IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

    А ти колко често каниш гости? Щото при нас все се оказва, че 90% ние каним, повечето не им се занимава.
    Майка ми е канила и посрещала много гости, обаче от другата страна не канят и не им се занимава. През 90-те години беше времето на многото гости. Едни роднини са с черен печат и не ги каним в София и на морето заради некоректни отношения. Не ми се иска да разказвам цялата история.


    Готов съм да каня госпожици, но не идват и трудно се стига до среща в последно време. Поддържам перфектен ред, дори по-добре от семейна двойка,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      На мен изобщо не ми допада мъжът да е под чехъл и да слуша жена си, и всичко да се върти около нейния мързел, желание за парцали, почивки в чужбина по няколко пъти в годината и други комерсиални интереси.

      По-скоро ролята на жената е да ражда, а мъжът да осигури семейството добре, ако трябва и като вол ще работи. Аз самият работя много, , макар и да не съм оценен до момента.

      Показателен е фактът, че българите вече не канят много гости вкъщи. Имат възможност, но ги мързи и няма приятелство и хубави човешки отношения.
      А ти колко често каниш гости? Щото при нас все се оказва, че 90% ние каним, повечето не им се занимава.

      Коментар


      • На мен изобщо не ми допада мъжът да е под чехъл и да слуша жена си, и всичко да се върти около нейния мързел, желание за парцали, почивки в чужбина по няколко пъти в годината и други комерсиални интереси.

        По-скоро ролята на жената е да ражда, а мъжът да осигури семейството добре, ако трябва и като вол ще работи. Аз самият работя много, , макар и да не съм оценен до момента.

        Показателен е фактът, че българите вече не канят много гости вкъщи. Имат възможност, но ги мързи и няма приятелство и хубави човешки отношения.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
          защо децата стават джендерасти.
          Да коментираш по такъв начин една безобидна карикатура говори доста лошо за тебе.

          Last edited by RUBLA; 28.03.2024, 10:51.

          Коментар


          • защо децата стават джендерасти.
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              феномена е толкова широко разпространен,
              че погрешно го приемат за национална черта
              Той може да е широко разпространен, но изпускаш някои типично български нюанси.

              А точно те го позиционират като черта в народопсихологията.

              Не е лошо да се четат все пак книжките, преди да се отхвърлят.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение
                Момци!

                При запознанство в интернет казвайте, че сте като от реклама за фитнес, а на живо като ви питат, защо сте тюфлек, казвайте: На рекламите нали има снимки "преди" и "сега"? Е, аз съм от снимката "преди".

                Колега, принцесите (от всички полове), с реален поглед върху живота - отдавна са разбрали, че метафората "принц на бял кон" се припокрива почти винаги с характеристиката "тюфлек", а не толкова с "фитнес-манЯк"..., а и самите принцеси често се утешават с абстракцията за вечната младост...

                Които не разбират истината за живота - почти винаги остават разочаровани в своите очаквания, но и това не е нещо ново.

                Коментар


                • Момци!

                  При запознанство в интернет казвайте, че сте като от реклама за фитнес, а на живо като ви питат, защо сте тюфлек, казвайте: На рекламите нали има снимки "преди" и "сега"? Е, аз съм от снимката "преди".

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                    Хванал си тънкия момент от народопсихологията - как най-големите кръчмарски революционери са всъщност най-големите чехльовци.

                    (... отдавна описани от Ив. Хаджийски и Марко Семов. )
                    феномена е толкова широко разпространен,
                    че погрешно го приемат за национална черта
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                      Ех, а бяха славни времена, какви пиянски клетви съм слушал, какви закани - че лъвът не може да бъде укротен, че крепостта е непревземаема, че бунтовника дълбок сън не го лови, а само кратка дрямка и т.н. А, сега - памучец. Много жертви дадохме в тая безмилостна битка, а краят й се не види.
                      Хванал си тънкия момент от народопсихологията - как най-големите кръчмарски революционери са всъщност най-големите чехльовци.

                      (... отдавна описани от Ив. Хаджийски и Марко Семов. )

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        и аз го забелязах. има и много чужденци да обикалят из витоша
                        Чужденците обикалят, а част от аверчетата, които пристанаха на някоя мома, взеха да се скатават като лалугери. Как да не кажеш евала, колко властна и силна жена е българката...с лекота укротява мачовците, коги заживеят под един покрив.

                        Ех, а бяха славни времена, какви пиянски клетви съм слушал, какви закани - че лъвът не може да бъде укротен, че крепостта е непревземаема, че бунтовника дълбок сън не го лови, а само кратка дрямка и т.н. А, сега - памучец. Много жертви дадохме в тая безмилостна битка, а краят й се не види.

                        Коментар


                        • Жена без мъж около нея – самата става почти мъж.
                          Виждате го по тукашните същества.

                          Мъж без жена около него става пърделник или дърт пърделник, но остава мъж.

                          Освен сегашните мъжленца п-счета: е го е, сега едно младо п-сче с пищни устни и чупливи китки се оглежда в мен, какво впечатление прави на мъжете.
                          Last edited by Turbolan; 27.03.2024, 14:46.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            В случая таткото е млад и готин. А репликата му по подхожда на някой стар чичо.

                            Полакс,

                            не знам защо не ти харесва дългия ми пост, като е много реалистичен и верен. Ти още ли имаш връзки с търговци на земя. Имам нива от 2 декара и лозе - 4 декара за продажба в онзи регион.

                            В случая - на един МЛАД мъж като Евго (близо до 50-те) - би трябвало да му прави впечатление, ПРЕДИ ВСИЧКО, че майката е млада и готина.

                            На нас, старите чичовци - изобщо не ни прави впечатление, че татковиците са "млади и готини" (според Евго)...

                            ........

                            Евго, как вървят танците?

                            Една дама от група от 3 момичета (около 30-те), които говореха на един от "твоите" езици (испански) - в неделя, на Черни връх- говореше на другите две, че иска да се включи в школа, за да научи салса...

                            Нам - що - сетих се за младия чичак Евго, който говореше за танци, но пък не долюбваше планината... ;

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                              В случая таткото е млад и готин. А репликата му по подхожда на някой стар чичо.

                              Полакс,

                              не знам защо не ти харесва дългия ми пост, като е много реалистичен и верен. Ти още ли имаш връзки с търговци на земя. Имам нива от 2 декара и лозе - 4 декара за продажба в онзи регион.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                                На Черни връх не се ходи на круизи и там дамите не са виртуални същества. Верно, стават все по-млади, но в това няма нищо лошо.

                                Ако виртуалните създания тук ти липсват - Евго би могъл да те открехне с координатите на някой чат...
                                и аз го забелязах. има и много чужденци да обикалят из витоша
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X