IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    ... и ръка целуват, докато ТЯ... се оглежда встрани, за да фиксира... следващият джентълмен, готов да целува повече от ръка...

    ....................

    При Евго всяка дама може да удари на камък - най-вече с това, как трябва да се държи с него първия път!

    Очевидно той не желае тя да го играе прекалено "разкрепостена"... Или това е оправданието му пред самият себе си, за да прескочи на следващия цвят (и за пред форумното "общество", което го консултира)...
    Трябва да отдадем заслуженото на Евго- с коментарите си и с това че приема леко всеки коментар поддържа темата жива и се чуват много истини тука.Иначе и аз имах един такъв колега (началник) стар ерген 40+ ,и тои така все подбираше,правеше тънки сметки да се не мине с пари имоти ядене,да не би да му се падне стая с лошо изложение в хотела като сме командировка и от тоз сорт "важни" за живота му неща.Иначе и тои не беше лошо изглеждащ,апартаменти коли...но като си правеше все тънки сметки и все тази такава онази онакава си остана сам а след 40+ да сме честни скоро и секса престава да е толкова първостепенен а остава вавното -компанията на човека до теб с които си минал през трудностите и те е подкрепял през годините, е съответно и те е ядосвал още толкова ,но то си е така package deal.Иначе си оставаш сам и си ходиш на вилата и си говориш с комшииките,няма лошо и в това както казват Приоритети

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      Аз не бих я взел, след като е била с мутри преди мен.
      Значи, или ще трябва да е грозна, или да ходиш да търсиш сред другия етнос

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

        Ходиш с нея и тогава САМ преценяваш. Ако слушаш другите кво ти казват, можеш да останеш валат.
        Не знаеш нищо за една жена, докато не тръгнеш с нея. И тя за теб нищо не знае, между другото. Мани имотите и колите, днес ги имаш, утре ги нямаш. Миналото е минало, всеки може да прави грешки, въпроса е до какви изводи е стигнал. Познавам една, в мутренските години се е плющяла с видни мутри, имало е бели мерцедеси, всички екстри и т.н. Започна да работи, задоми се с едно момче, бачкьор, и сега имат щастливо семейство и деца. И не мрънка излишно за екстри. Разбрала е, че всичко има цена, но някои неща не могат да се купят. Нали това искаш?
        Аз не бих я взел, след като е била с мутри преди мен.

        Помня времената 1991-2000 г. Има много хубави песни на "Клуб НЛО" за този период, като "Свако Цако".

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Наистина, не е хубаво човек да парадира с бройки или имущество. Аз по принцип не го правя, въпреки писането във форума.

          Обаче, ако го бях правил и то на по-млади години, 100% щях да имам съпруга и деца.

          През 2015 г. имах интересен случай. От сайт за запознанства се запознах с жена, на 24 г, работничка в сладкарски цех от морето. Малко пълна. И тя беше готова да дойде на гости в СФ и да се вземем. Обаче месеци наред постоянно пишеше глупости във фейсбук, сменя си цвета на косата, пускаше обяви,че си продава пердетата, изобщо доста неща, които ме караха да не я одобря.

          И попитах един приятел какво мисли за нея, изпратих снимки. Момичето е малко пълно. И той ми каза: "Има готини дебели, но тази не е от тях. Ниет, rejected, не я одобрявам." И съответно аз не я одобрих. И после тя беше приставала на двама чужденци, с втория сега е женена.
          Ходиш с нея и тогава САМ преценяваш. Ако слушаш другите кво ти казват, можеш да останеш валат.
          Не знаеш нищо за една жена, докато не тръгнеш с нея. И тя за теб нищо не знае, между другото. Мани имотите и колите, днес ги имаш, утре ги нямаш. Миналото е минало, всеки може да прави грешки, въпроса е до какви изводи е стигнал. Познавам една, в мутренските години се е плющяла с видни мутри, имало е бели мерцедеси, всички екстри и т.н. Започна да работи, задоми се с едно момче, бачкьор, и сега имат щастливо семейство и деца. И не мрънка излишно за екстри. Разбрала е, че всичко има цена, но някои неща не могат да се купят. Нали това искаш?
          Last edited by Kildirim_Bei; 10.11.2020, 10:01.
          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Евго прилага известната му теория в практиката - Може да я тълкува Мониката като 'Обезценки и амортизации', пряко свързано и с някой друг показател като ebitDA

            ....на материални активи....

