IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Мъка, мъка, мъкаааа!
    Наздраве!

    П.П. В частта за децата и внуците си прав.
    Представих си найлоновите перденца и пластмасовите цветенца

    Евго е неосъзнат писател. Такова добро еснафско описание отдавна не четем. Като казвам, че е за германка, провинциална германка, никой не ми обръща внимание. А би се вписал перфектно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      А пък аз си мисля, че си достоен чичо на 65-70 г. Вероятно си инженер от някое предприятие. У вас имат голяма библиотека с книги в хола и с жена ти си живеете спокойно и ходите и на вилата, когато времето е хубаво.

      Някога си имал Лада, а сега Опел. И сте си изпълнили дълга към родината (имате деца и внуци) и сега си гледате филми и си почивате,

      Прав ли съм?
      Мъка, мъка, мъкаааа!
      Наздраве!

      П.П. В частта за децата и внуците си прав.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

        Ако не мога да ти отговоря, ще ти посоча да се обърнеш към КФН, които имат необходимите компетенции.

        Точка.
        Сърбят ме пръстите да ти обясня, че при спор от частен характер КФН е последната институция, която ще сезирам и има съвесем други функции, но в предния ми пост сложих точка. И ти сложи точка. Нека това бъде краят.

        Моля те не ми отговаряй.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

          Това все пак очаквах, защото материята наистина не е така елементарна, както понякога си мисля и аз, след като имам достатъчно години на всички изпълнителски позиции в тая сфера.
          ​​​​​​
          Понякога си мисля, че трябва да се върна към тая материя и не, че няма да ме вземат,..., но се сещам, че съм гаден пенсионер, който трябва да се влачи с бастунчето и да "сваля" беззъбите бабички в парка (моите уважения към тях!)

          Хехехе!
          А пък аз си мисля, че си достоен чичо на 65-70 г. Вероятно си инженер от някое предприятие. У вас имат голяма библиотека с книги в хола и с жена ти си живеете спокойно и ходите и на вилата, когато времето е хубаво.

          Някога си имал Лада, а сега Опел. И сте си изпълнили дълга към родината (имате деца и внуци) и сега си гледате филми и си почивате,

          Прав ли съм?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Аз пък полезно си опресних знанията, че имам бая смесени казуси и ти благодаря
            Това все пак очаквах, защото материята наистина не е така елементарна, както понякога си мисля и аз, след като имам достатъчно години на всички изпълнителски позиции в тая сфера.
            ​​​​​​
            Понякога си мисля, че трябва да се върна към тая материя и не, че няма да ме вземат,..., но се сещам, че съм гаден пенсионер, който трябва да се влачи с бастунчето и да "сваля" беззъбите бабички в парка (моите уважения към тях!)

            Хехехе!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

              Не пишеш по темата, което не вярвам да е по правилата на форума. Признавам си, не съм ги чел, а ти?

              Моля те да ми обясниш как застрахователят ми е направил услуга, като ми е платил само 50% от ремонта, ама с две изречение, ако можеш, без констатации от типа "50% е половината от цялото" и "50% е повече от нула"

              И накрая, никого не плюя, просто споделих личен опит със застрахивателно дружество. Точка.

              Не ме карай отново да влизам в обяснителен режим.
              Достатъчно е да прочетеш (не като роман, разбира се) законите, които точно очертават твоя казус, още повече, че имаш понятие от юридически казуси.
              Прочети законите, за да разбереш отговора на твоите въпроси.
              Ако все пак не съумееш да си отговориш, след като си прочел, освен законите, общите условия по твоята застраховка, които третират законите, също и написаното от мен, ТОГАВА - задай конкретен въпрос към мен.

              Ако не мога да ти отговоря, ще ти посоча да се обърнеш към КФН, които имат необходимите компетенции.

              Точка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                Дългите фермани са по правилата на форума. Препоръчвам ти да направиш сайт, в който да ми забранил да влизам. Ще се изям от яд! Тук съм по правилата.

                Дано си разбрал голямата "услуга", която ти прави застрахователят, когато ти плаща 50 %
                от щетата за калника.

                Би трябвало да ме попиташ - за сметка на какво да ти платили? За сметка на задължителните си резерви (регламентирани по същият закон). Не ги оправдавам за тоя разход, защото като "отплата" ти пък ги плюеш по български..

                Нищо ново под слънцето!
                Аз пък полезно си опресних знанията, че имам бая смесени казуси и ти благодаря

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                  Дългите фермани са по правилата на форума. Препоръчвам ти да направиш сайт, в който да ми забранил да влизам. Ще се изям от яд! Тук съм по правилата.

                  Дано си разбрал голямата "услуга", която ти прави застрахователят, когато ти плаща 50 %
                  от щетата за калника.

                  Би трябвало да ме попиташ - за сметка на какво да ти платили? За сметка на задължителните си резерви (регламентирани по същият закон). Не ги оправдавам за тоя разход, защото като "отплата" ти пък ги плюеш по български..

                  Нищо ново под слънцето!
                  Не пишеш по темата, което не вярвам да е по правилата на форума. Признавам си, не съм ги чел, а ти?

                  Моля те да ми обясниш как застрахователят ми е направил услуга, като ми е платил само 50% от ремонта, ама с две изречение, ако можеш, без констатации от типа "50% е половината от цялото" и "50% е повече от нула"

                  И накрая, никого не плюя, просто споделих личен опит със застрахивателно дружество. Точка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение
                    Miko, нека бъде на твоето. Само за едно не съм съгласен - да обвиняваш мен за офтопика, като ти пишеш дългите фермани и продължаваш дискусията, която ти предложих да прекратим

                    Дългите фермани са по правилата на форума. Препоръчвам ти да направиш сайт, в който да ми забранил да влизам. Ще се изям от яд! Тук съм по правилата.

