IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    Мире, казах ти, че кака хвърли тежко заклинание. Ако е коцкар и пияница - гърми. Пиенето не мога да откажа, значи остава да съм верен

    Смисъла на съжителството поне в моя план е, че в близките 1-2-3г. всичко ще си е по местата. Просто в сегашния момент тя смени работата, а аз се занимавам с ремонти на имуществото, които гълтат доста пари и момента е крайно неподходящ. Аз съм този който отлага в случая, понеже не съм такъв талант да нося няколко дини под една мишница.

    За останалото, установихме, че жените си падат по ниски, плешиви и с очила.
    По принцип жените харесват високи мъже.Но височината сама по себе си не гарантира успех сред жените. Както и по-ниският ръст не означава, че един мъж ще бъде отхвърлен от жените. Най -големият сваляч ,когото познавам, е колкото мен на ръст.Колкото до плешивостта в такива случаи най-добре е мъжът да се постриже гола глава.Щото в противен случай наистина изглежда като чичка.Дори и да е по-млад.А и жените си падат по мъже с голи глави.Правят някакви асоциации явно.
    Така че високият ръст дава предимство, ама не е достатъчен за привличане на жените.А и останалите неща.Най важно е поведението му спрямо жените.
    Иначе ти си знаеш най-добре, но на твое място нямаше да се колебая щом срещна подходящата жена да й предложа брак и да й направя дете.То аз късно се ожених,но наистина в моя случай не бях срещнал подходяща жена,а и изборът ми бе доста ограничен.
    Last edited by mirodes; 10.06.2023, 12:09.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      Ха, не си чичак. Я, питай едно момиченце на 20 години как би погледнало на теб. Ти си птеродактил за нея. На нея ще й бъдеш интересен само като пътуване във времето. Достатъчно е да се върнеш самият ти назад в спомените си и да си припомниш за твоите усещания. Няма да забравя, когато бях на 20 години и тъкмо бях станал студент. Виждам на спирката един некролог на мъж, починал на 40 години. Четеш, докато дойде рейсът, защото нямаше смартфони. Отдолу пише - От опечалените, мама, татко, брат и т.н. Викам, грях ми на душата - а, та този си е поживял, бе. Е, така гледат и на теб. Това не са просто 20 години разлика, а междупоколенческа такава. Ще се появиш на среща с елече, плетено от баба ти, вместо със съдрани до чатала ти дънки и с набоден от пиърсинг нос. Ще лъснеш бавареца и ще нагласиш седалката, а то, детето, ще влезе с чипс вътре, ще омаже с олио седалката ти и ти ще напълниш очите с кръв. А ако си човече на нейните години, ще бръкнеш в чипса и после ще се обършеш във волана, ще потеглиш с дрифт, защото баща ти после ще купи нови гуми. Лелка ти трябва на теб - да те утешава, докато все още има искрица живот в нея. Защото ако са на твоите 40 години, жените биха обърнали внимание само на шефа на БНБ.
      Имам един приятел на 49 години живее с 24 годишна жена и сега чакат дете.А имаше и други мераклийки за него под 30 годишна възраст. То мъжете и жените по принцип имат различни интереси и се сближават заради семейството,децата, близостта си и секса. Така че нито някоя 50 годишна ще обсъжда световната политика (Арана е изключение)нито някоя 25 годишна. Ама втората ще може да роди деца и тия деца ще я сближат много повече с мъжа, отколкото 50 годишната,която няма да му роди деца.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Доколкото съм наясно нито има деца, нито брак.Та подобно "обвързване"е доста условно.А и дори да е обвързан той няма да сменя продавачката с гаджето си.Просто ще й покаже, че още има "истински мъже"и дотам.
        Като подхвана темата -много са ми чудни такива дълги връзки със съвместно съжителство без деца. Като се харесват двама души какво толкова има да се чака. Женят се,правят деца и животът е прекрасен.
        Мире, казах ти, че кака хвърли тежко заклинание. Ако е коцкар и пияница - гърми. Пиенето не мога да откажа, значи остава да съм верен

        Смисъла на съжителството поне в моя план е, че в близките 1-2-3г. всичко ще си е по местата. Просто в сегашния момент тя смени работата, а аз се занимавам с ремонти на имуществото, които гълтат доста пари и момента е крайно неподходящ. Аз съм този който отлага в случая, понеже не съм такъв талант да нося няколко дини под една мишница.

        За останалото, установихме, че жените си падат по ниски, плешиви и с очила.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Нито съм чичак, нито харесвам чичовски неща. Ракия пия малко, със салата и агнешко,

          През 90-те години сме садили много неща на вилата и на село, знам как се произвежда, обаче няма икономически смисъл и не мисля да садя в бъдеще. Дори бих си продал останалите провинциални имоти и ще дам парите на децата ми (ако имам един ден) и племениците ми.

