IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

    Абе, ти и от убунту уж разбираше.
    А, Линукс ме е разглезил със сигурността си и несчупваемостта, та отдавна угасна хъса да се боря с кимпютри и съм забравил много неща вече.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      Защо не мога да виждам темата: Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?
      Добави в края на линка "/page2", и ще я видиш, но от втората страница нататък. Явно в първата страница има някакъв проблем, който IT отдела не можа да го разреши. Вероятно в някой от постингите има скрити Control символи, които подават някаква команда към сървъра. Абе хакерска история, която можеше да се почисти чрез простото изтриване на всички постинги от първата страница.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

        Не може.

        Знам начин, но го продавам за пари или в натура.
        Абе, ти и от убунту уж разбираше.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

          Защо да искам нещо, което имам.
          Нямаш.
          Не можеш да пишеш там, нъцки!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
            E kak ще пиша в нея?
            Че за какво ти е да пишеш? Пиши тук, все тая...
            И онази тема не струва

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Нали искаш да я виждаш..?
              Ся пък и да пишеш....( претенции ..)

              пп А мъж не искаш ли...? ( тва беше гадно )
              Защо да искам нещо, което имам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                E kak ще пиша в нея?
                Нали искаш да я виждаш..?
                Ся пък и да пишеш....( претенции ..)

                пп А мъж не искаш ли...? ( тва беше гадно )

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                  E kak ще пиша в нея?
                  Не може.

                  Знам начин, но го продавам за пари или в натура.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                    Забранена е за преглед от регистрирани юзъри.

                    Логофни се и ще можеш да я четеш като нерегистрирана.
                    E kak ще пиша в нея?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                      Защо не мога да виждам темата: Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

                      тук си е темата, с последно мнение от 21:08 /на трето място в тоя момент/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                        Защо не мога да виждам темата: Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?
                        Забранена е за преглед от регистрирани юзъри.

                        Логофни се и ще можеш да я четеш като нерегистрирана.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                          изобщо не ме познаваш ..... нищо не знаеш за мен ....... знаеш ли колко ми писнало от лицемери, от превземки и фалш, от гъзари, от надути пуяци дето като те изведат на едно просто кафе правят сметки по 60 - 70 лева и оставят 10 лева бакшиш на сервитьорката, ами пази си парите готин, утре може да нямаш пари за хляб. С пари ли ще ме впечатлите??? И друг живот съм живяла в други среди, да , бях по-млада и доста по-глупава, но добре че съм го живяла за да мога сега да се радвам на простичките неща в живота - на една истинска усмивка, на едно подарено цвете откъснато от градината ....
                          Ето с тези хора от групата с които караме колело, те са обикновени хора и професии - единият е шофьор, другия работи във фирма за дограма, третият е обикновен работник в завод, едната жена работи в аптека, другата е социална работничка и така нататък да не изброявам всичките. Но с тях ми е готино, отпускам се, душата ми се отпуска, няма фалшиви отношения, буквално сме като едно семейство и всеки разчита на другия и си помагаме. Там сред тези хора се чувствам истинска, разбра ли ме, истинска. ИСТИНСКА
                          Ще си намеря обикновен мъж, дори да е прост бачкатор, имам си всичките шансове и все още изглеждам доста апетитно и привлекателно. Не е задължително дори този мъж да печели пари, аз изкарвам достатъчно. Просто искам този мъж да ме обича, истински да ме обича, ДА МЕ ОБИЧА, ДА МЕ ОБИЧА, ДА МЕ ОБИЧА.... ето разплаках се и ми е тъжно .... защото никой досега не ме обичал истински, дори и майка ми.... и си плача сега

                          а вие вървете нали знаете къде
                          Крис, хайде да си пишем на лично?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Аз съм бил с такава.По плажовете по монокини,голям стегнат бюст,тип сръбска турбо поп фолк звезда.Имал съм и проблеми с мутри,които я сваляха,докато,минаваше по улицата,после всички само цъкат с език и те гледат все едно си извънземен.Тогава дори не осъзнавах с кой съм.Секса разбира се беше страхотен,тялото и като на богиня.За мен един мъж в живота си трябва да има много жени,да бъде свободен,да има деца,и да не подражава на стереотипи.Дори хубавите жени са по стока,щото имат по малко комплекси,донякъде де.Не знам вече,всички са толкова различни,без тях не може.Обичам ги наистина.
                            Така е, спомних си, че преди време съм работил на Златните, три години на плажа, водни спортове, чадъри, шезлонги.
                            Е, оттам ако не добиеш опит, подход, и поглед върху нещата, другаде няма къде.
                            Жената имат една основна стока (в случая услуга) - да дават любов (физически и психически)
                            Е, те искат да я изтъргуват на някого на най-високата цена в момента.
                            Така че, забравете мъже за равенство на половете, приятелство и т.н.
                            Радио честотите на излъчване са различни.

                            Коментар


                            • Защо не мога да виждам темата: Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                                изобщо не ме познаваш ..... нищо не знаеш за мен ....... знаеш ли колко ми писнало от лицемери, от превземки и фалш, от гъзари, от надути пуяци дето като те изведат на едно просто кафе правят сметки по 60 - 70 лева и оставят 10 лева бакшиш на сервитьорката, ами пази си парите готин, утре може да нямаш пари за хляб. С пари ли ще ме впечатлите??? И друг живот съм живяла в други среди, да , бях по-млада и доста по-глупава, но добре че съм го живяла за да мога сега да се радвам на простичките неща в живота - на една истинска усмивка, на едно подарено цвете откъснато от градината ....
                                Ето с тези хора от групата с които караме колело, те са обикновени хора и професии - единият е шофьор, другия работи във фирма за дограма, третият е обикновен работник в завод, едната жена работи в аптека, другата е социална работничка и така нататък да не изброявам всичките. Но с тях ми е готино, отпускам се, душата ми се отпуска, няма фалшиви отношения, буквално сме като едно семейство и всеки разчита на другия и си помагаме. Там сред тези хора се чувствам истинска, разбра ли ме, истинска. ИСТИНСКА
                                Ще си намеря обикновен мъж, дори да е прост бачкатор, имам си всичките шансове и все още изглеждам доста апетитно и привлекателно. Не е задължително дори този мъж да печели пари, аз изкарвам достатъчно. Просто искам този мъж да ме обича, истински да ме обича, ДА МЕ ОБИЧА, ДА МЕ ОБИЧА, ДА МЕ ОБИЧА.... ето разплаках се и ми е тъжно .... защото никой досега не ме обичал истински, дори и майка ми.... и си плача сега

                                а вие вървете нали знаете къде
                                Точно обратното е-казвам,че никой във форума не иска да те впечатли с пари.А и няма как след живота,който си водела.
                                А щом мъжът ти е искал да ти прехвърли всичките си фирми,значи те е обичал и то много.Женската психика може и да не я познавам толкова добре,ама мъжката я познавам отлично.
                                И едно е да караш велосипед с някой шофьор,друго да си омъжена за такъв.Доста се различават нещата.Аз досега не съм видял красавица омъжена за бачкатор.Или за даскал.
                                Last edited by mirodes; 18.05.2020, 21:00.

                                Коментар

                                Working...
                                X