IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Абе не бе, Селена си е тук, за курнела питах...

    Селена сутринта ти отговори точно за въпросната, а по-късно допълни, че имала много топки по нея, което я прави по-мъж от мъжете...

    Някои казват, че и Кърджалийката имала. Една (топка)....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

      Ако питаш Селена - няма я тук...
      Абе не бе, Селена си е тук, за курнела питах...
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Тц. Аз сега ша ставам трейдър
        Млада съм за политика

        Ще те прекръстим на Мадам Фибоначи... .. Ще се консултираме с теб за очакваните трендове...

        Във валутните двойки материята е опасна и хлъзгава... Цъкай си на демо, иначе ще те ошушкат от раз..., ама то - шило в торба не стоЯЛО (казват) ...

        ..................

        Иначе - зная, че си млада, включително И за политика, ама зависи от ориентацията ти в съответната листа и също - дали вуйчо ти е... владикаТА..., т.е. и млади се класират там (точно като теб), ама нещо ми се виждаш разколебана - и с право, де...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Тц. Аз сега ша ставам трейдър
          Млада съм за политика
          Ко продаваш, чалъми?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

            Остана и да си почнала да ги броиш!

            Те, сигурно са цяла гора - разгръщаш шубраците, за да не пропуснеш някоя! : )

            Че то - в политиката - нали все някой експериментира нещо... И теб - когато те изберем - ще импровизираш и ще вървиш напред, за да омайваш електоралната маса...
            Тц. Аз сега ша ставам трейдър
            Млада съм за политика

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Амин
              Ако ми говориш за органичните съединения - амини - няма ме в химията.

              Ако е в сферата на религията - нека бъде! (което ти е приоритет)...

              ​​​​​​​

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Не съм ги броила, обаче, няма да отречеш, че благодарение на нея мача стана интересен
                Остана и да си почнала да ги броиш!

                Те, сигурно са цяла гора - разгръщаш шубраците, за да не пропуснеш някоя! : )

                Че то - в политиката - нали все някой експериментира нещо... И теб - когато те изберем - ще импровизираш и ще вървиш напред, за да омайваш електоралната маса...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Пък за баницата не се заричай . Помня две прабаби и един прадядо. Уникално богатство е да може прабаба да ти дава рецепти на живо.
                  Много млада е станала прабаба, щом помниш рецепти от нея... Браво!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                    Колко "повече" от две, че ми стана любопитно?

                    Това трябва да е в сферата на женските фантазии, непостижимо за нашето (мъжко) въображение...
                    Не съм ги броила, обаче, няма да отречеш, че благодарение на нея мача стана интересен

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Амин
                      Пък за баницата не се заричай . Помня две прабаби и един прадядо. Уникално богатство е да може прабаба да ти дава рецепти на живо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Че има повече топки от много "алфи" . Абе разведрих се в родината .
                        Колко "повече" от две, че ми стана любопитно?

                        Това трябва да е в сферата на женските фантазии, непостижимо за нашето (мъжко) въображение...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                          Ако пък знаеш и как се топват във врящата вода разточените кори - за т.нар. Макарина - нямаш цена!
                          Зная, че нямаш понятие за какво ти говоря, но до след 10-12 месеца трябва да си научила как се прави - за кафето ми е думата -с Макарина...

                          Иначе ще си пиеш кафето с Имхотеп... ...,не че е лошо момчето, ама сега си има друга любов... (Започва с К и завършва на А...) Пак не ти пречи с него да си пиете кафето и каквото там дойде...

                          А щях да забравя: и за Лорда ти ходатайствам! Вчера щяхме списък да правим, ама ни налегнаха задачите... ОбърнИ внимание на този наш съфорумник! Мисля, че има смисъл!

                          Виж и другите "диаманти" ТУК. Нали си знаеш стоката: не прескачай само на жълтите цветове!

                          Аз съм прозрачен - оставам за догодина (ако изобщо имам право на ред, де!)

                          За. родината: зная, че освен да се разведряват - хората тук още са: щастливи, радостни и задоволени (във всички направления...) ПожелавАм ти всичко това да ти се случва постоянно...

                          Амин

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Мдам. Точена
                            Ако пък знаеш и как се топват във врящата вода разточените кори - за т.нар. Макарина - нямаш цена!
                            Зная, че нямаш понятие за какво ти говоря, но до след 10-12 месеца трябва да си научила как се прави - за кафето ми е думата -с Макарина...

                            Иначе ще си пиеш кафето с Имхотеп... ...,не че е лошо момчето, ама сега си има друга любов... (Започва с К и завършва на А...) Пак не ти пречи с него да си пиете кафето и каквото там дойде...

                            А щях да забравя: и за Лорда ти ходатайствам! Вчера щяхме списък да правим, ама ни налегнаха задачите... ОбърнИ внимание на този наш съфорумник! Мисля, че има смисъл!

                            Виж и другите "диаманти" ТУК. Нали си знаеш стоката: не прескачай само на жълтите цветове!

                            Аз съм прозрачен - оставам за догодина (ако изобщо имам право на ред, де!)

                            За. родината: зная, че освен да се разведряват - хората тук още са: щастливи, радостни и задоволени (във всички направления...) ПожелавАм ти всичко това да ти се случва постоянно...


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Забави се тая Селена...

                              Но баница никой не отказва, особено ако е с повод... А поводи има по всяко време на деня!


                              (Имхотеп, ти вероятно пробваш границата на търпимост на справедливите модератори, нали? Успех! Селена ще ти изпрати баницата по пощата...)
                              Мдам. Точена

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                                А кво ше кажете за курнела.

                                Че има повече топки от много "алфи" . Абе разведрих се в родината .
                                Last edited by Selena; 02.10.2020, 12:10.

                                Коментар

                                Working...
                                X