IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


    Тя се държеше откачено и за това не я поканих и не я одобрих.

    Просто приятелят потвърди мнението ми.
    Фактът, че го споменаваш е показателен. Не ти е необходимо нечие потвърждение/валидация за взето твое решение. Замисли се над това.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Асото , от позицията на жена ли е толко наясно , какво ни е важно ?
      Абе и аз тоз въпрос си го зададох

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Т.е., приятелят ти е взел решение вместо теб. Следва да се позамислиш кой точно взема решенията в твоя живот.

        Ти или насадените еснафски стереотипи на мястото, което обитаваш? Ти или твоите предразсъдъци? Ти или роднини, приятели, познати, форумци и шуренайки?

        Под насадени еснафски стереотипи имам предвид следните неизчерпателни примери:

        - На 41 г. на жената й изтича срокът на годност - глупости на търкалета - на 41 г. испанката ражда първото си дете (Мадона първото го роди на 44 г. и то преди бая време, ама айде Мадона е Мадона все пак);

        - Тя непременно ще ме излъже - ако така разсъждаваш - направо се мятай някъде от десетия етаж;

        - Тя трябва хем да носи пари, да ражда и да ме гледа в очите - е те такова животно нема ;

        - Смотана е и не работи - но пък ще е добра домакиня и “ще те гледа в очите”;

        И прочее и прочее и прочее ...
        Мадона не е испанка ма наШта, вий всичките сте много далеч от Мадона Инак напевите ти са ясни - някой да ви дундурка докато сте се увесили на оная му работа и да не ви задава въпроси къде се веете и му харчите парите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          какво се оплакваш, на вас ви е лесно да симулирате оргазми
          но я опитай да симулираш ерекция.
          Е тука ме заби. Ма пък опитай се да си нормален всеки божи месец в онези особени лунни дни ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Т.е., приятелят ти е взел решение вместо теб. Следва да се позамислиш кой точно взема решенията в твоя живот.

            Ти или насадените еснафски стереотипи на мястото, което обитаваш? Ти или твоите предразсъдъци? Ти или роднини, приятели, познати, форумци и шуренайки?

            Под насадени еснафски стереотипи имам предвид следните неизчерпателни примери:

            - На 41 г. на жената й изтича срокът на годност - глупости на търкалета - на 41 г. испанката ражда първото си дете (Мадона първото го роди на 44 г. и то преди бая време, ама айде Мадона е Мадона все пак);

            - Тя непременно ще ме излъже - ако така разсъждаваш - направо се мятай някъде от десетия етаж;

            - Тя трябва хем да носи пари, да ражда и да ме гледа в очите - е те такова животно нема ;

            - Смотана е и не работи - но пък ще е добра домакиня и “ще те гледа в очите”;

            И прочее и прочее и прочее ...

            Тя се държеше откачено и за това не я поканих и не я одобрих.

            Просто приятелят потвърди мнението ми.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Наистина, не е хубаво човек да парадира с бройки или имущество. Аз по принцип не го правя, въпреки писането във форума.

              Обаче, ако го бях правил и то на по-млади години, 100% щях да имам съпруга и деца.

              През 2015 г. имах интересен случай. От сайт за запознанства се запознах с жена, на 24 г, работничка в сладкарски цех от морето. Малко пълна. И тя беше готова да дойде на гости в СФ и да се вземем. Обаче месеци наред постоянно пишеше глупости във фейсбук, сменя си цвета на косата, пускаше обяви,че си продава пердетата, изобщо доста неща, които ме караха да не я одобря.

              И попитах един приятел какво мисли за нея, изпратих снимки. Момичето е малко пълно. И той ми каза: "Има готини дебели, но тази не е от тях. Ниет, rejected, не я одобрявам." И съответно аз не я одобрих. И после тя беше приставала на двама чужденци, с втория сега е женена.
              Т.е., приятелят ти е взел решение вместо теб. Следва да се позамислиш кой точно взема решенията в твоя живот.

              Ти или насадените еснафски стереотипи на мястото, което обитаваш? Ти или твоите предразсъдъци? Ти или роднини, приятели, познати, форумци и шуренайки?