          Специалистка по старци не ми трябва и за това съм писал по рано,

          Има много интересна поредица за 6-те жени на Хенри VIII пo Viasat History.
          Ха, не си чичак. Я, питай едно момиченце на 20 години как би погледнало на теб. Ти си птеродактил за нея. На нея ще й бъдеш интересен само като пътуване във времето. Достатъчно е да се върнеш самият ти назад в спомените си и да си припомниш за твоите усещания. Няма да забравя, когато бях на 20 години и тъкмо бях станал студент. Виждам на спирката един некролог на мъж, починал на 40 години. Четеш, докато дойде рейсът, защото нямаше смартфони. Отдолу пише - От опечалените, мама, татко, брат и т.н. Викам, грях ми на душата - а, та този си е поживял, бе. Е, така гледат и на теб. Това не са просто 20 години разлика, а междупоколенческа такава. Ще се появиш на среща с елече, плетено от баба ти, вместо със съдрани до чатала ти дънки и с набоден от пиърсинг нос. Ще лъснеш бавареца и ще нагласиш седалката, а то, детето, ще влезе с чипс вътре, ще омаже с олио седалката ти и ти ще напълниш очите с кръв. А ако си човече на нейните години, ще бръкнеш в чипса и после ще се обършеш във волана, ще потеглиш с дрифт, защото баща ти после ще купи нови гуми. Лелка ти трябва на теб - да те утешава, докато все още има искрица живот в нея. Защото ако са на твоите 40 години, жените биха обърнали внимание само на шефа на БНБ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

            P. S. Между другото, позна за двустранния протокол от ПТП-то. Имаше пропуски. Пусни едно тото в моя чест!
            Ех сега, тото. Нали знаеш за нюха на мечките, че се простира доста отвъд човешкия

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

              Виждаш ли какво става? Чичаците навлизат в климактериума и от топлите вълни започват да съчиняват някакви житейски абстрактности, отнесени към това физиологично неразположение. Като приключи процесът, ще намира утеха в отглеждането на домати и косенето на тревата в двора. До жени ще му е само, когато види, че му е празна тенджерата.
              Не ни разваляй сега втория пубертет

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Виждаш ли какво става? Чичаците навлизат в климактериума и от топлите вълни започват да съчиняват някакви житейски абстрактности, отнесени към това физиологично неразположение. Като приключи процесът, ще намира утеха в отглеждането на домати и косенето на тревата в двора. До жени ще му е само, когато види, че му е празна тенджерата.
                Нито съм чичак, нито харесвам чичовски неща. Ракия пия малко, със салата и агнешко,

                През 90-те години сме садили много неща на вилата и на село, знам как се произвежда, обаче няма икономически смисъл и не мисля да садя в бъдеще. Дори бих си продал останалите провинциални имоти и ще дам парите на децата ми (ако имам един ден) и племениците ми.

                Специалистка по старци не ми трябва и за това съм писал по рано,

                Има много интересна поредица за 6-те жени на Хенри VIII пo Viasat History.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  какво опа, няма да се отказваш сега, нали

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Oпа
                    какво опа, няма да се отказваш сега, нали
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                      Виждаш ли какво става? Чичаците навлизат в климактериума и от топлите вълни започват да съчиняват някакви житейски абстрактности, отнесени към това физиологично неразположение. Като приключи процесът, ще намира утеха в отглеждането на домати и косенето на тревата в двора. До жени ще му е само, когато види, че му е празна тенджерата.
                      Това няма как да стане.Ако спортува един мъж, не пие и пуши,спазва диета, то и в напреднала възраст, ще е във форма. Баща ми е на 80 години,но всеки ден прави лицеви опори и коремни преси и е в по-добра форма от много двайсетгодишни тюфлеци.Един мъж не трябва да се занемарява и да излиза от форма независимо от възрастта.
                      Така че ако някой тюфлек още на 40 години губи интерес към жените, тия мъже,които се поддържат във форма го запазват дълго време.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Oпа
                        Какво опа-не ме ли виждаш на снимката какъв съм?Не се срамувам от това как изглеждам,ама като гледам само аз съм си сложил снимка.
                        Всичко това са обективни дадености-и ръстът и плешивостта са ми генетично обусловени,а късогледството е от много четене .Бих се срамувал ако съм някой плондер със шкембе или някой слаботелесен ,който не полага никакви грижи за тялото си.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Oпа
                          Виждаш ли какво става? Чичаците навлизат в климактериума и от топлите вълни започват да съчиняват някакви житейски абстрактности, отнесени към това физиологично неразположение. Като приключи процесът, ще намира утеха в отглеждането на домати и косенето на тревата в двора. До жени ще му е само, когато види, че му е празна тенджерата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Е хубава работа. То и аз съм нисък,плешив и с очила, пък не се смятам за грозен или неатрактивен за жените.
                            То и всеки може да прецени от снимката ми.
                            Oпа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                              Пинокчо, удоволствие е да те чете човек!!!
                              Мъдър си! Стърчиш една глава над другите Философи на Новото Време!!!
                              (Това беше супер комплимент, но ти не се възгордявай!!!)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                                Това ти казвам - не е важно какво ти трябва, а за какво е време.
                                Гледай ти чужди деца и спи с лелка,

                                Коментар

                                Working...
                                X