен материал от всеки мъж,с който е спала.Така че,за да е сигурен един мъж,че наследниците му ще носят само неговите гени,майката на децата му не трябва да е била с други мъже.
            ти изяде ли оная слива, която намери в чаршафите след първата нощ със съпругата си )))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Явно при теб е диктатура и за това моделът ти не работи
              Аре чао , че имам по- интересно занимание .

              Кога да очакваме следващото есе ?
              Само 1 човек сподели нещо за есето, няма мнения, коментари, да не говорим за диалог. Та питам се що да се хабя да пиша 1 час да ми изтръпват пръстите на ръката ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Е чак пък.Ако става въпрос за секс за една нощ да,но пък да се използва постоянно презерватив при двойка ми се вижда доста глупаво.Още повече жената може да забременее само е деня на овулацията и два-три дни преди това.В останалите дни няма как да забременее,а пък е идиотско да се пазиш от венерически болести от постоянен партньор.
                Мисля , че с Evgo , ще имате доста общи теми за разговор и най - вече , ще ви е интересно
                Лека

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Мога да се изразя по същият начин като теб , няколко поста по - назад

                  Дреме ми
                  Ти убеди ли ме ? А аз ? А кому е нужно да се убеждаваме ?
                  Всеки споделя опитът , веруюто си и т.н. , отсреща има или няма мисловен процес и евентуално промяна или не , на възгледите . Мисля това е идеята за форум . Другото е налагане На чужда истина
                  И що си мислиш,че искам да те убеждавам?Изказвам си моята версия за живота.Аз съм еволюционист и гледам максимално да се придържам към природните закони.
                  Пък нека всеки си живее както иска живота.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Поради времената и нравите в които живеем е измислен презервативът .
                    Е чак пък.Ако става въпрос за секс за една нощ да,но пък да се използва постоянно презерватив при двойка ми се вижда доста глупаво.Още повече жената може да забременее само е деня на овулацията и два-три дни преди това.В останалите дни няма как да забременее,а пък е идиотско да се пазиш от венерически болести от постоянен партньор.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                      Правилно, но ролите и функциите на моите 3 жени са строго разпределени, всяка си знае територията и правата. Уфффф, поне така беше до скоро, от 2 - 3 седмици много ме дразнят, честно почвам да издивявам, претенции почват нещо да имат нещо, кадрови проблеми имам, приятелката иска да заеме мястото на любовницата, а тя мястото на жена ми, което няма как да стане. Жена ми е константна величина докато смъртта ни раздели Тя е незаменима, другите най-вероятно следващата седмица ще ги разкарам, ако не са се вразумили. Някой да иска 2 жени ? Не харчат много, поддръжката не е скъпа
                      Явно при теб е диктатура и за това моделът ти не работи
                      Аре чао , че имам по- интересно занимание .

                      Кога да очакваме следващото есе ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Има си природни закони.Хората се мислят за много важни,ама не спазват ли природните закони и природата ги отхвърля.Буквално изчезват.Като бялата раса.И по специално българите изчезват с най-бързи темпове в света.Коефициентът на плодовитост в София е 1,28.Като се има предвид,че има и циганки в София,то при българките е около 1,1.А за просто поддържане на популацията трябват 2,1.До стотина години българите ще станат малцинство.А в бъдеще и напълно да изчезнат.
                        Мога да се изразя по същият начин като теб , няколко поста по - назад

                        Дреме ми
                        Ти убеди ли ме ? А аз ? А кому е нужно да се убеждаваме ?
                        Всеки споделя опитът , веруюто си и т.н. , отсреща има или няма мисловен процес и евентуално промяна или не , на възгледите . Мисля това е идеята за форум . Другото е налагане На чужда истина

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                          Не може с три жени Едновременно имам предвид. С две може, но с три ставаш четвъртата приятелка.
                          Правилно, но ролите и функциите на моите 3 жени са строго разпределени, всяка си знае територията и правата. Уфффф, поне така беше до скоро, от 2 - 3 седмици много ме дразнят, честно почвам да издивявам, претенции почват нещо да имат нещо, кадрови проблеми имам, приятелката иска да заеме мястото на любовницата, а тя мястото на жена ми, което няма как да стане. Жена ми е константна величина докато смъртта ни раздели Тя е незаменима, другите най-вероятно следващата седмица ще ги разкарам, ако не са се вразумили. Някой да иска 2 жени ? Не харчат много, поддръжката не е скъпа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Загрижен съм единствено за моята съпруга и за моите потомци.Останалите да си се оправят.Съществува явлението телегония,според което жената приема генетичен материал от всеки мъж,с който е спала.Така че,за да е сигурен един мъж,че наследниците му ще носят само неговите гени,майката на децата му не трябва да е била с други мъже.
                            Поради времената и нравите в които живеем е измислен презервативът .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                              Да, оставя, за другите мъже не знам какво им оставя, на мен оставя празен чек
                              $$$$ €€€€ ££££ кеш мъни, кеш пара
                              ццц до къде я докара бай Стамене

                              Представям си как вади 10 кинта от чантичката си и ти ги хвърля на земята и ти вика ай взимай да имаш за цигари и марш сега че имам работа .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Човек не може и не трябва да разбира всичко . Още повече , чуждите мотиви и/или действия или бездействия . Може само да приеме или отхвърли . За себе си .
                                Има си природни закони.Хората се мислят за много важни,ама не спазват ли природните закони и природата ги отхвърля.Буквално изчезват.Като бялата раса.И по специално българите изчезват с най-бързи темпове в света.Коефициентът на плодовитост в София е 1,28.Като се има предвид,че има и циганки в София,то при българките е около 1,1.А за просто поддържане на популацията трябват 2,1.До стотина години българите ще станат малцинство.А в бъдеще и напълно да изчезнат.

                                Коментар

                                Working...
                                X