                    Дано си разбрал голямата "услуга", която ти прави застрахователят, когато ти плаща 50 %
                    от щетата за калника.

                    Би трябвало да ме попиташ - за сметка на какво да ти платили? За сметка на задължителните си резерви (регламентирани по същият закон). Не ги оправдавам за тоя разход, защото като "отплата" ти пък ги плюеш по български..

                    Нищо ново под слънцето!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      "Всичко е любов "също е много показателен за това какво искат жените. Луди са по лошото момче героят на Иван Иванов.
                      Да, един от най-хубавите филми, има и еротика там,

                      "То по природа всяка жена е незадоволена и най-вече сексуално",

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        +1

                        На мен пък ми е любим "Търновската царица", с чудесната игра на Камелия Тодорова.

                        Дори в онези времена лекарят избира парите, вместо слугинята си, която може да му народи много деца.

                        Любими цитати са ми:

                        "Знаеш ли колко шантонерки се изпожениха за големци", - има го и днес

                        Както и, "Търновската царица е станала публична........а се представя за почтена",
                        "Всичко е любов "също е много показателен за това какво искат жените. Луди са по лошото момче героят на Иван Иванов.

                        Коментар


                        • Miko, нека бъде на твоето. Само за едно не съм съгласен - да обвиняваш мен за офтопика, като ти пишеш дългите фермани и продължаваш дискусията, която ти предложих да прекратим

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                            Темата все пак е за жените.,не за застраховките.И по точно какво искат жените. Вчера гледах отново "Опасен чар"с Тодор Колев. Това си е направо като учебно помагало за сваляне на жени.Всяка жена си мечтае мъжът да пробуди нейната женственост. Аз му казвам "пичи мохабет".
                            +1

                            На мен пък ми е любим "Търновската царица", с чудесната игра на Камелия Тодорова.

                            Дори в онези времена лекарят избира парите, вместо слугинята си, която може да му народи много деца.

                            Любими цитати са ми:

                            "Знаеш ли колко шантонерки се изпожениха за големци", - има го и днес

                            Както и, "Търновската царица е станала публична........а се представя за почтена",

                            Коментар


                            • Темата все пак е за жените.,не за застраховките.И по точно какво искат жените. Вчера гледах отново "Опасен чар"с Тодор Колев. Това си е направо като учебно помагало за сваляне на жени.Всяка жена си мечтае мъжът да пробуди нейната женственост. Аз му казвам "пичи мухабет".
                              Last edited by mirodes; 13.06.2023, 11:02.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                                Спорът е безсмислен. Цитираш ме без да четеш какво съм написал.

                                Тезата ми е, че не се спазват договорите, респ. общите условия, а не, че противоречат на българското или еврипейското законодателство.Буквално съм ти написал, че не е важно какво пише на хартия, а дали се спазва.

                                Така, за да възтържествува справедливостта, често трябва да се сезира съда.

                                Предлагам ти да не продължаваме с този off topic.

                                Тезата ти ми е ясна. Получи си от мен лайк -а.
                                "Застрахователите ни цакат с топла бира!"

                                Никой застраховател не ни моли да се застраховаме! В общия случай - ние ДОБРОВОЛНО правим това. (Задължителното застраховане е по регламент на друг закон)

                                ДОБРОВОЛНО означава: съгласни сме с условията, които НАЛАГА застрахователя! Подпис и печат на ДОГОВОР!

                                (на какъв стаж точно си бил в Съда, приятелю? Дълбоко съм убеден, че не си чистил стълбището). Съдията, който е водил стажа, освен статистиката е трябвало да изтъкне и водещата роля на Закона в Републиката..., но това всички го знаем и вече се е превърнало... за жалост - в офф топик...)

                                ..........

                                Бронята е твой пример, нали, стажанте? Офф топик, но все пак пример, за да ме поставиш в ъгъла (замислен)...

                                Броня, ударена вляво (вероятно и други щети вляво: калник, врата предна лява, лайстни, праг..., каквото се сетиш - все отляво!)

                                Но не! Ти се опитваш да цакаш застрахователя с топла бира! Абе - основните ми щети да от ляво, ама не зная как така се случи, че имам щета на бронята и... отдясно!

                                Аз също вдигам рамене! Баси! Вярвам ти! Ноооо...., с две думи - абе, закон! Не е врата в полето, която да заобиколим! Иначе - авторитет и, жалко, но все някой "вярващ" и недогледал ще трябва да плати онова, за което друг не си е направил труда да заяви, защото е пренебрежимо малко и "не си струва загубата на време" - и ЩЯХА да пребоядисат бронята, заради щетата вдясно!

                                А сега - какво?!? Плащат щетата на бронята 50 %

                                Баси наглеците! Цакат ни с топла бира!

                                Все пак 50 % са половината от цялото.

                                Съвсем спокойно можеха да ОТКАЖАТ да платят за бронята. Имат основанията си! (няма да повтарям кои са основанията, но те гравитират около тезата: аз съм коректен и получавам коректно отношение)

                                НУЛА не е равно на 50 % , стажанте! Дори съдията щеше да ти го каже, повярвай!

                                С извинения за оффтопик-а, който е твое дело...




                                ​​​​​​​

                                Коментар

                                Working...
                                X