              Под насадени еснафски стереотипи имам предвид следните неизчерпателни примери:

              - На 41 г. на жената й изтича срокът на годност - глупости на търкалета - на 41 г. испанката ражда първото си дете (Мадона първото го роди на 44 г. и то преди бая време, ама айде Мадона е Мадона все пак);

              - Тя непременно ще ме излъже - ако така разсъждаваш - направо се мятай някъде от десетия етаж;

              - Тя трябва хем да носи пари, да ражда и да ме гледа в очите - е те такова животно нема ;

              - Смотана е и не работи - но пък ще е добра домакиня и “ще те гледа в очите”;

              И прочее и прочее и прочее ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Вътрешните убеждения , макар да мислим , че са дълбоко скрити , се усещат от километри и спомагат , нещата да се развият , според тях .

                Аз съм дълбоко убедена , че ако жена харесва мъж и мъж харесва жена , сексът им е страхотен и още едно-две неща , никой от тях , няма да забелязва дали е на Малдивите или в някоя затънтена провинция и дали се возят в кола и каква или ходят пеша , хванати за ръце ...и т.н.,
                Просто ще виждат другият до тях и това ще им е достатъчно и най-важно . А кой какво е имал или нямал в миналото , дори няма да е тема на разговор , може би само блед спомен .
                Но мойте убеждания са мои и никой не е длъжен да ги споделя

                Пак , готин ден на всички !
                Идеализмът е хубаво нещо, ама редовно свършва на гилотината както оная дето им викала да ядат пасти, кат немат леб...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Вътрешните убеждения , макар да мислим , че са дълбоко скрити , се усещат от километри и спомагат , нещата да се развият , според тях .

                  Аз съм дълбоко убедена , че ако жена харесва мъж и мъж харесва жена , сексът им е страхотен и още едно-две неща , никой от тях , няма да забелязва дали е на Малдивите или в някоя затънтена провинция и дали се возят в кола и каква или ходят пеша , хванати за ръце ...и т.н.,
                  Просто ще виждат другият до тях и това ще им е достатъчно и най-важно . А кой какво е имал или нямал в миналото , дори няма да е тема на разговор , може би само блед спомен .
                  Но мойте убеждания са мои и никой не е длъжен да ги споделя

                  Пак , готин ден на всички !
                  Тези неща......за захаросаната любов, за голямата любов, да са заедно в добро и зло, да си пасват и да си ойдисват във всичко, е от едни отминали времена (от преди 25, 30 и 40 г.)

                  Сега светът е друг, а също и отношенията между мъжете и жените. Отделно сега има една мода на кифли и Джуконди (кухарки, ), която аз не харесвам и не одобрявам.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Вътрешните убеждения , макар да мислим , че са дълбоко скрити , се усещат от километри и спомагат , нещата да се развият , според тях .

                    Аз съм дълбоко убедена , че ако жена харесва мъж и мъж харесва жена , сексът им е страхотен и още едно-две неща , никой от тях , няма да забелязва дали е на Малдивите или в някоя затънтена провинция и дали се возят в кола и каква или ходят пеша , хванати за ръце ...и т.н.,
                    Просто ще виждат другият до тях и това ще им е достатъчно и най-важно . А кой какво е имал или нямал в миналото , дори няма да е тема на разговор , може би само блед спомен .
                    Но мойте убеждания са мои и никой не е длъжен да ги споделя

                    Пак , готин ден на всички !
                    Абсолютно вярно,това е важното и същевременно трудното да намериш верния човек,аз намерих моя в ранна младост и оттогава градим живота заедно ,тя ме подкрепяше безрезервно за всичко и го оценявам чак сега в ретроспекция и съм се зарекъл пред себе си да се старая повече в оставащите ни години

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Ага, те това и да го видя, няма да го повярвам - дето е текло, пак ще тече, да знаеш! Когато си свикнал на Малдиви и кожен салон, трудно ще минеш на Михалково и голф двойка, та ако ще и кожената палка да компенсира кожения салон Имах някога една подобна - е, не точно такава, в смосъл разглезена от баща си с много кинти и т.н. макр доста да се харесвахме и сексът да беше страхотен, вътре в себе си бях убеден, че ще се извърти на другата страна по някое време, просто от манталитет - а не е като д ане мога да осигуря и малдиви, и кожен салон, и кожена палка

