IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Наскоро осъзнах следното.Жените са като котките , докато я галиш , милваш , храниш и даваш уют , тя е там .Топли леглото ти , сменя си козинката , играете си заедно и се наслаждавате на компанията си. Но има един тип слабо териториялни котенца , където като дойде зимата, стане по хладно , и в съседния вход от витрината изглежда по топличко , храната изглежда по вкусна , и килимчето е ново и пухкаво. Котчицата решава да види как е , да се тръкне , да маркира и в крайна сметка да се позавърти.
    Та мили котенца , вижте как е , натрупайте опит, но не забравяйте , че в входа живеят и други семейства, има и други гладни котенца от улицата , по игриви и по пухкави от вас , а колкото по често сменяш козинката си от вход на вход , толкова по рядка и раздърпана става тя . И в крайна сметка сменят ключалката на входната врата , а глада си остава все така постоянен и зимите стават все по студени.

    Евго,

    Коментар


    • Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Докторатът брои ли се?
        Брои се за 3 точки?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          представи си, че са студентки
          Докторатът брои ли се?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

            Вероятно карат седмо висше.
            Привет,

            наскоро си говорих с една приятелка и колежка.

            Тя и мъжът й учат 2-ра магистратура, от модерните специалности с хуманитарна и европейска насоченост. Обаче ми сподели, че с тях не могат да си намерят работа и не са приложими. И от многото специалности, малко са пряко и бързо приложими в България.

            Купих много хубав подарък на майка ми за 8-ми март, вкл. нов лаптоп.

            Поздрави
            Last edited by Evgo; 11.03.2024, 16:50.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              представи си, че са студентки
              Вероятно карат седмо висше.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                Тука инвститорки нема..
                представи си, че са студентки
                Last edited by mibova; 10.03.2024, 09:34.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение
                  Честит празник на всички ИНВЕСТИТОРКИ !
                  Тука инвститорки нема..
                  Last edited by mibova; 10.03.2024, 09:33.

                  Коментар


                  • Жените, изискващи твърде много внимание и жестове към себе си, са тези, които вече не чакат принца на бял кон, но все още се заслушват в чаткането на копитата.

                    Коментар


                    • Честит 8-ми март на нежния форумен отбор. С пожелания да са все така емоционално стабилни за продължителните словесни битки.

                      Коментар


                      • Честит празник на всички ИНВЕСТИТОРКИ !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          що не го почерпи
                          Щот после трябваше да го поздравява за 8 март ...

                          Коментар


                          • Поздрав за всички жени - участнички или модераторки в темата
                             

                            Коментар


                            • с Йергенина какво става сега? има ли изгонени моми?

                              Няма ли някоя по-бойна да му изгърми 1 шамар на изпроводяк ?
                              да направи шоуто по-пикантно!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

                                Да, и въртенето дупйенско.
                                По-старите не го правят, щот не са така млади.
                                ---------

                                Въпросът ми беше по-скоро към двете "женски" тука.

                                Типа "Мечок" не съм забелязал.
                                Благодаря за предупреждението, ще гледам!
                                Мечокът е здрав, набит, с тауси, малко като затворник. По Западен модел.

                                Аз познавам 2-ма от Бургас, които са симпатяги, 2м и 1,90 м, но го правят заедно.

                                Коментар

                                Working...
                                X