IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Хайде пак да пробваме. Няма никакво значение дали ми допадаш или не.

    Не ми допадат идеите за подчинение на жената. Не ми допадат идеи споделяни от теб.

    Толкоз. И на марсиански по-ясно няма как да ти се обясни
    Ако мъжа води а жената следва , тя подчинена ли е ?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Едно не мога да разбера-уж си ми приятел, а когато ме нападат жените, вместо да ме защитиш ,ти наливаш масло в огъня.Хайде разбирам да е някой от хейтърите ми ,които си избиват комплексите на мой гръб.
      Не стават така нещата между мъже,които си имат взаимно уважение.
      Ще кажа само едно нещо-аз съм мъж,а не светец, но това не означава, че не уважавам жена си,нито че съм някой бройкаджия както ме изкарва Арана/Селена.Жените няма как да разберат,че един мъж може и да изневерява и пак да уважава жена си и семейството, защото те изневеряват ЕДИНСТВЕНО ако нямат респект към мъжа си.
      Но всеки/всяка да мисли каквото ще.Изобщо не ми пука за хорското мнение. Единствено важно е дали жена ми смята, че я уважавам.
      Друг въпрос е,че разговорът постоянно се извърта към моя личен живот,вместо да се говори по темата. Аз какъв съм ,що съм,няма никакво значение.
      Мире, то с приятел ако не се бъзнеш...с кой тогава?

      Видял съм в тебе достатъчно възможност да се защитаваш сам, че да се меся, когато ситуацията е под контрол. Нема да ти правя мечешка услуга я.

      Иначе за останалото съм съгласен, че мъжката и женската изневяра са съвсем различни неща. И в главата протичат по коренно различен начин. Виж, до вчера с този начин на мислене, ако съм имал карт бланш за действие, то кака произнесе много силни думи и вече дори не си го и помислям.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Ами като не ти допадам никой не те кара да се омъжваш за мен.Не си спомням да съм ти правил предложение за брак.Просто търсиш мъже,които да слагат престилката,да готвят,чистят и перат,и проблемът ти се решава. А и със сигурност няма да ти изневеряват,щото едно птиче ми подсказва, че другите жени няма да искат да си имат работа с такива мъже.
        Хайде пак да пробваме. Няма никакво значение дали ми допадаш или не.

        Не ми допадат идеите за подчинение на жената. Не ми допадат идеи споделяни от теб.

        Толкоз. И на марсиански по-ясно няма как да ти се обясни

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Ти лично не ме бъркаш като човек, виж като носител на определен набор от идеи и събеседник ме бъркаш. Капиш?

          Не ми допада идеята за подчинение на жената, хареми, липса на помощ в къщи, любовници при сключен брак и прочее дивотии.

          Както и да се промотира откровен сексист от сорта на Тейт.

          А лично Миро и животът на Браян слабо ме вълнуват
          Ами като не ти допадам никой не те кара да се омъжваш за мен.Не си спомням да съм ти правил предложение за брак.Просто търсиш мъже,които да слагат престилката,да готвят,чистят и перат,и проблемът ти се решава. А и със сигурност няма да ти изневеряват,щото едно птиче ми подсказва, че другите жени няма да искат да си имат работа с такива мъже.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Казах ти-стига си ме коментирала мен, а коментирай темата.Какво те бърка аз какъв съм?
            Ти лично не ме бъркаш като човек, виж като носител на определен набор от идеи и събеседник ме бъркаш. Капиш?

            Не ми допада идеята за подчинение на жената, хареми, липса на помощ в къщи, любовници при сключен брак и прочее дивотии.

            Както и да се промотира откровен сексист от сорта на Тейт.

            А лично Миро и животът на Браян слабо ме вълнуват

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Какви са тогава тия зверски напъни за лошо момче тогаз?

              Нещо на пинокио мязаш. I want to be a real boy?

              Вземи се определи вече
              Казах ти-стига си ме коментирала мен, а коментирай темата.Какво те бърка аз какъв съм?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
                Не позна, Петърче.
                Микчо не е младеж, вероятно е някъде около пенсия (според негови изказвания), но му харесва да говори небивалици...
                Неизживяна младост... к'во да прайш.

                Мирчо, и ти си доста в грешка! Не е много умно да цитираш като достоверен източник умозаключения на някакъв докторант, който не се знае дали не е освидетелстван... Аранка е поне 100 нива над него!!!