            Нооо, ценителите( кът мен ) се интересуват и от нематериалните. а след 10-на години остават само те...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

              Тия, дето се хвалят много, имат най-малко бройки
              Жените ти казаха по заобиколен начин - колкото и да ти минат през кревата, по-добре си дръж устата затворена.
              Жените не искат целия свят да ги разбере, и те обичат като теб да покръшкват (ако са на зор и не получават внимание), ама открай време обществото осъжда тая работа. Хвали се, като я прибереш в къщи, щото да знаеш, тя е избрала да дойде при теб, а не ти си я прибрал.
              Наистина, не е хубаво човек да парадира с бройки или имущество. Аз по принцип не го правя, въпреки писането във форума.

              Обаче, ако го бях правил и то на по-млади години, 100% щях да имам съпруга и деца.

              През 2015 г. имах интересен случай. От сайт за запознанства се запознах с жена, на 24 г, работничка в сладкарски цех от морето. Малко пълна. И тя беше готова да дойде на гости в СФ и да се вземем. Обаче месеци наред постоянно пишеше глупости във фейсбук, сменя си цвета на косата, пускаше обяви,че си продава пердетата, изобщо доста неща, които ме караха да не я одобря.

              И попитах един приятел какво мисли за нея, изпратих снимки. Момичето е малко пълно. И той ми каза: "Има готини дебели, но тази не е от тях. Ниет, rejected, не я одобрявам." И съответно аз не я одобрих. И после тя беше приставала на двама чужденци, с втория сега е женена.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Те женталмените не клатят, а само отварят вратите и плащат сметките
                аз знам и за такива, които след това ходят да изперат чаршафите. в хана.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Тука момчетата все се хвалят (и в другата тема).
                  Тия, дето се хвалят много, имат най-малко бройки
                  Жените ти казаха по заобиколен начин - колкото и да ти минат през кревата, по-добре си дръж устата затворена.
                  Жените не искат целия свят да ги разбере, и те могат да искат като теб да покръшкват (ако са на зор и не получават внимание), ама открай време обществото осъжда тая работа. Хвали се, като я прибереш в къщи, щото да знаеш, тя е избрала да дойде при теб, а не ти си я прибрал.
                  Last edited by Kildirim_Bei; 10.11.2020, 10:06.
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                    Мониката отпадна още на първите десетина страници от темата - още, когато се установи, че не е в срок на годност
                    Евго прилага известната му теория в практиката - Може да я тълкува Мониката като 'Обезценки и амортизации', пряко свързано и с някой друг показател като ebitDA
                    Last edited by precakanoto; 10.11.2020, 04:31.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Ти обаче никога не разказваш за теб.

                      Първо почнахме с крем карамела и кафето, а баницата й я дадох за изпът след няколко часа (защото не й се ядеше).
                      не пренощува ли при теб?
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Тука момчетата все се хвалят (и в другата тема).
                        А на мен като жена са ми по-интересни тези, които не си позволяват подобни волности.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                          Под голям камък - голяма риба,няма!

                          Навремето имаше един търновски зевзек пищова ли,къф беше, не помня дето се хвалеше с голяма показалка по разни телевизии.Веднъж един зрител му се обади в ефир и го напика с тая поговорка.Дебелака почна да усуква и веднага пуснаха реклами...
                          Зная го: "Поря ги като риби", "Пълня ги като агнета".

                          Обаче пък нисичките мъже също не са готини и много не ги харесват жените. Най-вече търсят пари,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Те женталмените не клатят, а само отварят вратите и плащат сметките

                            ... и ръка целуват, докато ТЯ... се оглежда встрани, за да фиксира... следващият джентълмен, готов да целува повече от ръка...

                            ....................

                            При Евго всяка дама може да удари на камък - най-вече с това, как трябва да се държи с него първия път!

                            Очевидно той не желае тя да го играе прекалено "разкрепостена"... Или това е оправданието му пред самият себе си, за да прескочи на следващия цвят (и за пред форумното "общество", което го консултира)...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Не са джентълмени
                              Те женталмените не клатят, а само отварят вратите и плащат сметките

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                                Тука момчетата все се хвалят (и в другата тема).
                                Под голям камък - голяма риба,няма!

                                Навремето имаше един търновски зевзек пищова ли,къф беше, не помня дето се хвалеше с голяма показалка по разни телевизии.Веднъж един зрител му се обади в ефир и го напика с тая поговорка.Дебелака почна да усуква и веднага пуснаха реклами...

                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X