                      Та миналото има значение - ок, няма как да си "втори", ма и 102-ри не е особено гот. Тази девойка с бачкерчето със сигурност страда и е неудовлетворена, може да си е наседнала парцалите, но пак е неудовлетворена и е само въпрос на време да кръшне - лично мнение, неангажиращо и без да съдя никого за нищо, просто животът е такъв
                      Вътрешните убеждения , макар да мислим , че са дълбоко скрити , се усещат от километри и спомагат , нещата да се развият , според тях .

                      Аз съм дълбоко убедена , че ако жена харесва мъж и мъж харесва жена , сексът им е страхотен и още едно-две неща , никой от тях , няма да забелязва дали е на Малдивите или в някоя затънтена провинция и дали се возят в кола и каква или ходят пеша , хванати за ръце ...и т.н.,
                      Просто ще виждат другият до тях и това ще им е достатъчно и най-важно . А кой какво е имал или нямал в миналото , дори няма да е тема на разговор , може би само блед спомен .
                      Но мойте убеждания са мои и никой не е длъжен да ги споделя

                      Пак , готин ден на всички !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                        Ходиш с нея и тогава САМ преценяваш. Ако слушаш другите кво ти казват, можеш да останеш валат.
                        Не знаеш нищо за една жена, докато не тръгнеш с нея. И тя за теб нищо не знае, между другото. Мани имотите и колите, днес ги имаш, утре ги нямаш. Миналото е минало, всеки може да прави грешки, въпроса е до какви изводи е стигнал. Познавам една, в мутренските години се е плющяла с видни мутри, имало е бели мерцедеси, всички екстри и т.н. Започна да работи, задоми се с едно момче, бачкьор, и сега имат щастливо семейство и деца. И не мрънка излишно за екстри. Разбрала е, че всичко има цена, но някои неща не могат да се купят. Нали това искаш?
                        Ага, те това и да го видя, няма да го повярвам - дето е текло, пак ще тече, да знаеш! Когато си свикнал на Малдиви и кожен салон, трудно ще минеш на Михалково и голф двойка, та ако ще и кожената палка да компенсира кожения салон Имах някога една подобна - е, не точно такава, в смосъл разглезена от баща си с много кинти и т.н. макр доста да се харесвахме и сексът да беше страхотен, вътре в себе си бях убеден, че ще се извърти на другата страна по някое време, просто от манталитет - а не е като д ане мога да осигуря и малдиви, и кожен салон, и кожена палка

                        Та миналото има значение - ок, няма как да си "втори", ма и 102-ри не е особено гот. Тази девойка с бачкерчето със сигурност страда и е неудовлетворена, може да си е наседнала парцалите, но пак е неудовлетворена и е само въпрос на време да кръшне - лично мнение, неангажиращо и без да съдя никого за нищо, просто животът е такъв
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Айде , усмихнат и успешен ден на всички полове !
                          https://m.youtube.com/watch?feature=...&v=btPJPFnesV4

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Малей, Lelq! Така като те зачетох и установих, че май не съм нормална жена
                            Наздраве!
                            Наздраве , tnm !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              какво се оплакваш, на вас ви е лесно да симулирате оргазми
                              но я опитай да симулираш ерекция.
                              За тая работа има и други помощни средства, не химически , то май от химическите само се мре независимо дали са естествени или изкуствени.

                              https://www.youtube.com/watch?v=JGonmI6LrjE
                              Last edited by Todor Sabev; 10.11.2020, 14:00.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                                Чакай сега, педалите нямат проблеми с любовта и вниманието, тях третата точка ги спира Ама той Асото каза, че за жените първите две а най-важни, така че подобно развитие сигурно ви харесва
                                Асото , от позицията на жена ли е толко наясно , какво ни е важно ?

                                Коментар

                                Working...
                                X