IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чух и гледах най-новия клип на Алисия, в която лирическия герой, вероятен нейн любовник, изразява съмнение, коя е най-добрата????? Какво принизяване на мъжките възприятия за най-добра. В какво би, било ясно в какво трябва да е най-добра тази съвременна жена, за да задоволи изискванията на съвременния мъж??
    Вероятно лирическата героиня в, която се превлъпщава самата себе си, като певица, си въобразява, че е най-добра, като жена, като домакиня, но и най-добра, като златотърсачка, която иска да се отърси от недадостното си детство, докато е пасяла овците из Вакарел.
    Last edited by Bailor; 10.06.2023, 22:03.

    Коментар


    • ще се пие блага ракия в тая тема
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Миро и Евго са душата на темата. Аз имам само поддържаща роля тук и чат пат с машата ръчкам жаравата

        Но … си падам повече по мъж в стил пианиста ето тук , малко по-шлифована версия.

        https://youtu.be/YoBlp6qvFqg

        Стрелците са ми слабост, така че от форумните герои Евго би бил чудесен съпруг при други обстоятелства, ама сме го опушили и се шматка немил недраг , а няма как даде клонирам
        Така е - Стрелец за съпруг си трябва на всяка една жена

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Нищо не знаеш ти
          Не знам, но постоянно се уча.Покрай тая тема доста неща изгледах и прочетох по въпроса. И научих доста неща за жените.
          Естествено нито едно от това ,което ти пишеш за жените не е вярно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

            Ако ти беше безразличен, нямаше да ви върви така дискусията, с такъв пламък. Може и да греша, разбира се.

            Преди време с едно момиче бяхме в подобни отношения. Тя също беше остроумна като теб, но и аз като Миро не падах по гръб. Един прекрсен ден останахме само двамата, притиснах я до стената, хванах я за врата и я целунах. Нямаше и следа от нападателното ѝ поведение последните месеци, а напротив, беше готова да се подчинява на всичко, което ѝ кажа. Ех, спомени
            Миро и Евго са душата на темата. Аз имам само поддържаща роля тук и чат пат с машата ръчкам жаравата

            Но … си падам повече по мъж в стил пианиста ето тук , малко по-шлифована версия.

            https://youtu.be/YoBlp6qvFqg

            Стрелците са ми слабост, така че от форумните герои Евго би бил чудесен съпруг при други обстоятелства, ама сме го опушили и се шматка немил недраг , а няма как да се клонирам
            Last edited by Arana; 10.06.2023, 21:52.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение



              П.С. Ако Мирето му спретне един качествен workshop, може да мине дори по-тънко.
              Ако ми слуша съветите ще е вторият Рубироса.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Младото си е младо. Родени сте с мобилния в ръка. Споко. Не е мой тип :)
                Ако ти беше безразличен, нямаше да ви върви така дискусията, с такъв пламък. Може и да греша, разбира се.

                Преди време с едно момиче бяхме в подобни отношения. Тя също беше остроумна като теб, но и аз като Миро не падах по гръб. Един прекрсен ден останахме само двамата, притиснах я до стената, хванах я за врата и я целунах. Нямаше и следа от нападателното ѝ поведение последните месеци, а напротив, беше готова да се подчинява на всичко, което ѝ кажа. Ех, спомени
                Last edited by Kaizen9; 10.06.2023, 21:36.

                Коментар


                • Наздраве, момчета! Дано ТНМ мине оттук

                  https://youtu.be/4zAThXFOy2c

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Знам,знам.Ти харесваш мъже с престилка,а аз престилка никога няма да сложа.
                    Нищо не знаеш ти

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                      Според мен жените са ходили при него, за да им вади сливиците. С такъв инструмент можеш да бъдеш само УНГ. Какъв Казанова, каква бухалка? Имаше един негър с 35 см. Той е почиствал гаубиците на армията с шомпола си. Приложения всякакви и все заради размера си. Така, че размерът наистина има значение.
                      Недей така, че има контингент тука, който много ще се размечтае.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                        И Евго не би писал в тази тема, ако похарчи 1000лв за забавления.


                        П.С. Ако Мирето му спретне един качествен workshop, може да мине дори по-тънко.
                        Last edited by Bad_Bear; 10.06.2023, 21:22.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Младото си е младо. Родени сте с мобилния в ръка. Споко. Не е мой тип
                          Знам,знам.Ти харесваш мъже с престилка,а аз престилка никога няма да сложа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                            Задържаш на снимката докато излезне менюто с различни опции. Open image in new tab или същото, според това на какъв език си. Ще ти излезне снимката му в уголемен размер. Само да не размислиш за бракосъчетанието.
                            Младото си е младо. Родени сте с мобилния в ръка. Споко. Не е мой тип

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Нищо не се вижда ако отварям от мобилния. Нейсе. Вече те знаем
                              Задържаш на снимката докато излезне менюто с различни опции. Open image in new tab или същото, според това на какъв език си. Ще ти излезне снимката му в уголемен размер. Само да не размислиш за бракосъчетанието.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Средният ръст на мъжете в България е 178 см,аз съм 175 ,така че по тоя критерий се водя нисък.А се постригвам гола глава, иначе имам оплешивяване. Но се стрижа два пъти седмично, но не бих допуснал да ми порасте коса,защото наистина е много неатрактивно мъж да е плешив.
                                Така че фотографията изобщо не лъже,даже ми се виждат и очилата.
                                Нищо не се вижда ако отварям от мобилния. Нейсе. Вече те знаем

                                Коментар

                                Working...
                                X