IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Имах си аз да не е бетон.Не дотам умната му жена му си стои в къщи, гледа си децата, грижи се за домакинството, а той си начесва крастата извън пещерата. И налага ред и дисциплина в семейния бит.
    Наздраве!
    И как я разбра,че не е умна?Беше учителка по математика и въпреки, че от 10 години е пенсионерка още подготвя деца с частни уроци по математика.Явно няма да е толкова тъпа щом десетки родители пращат на частни уроци децата си при 72 годишна пенсионерка.Обществено активна е и участва в различни обществени инициативи.Не само е умна,но и доста красива.
    Което по никакъв начин не й пречи да гледа деца и внуци и да се грижи за домакинството.
    Last edited by mirodes; 14.06.2023, 14:45.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Като те чета, ме налягат едни върли съмнение - жена ли съм или напротив. Добре, че по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието периодически огрява кочинката с присъствието си. Усещам се, че съм мама, а мъжете, въпреки непрестанните хилядолетни усилия и опити, все още не могат да се окичат с тази титла и се успокоявам. Жена съм, но извън твоите стереотипи, нагласи и предразсъдъци.
      Наздраве!
      Нито са стереотипи, нито нагласи,нито предразсъдъци. Това си е факт.Естествено всеки човек е различен и в някои хора тия неща са по-силно проявени,в други по-малко.
      А говоря по принцип, нямам намерение да обсъждам твоят живот.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Баща ми е такъв и един приятел. Имали са любовници ,но само за секс и дотам. Гледат си семейството и децата.Семействата им са бетон.
        Имах си аз да не е бетон.Не дотам умната му жена му си стои в къщи, гледа си децата, грижи се за домакинството, а той си начесва крастата извън пещерата. И налага ред и дисциплина в семейния бит.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Нищо не е затворило.Жените си мечтаят за властни мъже ,на които да се покоряват.Но все по-малко са такива. И резултатите са видими-разбити семейства, много самотни хора и от двата пола, ниска раждаемост.
          Като те чета, ме налягат едни върли съмнение - жена ли съм или напротив. Добре, че по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието периодически огрява кочинката с присъствието си. Усещам се, че съм мама, а мъжете, въпреки непрестанните хилядолетни усилия и опити, все още не могат да се окичат с тази титла и се успокоявам. Жена съм, но извън твоите стереотипи, нагласи и предразсъдъци.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

            Както ти писах не ме интересува, как обаче това ти помага на теб?
            Тя си има живот и явно е по-интеесен от твоя.
            Ти си знаеш кое, как. Успех!
            Не вярвам някой да я вземе на 40+.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo

              Ти да не мислиш, че татуираният пич й е простил,
              Както ти писах не ме интересува, как обаче това ти помага на теб?
              Тя си има живот и явно е по-интеесен от твоя.
              Ти си знаеш кое, как. Успех!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo

                Видях нейна снимка от плажа, с нахакани и татуирани пичове и бяха по двойки.
                Факир си щом по снимка преценяваш хората. Успех!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Сърби ме клавиатурата да добавя още две неща, но ще ме тривнат
                  Сърби те и мълчиш!!!!????

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                    Има такива мъже, но те трудно се задържат с една жена. Резултатът е пак разбито семейство и вероятно сама жена с едно/две деца.
                    Баща ми е такъв и един приятел. Имали са любовници ,но само за секс и дотам. Гледат си семейството и децата.Семействата им са бетон.
                    Last edited by mirodes; 14.06.2023, 14:09.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                      въобще не говорим за постоянно угаждане. Говорим за напасване на характери. Какво означава водещи, нима жената няма право на мнение? Рвшения не се ли вземат след обсъждане? Колко да са стабилни тези семейства?
                      Виж му писанията за въпросната жена и виж от къде и колко я познава. Не помня вече, но няма да се учудя и ако не са се виждали на живо. Аз я познавам и не мога да се съглася със заключенията му. Но той си знае.
                      По принцип говоря,не за този случай, който коментирате с Евго.
                      И естествено, че в едно семейство решенията се вземат след обсъждане, но водещата дума трябва да е на мъжа.
                      Ще дам един пример-голямого ми дете ще е в първи клас и тъй като жена ми е учителка оставих на нея решението в кое училище да го запише.Записа го в едно училище, ама почна да получава различни отзиви ту за училището,ту за учителката. И настана една древногръцка трагедия дали детето е записано в правилното училище. Накрая ми писна и го записах в друго училище. Аз поех отговорността и жената се успокои,че дори и да не е подходящо училището или учителят не тя ще носи отговорността. Такива са жените-постоянно се колебаят,страх ги е да вземат решения и да рискуват или да не се изложат в очите на околните.Затова и търсят решителни мъже, които не се страхуват да поемат отговарност и не им пука от мнението на другите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo

                        В различни градове сме и не сме се виждали.

                        Тя обаче се пердаши с разгонени варненски пичове, неангажиращо.

                        Обаче преди време ти сам я позна от описанието ми тук,
                        Айде пак ....
                        абе ти да не си и светил, че знаеш какво прави?

                        Вярно е, че по описанието ти я познах, но, ако помниш тогава спомена животно и школа, това бяха белезите по-които предположих за кого става въпрос.
                        Сега пак да те питам, как си сигурен, че я познаваш, знаеш каква е и че е такава, каквато я описваш без да я познаваш лично, та ти не си я виждал на живо?!?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Нищо не е затворило.Жените си мечтаят за властни мъже ,на които да се покоряват.Но все по-малко са такива. И резултатите са видими-разбити семейства, много самотни хора и от двата пола, ниска раждаемост.
                          Има такива мъже, но те трудно се задържат с една жена. Резултатът е пак разбито семейство и вероятно сама жена с едно/две деца.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                            Колениченото задължително трябва да е съпроводено с влажен поглед........
                            Сърби ме клавиатурата да добавя още две неща, но ще ме тривнат

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Напротив-най-здравите семейства са тия,в които водещи са желанията на мъжа.Имам познати,които угаждаха постоянно на жените си ,а те ги презираха.И в крайна сметка се разведоха.
                              въобще не говорим за постоянно угаждане. Говорим за напасване на характери. Какво означава водещи, нима жената няма право на мнение? Рвшения не се ли вземат след обсъждане? Колко да са стабилни тези семейства?
                              Виж му писанията за въпросната жена и виж от къде и колко я познава. Не помня вече, но няма да се учудя и ако не са се виждали на живо. Аз я познавам и не мога да се съглася със заключенията му. Но той си знае.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                                Е тва си е твоя работа.
                                Но пак си противоречиш. Твърдеше, че тя не е отговорила на желанията, така ли беше?
                                Разбери, че без компромиси и с "искам" не става.
                                Напротив-най-здравите семейства са тия,в които водещи са желанията на мъжа.Имам познати,които угаждаха постоянно на жените си ,а те ги презираха.И в крайна сметка се разведоха.

                                Коментар

                                Working...
                                X