IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Факт е, че в България има някакъв фактор, който тушира бацила. Дали е БЦЖ, добра генетика на балканите, киселото мляко или нещо друго не знам, но бройката е малка. А мина доста време. Аз нямам обяснение.
    Факторите са два - булгаристанчето е свикнало да си боледува всяка година от грипче и кара на крак + стъкмистиката при липса на тестове.
    Въпросът е друг - защо Б-стан по брой на заразените е 81 място в света, а по брой на умрелите на 50 и някое ... отговорът е очевиден, не ги лекуват - което прави проблема изключително опасен. Не виждам нещо да тушира бацила тук, виждам по-скоро висока смъртност сред заразените.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      На гената му трябва друго нещо и ти и аз го знаем. Къде ме търсиш там освен кат кума на евентуална свадба?
      Не зная... Аз си падам по сваТбите...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
        Щом не е дошла следващия, значи просто те е отсвирила. Има такива кукувици - искат нещо по-близо, по ред причини - да не я питат техните къде отива, мъжа/детето ще заподозре нещо...А ако може само кинти да праща защото е ногу убава (разбирай виртуален се*с) - най-добре.
        За това и тия сайтове които браузиш, умряха преди петнаесе години - аха, гепите, елмас и т.н.
        По-скоро умряха преди десетина години. Имам горчив личен опит с Аха, Романтика, Елмаз и Салса ли беше, не помня точно.

        На един от новогодишните купони след лют скандал с част от колегите /бяха се напили и си правеха нощно къпане в минералния басейн/, осъмнах с регистрации в тези сайтове + профил у фейса.

        Живеех си в блажено неведение, докато един колега не ми се обади, безкрайно втрещен да ме види на снимка, облечена с рокля - във фейса. По инерция му теглих една, защото аз нямах профил там. Но после се замислих, обадих му се и плетката започна да се разплита.

        Онези ти ми гадове /колегите- хакери/ се скъсваха да пишат, да четат отговори и да се хилят. Добре че, разполагах с финансови лостове във вид на премии, които обещах да не видят, докато не изтрият профилите, иначе още дълго щях да се развявам из нята
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          Гената може сам да е антрополог и да те остави... замислена (по отношение на твоите наблюдения)...
          Може да съм сгафил с терминологията, но антопология (без "р") - не познавам като термин.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            Гената може сам да е антрополог и да те остави... замислена (по отношение на твоите наблюдения)...
            На гената му трябва друго нещо и ти и аз го знаем. Къде ме търсиш там освен кат кума на евентуална свадба?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Не. Моите наблюдения са антопологически и мерси

              Гената може сам да е антрополог и да те остави... замислена (по отношение на твоите наблюдения)...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                Абе може и 10 дни!

                То, ако ще се лепне вирус - може и след месец да бъде... Щом е испански - не е опасен в България (така съм чел някъде - климатът в България ги унищожавал - подобно твърдение може да се провери и в практиката... Ние предлагаме, а Господ разполагаЛ! )

                Факт е, че в България има някакъв фактор, който тушира бацила. Дали е БЦЖ, добра генетика на балканите, киселото мляко или нещо друго не знам, но бройката е малка. А мина доста време. Аз нямам обяснение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  2 седмици?
                  Абе може и 10 дни!

                  То, ако ще се лепне вирус - може и след месец да бъде... Щом е испански - не е опасен в България (така съм чел някъде - климатът в България ги унищожавал - подобно твърдение може да се провери и в практиката... Ние предлагаме, а Господ разполагаЛ! )


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    2 седмици?
                    Една по новите изследвания .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                      Да, малко предобрих годините, но голямото е*ане беше покрай irc (мирката както му викаха малките) - после се появиха сайтовете, и почнаха да умират последователно, като гепите беше последния. Дори може да сме баджанаци с твоя приятел, въпреки че едва ли е само едно самотното мамче в София

                      Селена, вече съм дърт за тия работи, но чувам че в тиндер има разни. Ти от страната на търсещите ли си - Да те уредим с Гената?
                      Не. Моите наблюдения са антропологически и мерси
                      Last edited by Selena; 21.09.2020, 15:46.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Ти знаеш мен какво ме интересува. Как ми мине карантинния самоналожен период София е моя
                        2 седмици?
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Аз дори й помагах да си оформи хубаво CV-то, за да си намери нормална работа. ( И е била готина мадама, на 25 г., сега е на 35 г.)

                          Но тя не е наред нещо, има вътрешен проблем, който не може да преодолее и трябва да измине дълъг път.

                          35 е супер-добра възраст! Ако усещаш вътрешният й проблем - опитайте да го преодолеете..., но...

                          Ако е държала на теб, щеше да дойде, а не да търси "причини", за да не дойде! Още повече, че подобна причина би могла да я издигне в твоите очи, като бъдеща майка на твоите деца!

                          Ако те е възприемала сериозно, щеше да дойде (да не повтарям)... Вътрешен проблем - може да утихне с твоето внимание и често дори да изчезне с редовния секс... Вариантите пак се решават от заинтересуваните!

                          Ако беше дошла, можехте да постигнете "споразумение" - да си бъде по гащички ... (да не влизам в подробности)..., но причината НЕ е била тая, която тя е измъдрила...

                          Е, не сме такива канарчета, чак, де...

                          ...........

                          Мисля, че трябва да я потърсиш и да я убедиш (за нов секс!) - може да не е сериозно, но - щом тя държи - що пък да не ползвате маски? И презерватив! И те така! Може да е плашливо момичето ... Да има фобия от разни микроскопични..., като се почне от вируси, бактерии, та и до.... сперматозоиди...

                          Па, влез й в положението: всичко, невидимо с просто око - е необяснимо и... опасно!...
                          ​​​​​​​

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            това теб не трябва да те интересува.

                            а иначе има някакви приложения в които може да видиш /като спарковете/ кой в твоя район търси неангажиращ секс.
                            Ти знаеш мен какво ме интересува. Как ми мине карантинния самоналожен период София е моя

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                              Да, малко предобрих годините, но голямото е*ане беше покрай irc (мирката както му викаха малките) - после се появиха сайтовете, и почнаха да умират последователно, като гепите беше последния. Дори може да сме баджанаци с твоя приятел, въпреки че едва ли е само едно самотното мамче в София

                              Селена, вече съм дърт за тия работи, но чувам че в тиндер има разни. Ти от страната на търсещите ли си - Да те уредим с Гената?
                              Ами разкажи как е минало с това майче.

                              Те били купили апартамент с кредит, но бил недовършен малко, малко сиромашия вътре.

                              А детето спяло в спалнята, докато майчето палувала.



                              И аз съм чувал за мирка, че бил много як, 2001 г.,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                                Като отмине пандемията, ще направя много излизания с жени и ще си избера някоя от тях.
                                Пандемията няма да приключи до март, сега тепърва навлизаме в зимния грипозен сезон.
                                Не искаш да следваш съветите ми, ама цъкаш с език и се възмущаваш защо някой нискочелосан небръснат със анцуг обира мацките,
                                а ти с костюм, сресан, чист и интелигентен - не.

                                Коментар

                                Working...
                                X