IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    средата, кретенчо, средата и желанието да се впише са му ебали мамата.
    Именно. Това ѝ е опасното на чуждата среда за дълго време. Трябва си характер.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Пример, че българките не се оправяте Не че холандките се.
      Ех като почнеш да обобщаваш равен нямаш. Като онзи сърдития смърф. Съзодийник ще излезеш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        следяла е с интерес събитията, от които е зависела съдбата и....
        ще я подарите или ще си живее по старо му.

        От 20 години не ме е инспектирала...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          Холандките изглеждат доста разкрепостени /като се имат предвид смесените сауни/ , все пак всичко зависи от характера и мисленето на човека.
          ще се наложи да повикаме от имотната тема експерта по холандките.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            Ако е било сравнение, то - евентуално сиамката е искала да се увери, че нещата и през новия век ще си бъдат все същите...

            За мен - в зората на Милениума това си беше сериозен стрес... ))
            следяла е с интерес събитията, от които е зависела съдбата и....
            ще я подарите или ще си живее по старо му.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Пример, че българките не се оправяте Не че холандките се.

              Холандките изглеждат доста разкрепостени /като се имат предвид смесените сауни/ , все пак всичко зависи от характера и мисленето на човека.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Пример, че българките не се оправяте Не че холандките се.
                средата, кретенчо, средата и желанието да се впише са му ебали мамата.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  не се ласкай, искала е просто да направи сравнение

                  Ако е било сравнение, то - евентуално сиамката е искала да се увери, че нещата и през новия век ще си бъдат все същите...

                  За мен - в зората на Милениума това си беше сериозен стрес... ))

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Всичките семейни приятели на родителите ни имаха момчета. Само ние със сестра ми бяхме момичета. Така почти по рождение се оказах с голямо количество "братя", които се надпреварваха да правят живота ми интересен. Примерът ще е с един от тях.

                    Изключително красив, като олимпийски бог, но за съжаление - с подобен морал. Така, като се замисля ..., нито една от приятелките ми не устоя на очите му с цвят на безоблачно юлско небе. А беше див за десет. Това милиции, а после полиции - добре, че майка му беше прочута местна журналистка, а баща му шеф на голямо предприятие.

                    Завърши ландшафтна архитектура и започна да работи първо с белгийци, а после с холандци. Ходеше за по няколко месеца в Ниската земя. Отначало ми се жалваше, че тамошните девойки му наподобявали кобили, но с времето окомера му се промени и дамите станаха твърде привлекателни. Ожени се и рязко спря първо да пуши, отказа се от ловната стрелба, продаде мотора си...

                    На една сбирка направо го удари ток, когато в присъствие на съпругата му сложихме чашата с ракия и чинията със салата пред него - оказа се, че не пие. За биене и други търкали и дума не можеше да става. Образцов съпруг и баща. По този повод най-приятелски му споделих, че вече всичко съм видяла в този живот, в това число - как са го научили да "пикае в шише". Не ми писа в Скайп три месеца.
                    Наздраве!
                    Пример, че българките не се оправяте Не че холандките се.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      може би не само холандката а новата среда го е превърнала в бройлер.

                      По-скоро - истина.

                      Все пак не мисля, че там имат нещо общо с "бройлери". Това е по-скоро наш жребий.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        То и със сиамката - така. Чисто бяла, само дето не светеше... Не зная как ми попадна в полезрението - някак периферно... Вероятно си беше избрала /според собствените си разбирания/ - най-доброто място: застанала откъм краката... Брех, да му се невидеше... След малко - вече нарочно погледнах. Тая, бялата - не беше помръднала! Предположих, че ѝ е за първи път /или поне ѝ се случваше не толкова често/... Имало да се случва...
                        не се ласкай, искала е просто да направи сравнение
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Всичките семейни приятели на родителите ни имаха момчета. Само ние със сестра ми бяхме момичета. Така почти по рождение се оказах с голямо количество "братя", които се надпреварваха да правят живота ми интересен. Примерът ще е с един от тях.

                          Изключително красив, като олимпийски бог, но за съжаление - с подобен морал. Така, като се замисля ..., нито една от приятелките ми не устоя на очите му с цвят на безоблачно юлско небе. А беше див за десет. Това милиции, а после полиции - добре, че майка му беше прочута местна журналистка, а баща му шеф на голямо предприятие.

                          Завърши ландшафтна архитектура и започна да работи първо с белгийци, а после с холандци. Ходеше за по няколко месеца в Ниската земя. Отначало ми се жалваше, че тамошните девойки му наподобявали кобили, но с времето окомера му се промени и дамите станаха твърде привлекателни. Ожени се и рязко спря първо да пуши, отказа се от ловната стрелба, продаде мотора си...

                          На една сбирка направо го удари ток, когато в присъствие на съпругата му сложихме чашата с ракия и чинията със салата пред него - оказа се, че не пие. За биене и други търкали и дума не можеше да става. Образцов съпруг и баща. По този повод най-приятелски му споделих, че вече всичко съм видяла в този живот, в това число - как са го научили да "пикае в шише". Не ми писа в Скайп три месеца.
                          Наздраве!
                          може би не само холандката а новата среда го е превърнала в бройлер.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                            Ясно - произхождаш от бедно убо-семейство и ти липсва Опасен чар!

                            Търсиш нещо за постояно ли? До 25 или над 65 год. пише в хороскопа ти - младото в рамките до 5 максимум години ще те разкости (понеже не знае кво е убо),а онова над 65 след Втората седмица ще те почувства ненужен отсекъде...

                            Картинката рязко се променя в твоя полза само ако си убеден в Прераждането!
                            Оххххх хахахахаха уби ме бе човек, недей така. Хиля се вече 15 минути. Оправи ми и без това хубавата вечер

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              тук обаче, без примери няма да го приема за достоверно.
                              Всичките семейни приятели на родителите ни имаха момчета. Само ние със сестра ми бяхме момичета. Така почти по рождение се оказах с голямо количество "братя", които се надпреварваха да правят живота ми интересен. Примерът ще е с един от тях.

                              Изключително красив, като олимпийски бог, но за съжаление - с подобен морал. Така, като се замисля ..., нито една от приятелките ми не устоя на очите му с цвят на безоблачно юлско небе. А беше див за десет. Това милиции, а после полиции - добре, че майка му беше прочута местна журналистка, а баща му шеф на голямо предприятие.

                              Завърши ландшафтна архитектура и започна да работи първо с белгийци, а после с холандци. Ходеше за по няколко месеца в Ниската земя. Отначало ми се жалваше, че тамошните девойки му наподобявали кобили, но с времето окомера му се промени и дамите станаха твърде привлекателни. Ожени се и рязко спря първо да пуши, отказа се от ловната стрелба, продаде мотора си...

                              На една сбирка направо го удари ток, когато в присъствие на съпругата му сложихме чашата с ракия и чинията със салата пред него - оказа се, че не пие. За биене и други търкали и дума не можеше да става. Образцов съпруг и баща. По този повод най-приятелски му споделих, че вече всичко съм видяла в този живот, в това число - как са го научили да "пикае в шише". Не ми писа в Скайп три месеца.
                              Наздраве!

                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                                Търся жежа до към 35 г.
                                Ясно - произхождаш от бедно убо-семейство и ти липсва Опасен чар!

                                Търсиш нещо за постояно ли? До 25 или над 65 год. пише в хороскопа ти - младото в рамките до 5 максимум години ще те разкости (понеже не знае кво е убо),а онова над 65 след Втората седмица ще те почувства ненужен отсекъде...

                                Картинката рязко се променя в твоя полза само ако си убеден в Прераждането!
                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X