                Ако не беше добавил (а) : "(според негови изказвания)" - щях да помисля, че се познаваме лично...

                Иначе - според това мое изказване - отдавна съм пенсионер. Дори не си спомням вече кога е било това.

                Небивалиците са си небивалици - трудно се приема истината..., но и отдавна сме дефинирали понятия като: истина, неистина, лъжа, небивалици...

                Всеки е свободен да определя едно събитие като истина или неистина (небивалица) - това е субективно поднесената гледна точка на индивида към аудиторията.

                Каква небивалица преживях преди три дни в един курортен комплекс - само аз си зная! Жена, която ме кара да се смея! А нейният смях е приказка!

                Абе, небивалица е за един много дърт пенсионер!

                Има такива жени!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Аз съм добро момче.Така че няма как да карам жените да ми се подчиняват.Но най-големи успехи сред жените имат точно такива властни мъже.Това е факт,който е доказан през цялата човешка история.
                  Какви са тогава тия зверски напъни за лошо момче тогаз?

                  Нещо на пинокио мязаш. I want to be a real boy?

                  Вземи се определи вече

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Тейт изисква подчинение от жената. Споделаш ли този негов възглед?
                    Аз съм добро момче.Така че няма как да карам жените да ми се подчиняват.Но най-големи успехи сред жените имат точно такива властни мъже.Това е факт,който е доказан през цялата човешка история.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Дефинирай ясно въпроса си.На неясни въпроси нямам намерение да отговарям.
                      Тейт изисква подчинение от жената. Споделяш ли този негов възглед?
                      Last edited by Arana; 09.06.2023, 11:44.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Е за “подчиняването” съгласен ли си? Това на онзи му е лайт мотив. Внимавай сега как ще се извъртиш в отговора
                        Дефинирай ясно въпроса си.На неясни въпроси нямам намерение да отговарям.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Какъв лупинг-то и Путин говори правилни неща,което не означава, че го харесвам.
                          За теб нещата са в черно и бяло и дотам.
                          Казах ти ясно -с повечето неща,които казва Тейт съм съгласен. Но това не означава, че одобрявам факта,че е експлоатирал жени. Какво точно не разбра, та пшшеш за лупинг?
                          Е за “подчиняването” съгласен ли си? Това на онзи му е лайт мотив. Внимавай сега как ще се извъртиш в отговора

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Опа, хайде нов лупинг на 180 градуса. Ще те кръстим летецът от луфтвафе
                            Какъв лупинг-то и Путин говори правилни неща понякога,което не означава, че го харесвам.
                            За теб нещата са в черно и бяло и дотам.
                            Казах ти ясно -с повечето неща,които казва Тейт съм съгласен. Но това не означава, че одобрявам факта,че е експлоатирал жени. Какво точно не разбра, та пишеш за лупинг?
                            Last edited by mirodes; 09.06.2023, 10:17.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Пиши по темата, стига си ровила в личният ми живот. Какво те бърка аз какъв съм?
                              Другарски съд ли ще ми устройваш каквито имаше по времето на комунизма?
                              Ние двамата не сме свързани по никакъв начин ,та да те интересува какво правя.
                              Както виждаш аз не проявявам интерес към личният ти живот.
                              И Андрю Тейт не ми е кумир.Отношението ни към жените е доста различно.Споменавал съм го ,защото говори верни неща,но не одобрявам поведението му.Той се възполва от слабостите на жените, за да ги експлоатира.Може и да се прави на мъжкар,но не е.Самият начин на говорене не е мъжкарски.Той постоянно дудне точно като жена,която бърбори на висок тон.Мъжкарският тип говорене е точно обратният-спокойно,бавно,без повишаване на тонът.Като дон Корлеоне в"Кръстникът".
                              Опа, хайде нов лупинг на 180 градуса. Ще те кръстим летецът от луфтвафе

                              Коментар


                              • Не позна, Петърче.
                                Микчо не е младеж, вероятно е някъде около пенсия (според негови изказвания), но му харесва да говори небивалици...
                                Неизживяна младост... к'во да прайш.

                                Мирчо, и ти си доста в грешка! Не е много умно да цитираш като достоверен източник умозаключения на някакъв докторант, който не се знае дали не е освидетелстван... Аранка е поне 100 нива над него!!!
                                Last edited by sunny; 09.06.2023, 10:23.

                                Коментар

                                Working...
                                X