IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

    Не става въпрос за парите, става въпрос за вниманието. Допълних поста по-долу. Жената трябва да се зарежда с емоции, а мъжът - с внимание.
    И тъй като емоциите и вниманието на жената се включват на 100% към детето, мъжът може да остане валат откъм вниманието. Сам си дава точки за това, което прави. Айде, 2-3-4 месеца се търпи, докато младата майка разбере, че бебето не е чупливо и нещата да потръгнат горе-долу, ама тя обикновено се оставя на вълната "бебето е най-важно" и дотам. И адио "любов", остават двамата просто като екип по обслужване на поколението. Всеки да се оправя както може с емоциите и вниманието.
    Да, съгласен съм с теб.

    Мъжът на 40+ все още е млад и силен и му се иска да се почувства мъж. А не да е под чехал и да му вземат парите до стотинка.

    Малко като оскубан петел. Но има и хармонични двойки тук там.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Миа разбирам че има хора които мислят различно.Има и такива дето едно мислят друго вършат а трето мислят.Нямам нищо против човека той е свободен да постъпва както смята че е добре за него.Хора всякакви и ситуации всякакви живота предлага многообразие...да не говорим че пък едни мъже си търсят други мъже че стана извратено и гнусно
      С много "несправедливости" и аз не бях съгласна и също доста ми бяха гнусни доста неща. Но все пак, за да съществуват, значи така трябва. Нали вярваш, че има Бог, който е допуснал това? Тези хора не са се пръкнали така от самосебе си и за да са станали такива има наслагвания от предишни обусловености, които се натрупват в настоящи мисъл-форми. Това е същото, като да се разболее човек. Той не става болен от днес за утре, всичко се случва с годините от натрупан опит. Просто последната капка прелива и само се питаме , защо?
      И за да е такъв резултата, значи треньорите са ни тренирали по техния начин, но това не значи, че, ако не ни харесва резултата, не можем да поемем топката и ние да решим към кого да направим пас.

      Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



        Деца се гледат трудно, особено ако семейството е бедно и няма пари.

        А пък ние (30+ и 40+) трябва да сме благодарни на родителите си, че са ни гледали в трудните години на прехода през 90-те години.

        Тогава заплатите бяха малки и имаше безработица, а не като сега санитар с 3000 лв,

        Ратко, имаш л.с.
        Не става въпрос за парите, става въпрос за вниманието. Допълних поста по-долу. Жената трябва да се зарежда с емоции, а мъжът - с внимание.
        И тъй като емоциите и вниманието на жената се включват на 100% към детето, мъжът може да остане валат откъм вниманието. Сам си дава точки за това, което прави. Айде, 2-3-4 месеца се търпи, докато младата майка разбере, че бебето не е чупливо и нещата да потръгнат горе-долу, ама тя обикновено се оставя на вълната "бебето е най-важно" и дотам. И адио "любов", остават двамата просто като екип по обслужване на поколението. Всеки да се оправя както може с емоциите, вниманието и напрежението под кръста
        P.S. Говоря за два реални случая на приятели, довели до развод в рамките на 2-3 години след раждането на дете, а двойките са били 5-6-7 години заедно. Парите не са били проблем - другаде е проблема. Пиша това, което съм разбрал от историите. И в двата случая булките казват следродилна депресия в началото, после тая работа продължава с години. Жените с деца, кажете кво става?
        Last edited by Kildirim_Bei; 02.12.2020, 10:52.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

          Мдааам..... мисля, че си много прав. В общия случай (95%) става нещо такова.
          Забелязал съм, че дори в по-млада възраст, когато се реализира факторът "дете", много от жените придобиват чувство за превъзходство над приятелките си, които са все още на по-долното ниво. Нещо от типа "абе ти нищо не си разбрала още, мани се оттука с твойте глупости".
          И да, 99.9% процента от вниманието отива към детето, а 0.01% се изразява в искане на кинти откъдето може, пак предимно за детето.
          Е, мъжа кво да прави? Чувства се като касичка, ама трябва да бачка поне за трима, щото няма оправдание, ако трябва нещо за детето.... и почва да чувства едно напрежение в топките, щото видиш ли, тя била в следродилна депресия, уморена била и нам кво си още от сорта, и той обикновено е валат. И той е уморен от бачкане и непрекъснато търчане, ама това не се брои - нали е мъж. Тва може да продължи много време. И кво става обикновено? Мъжа си намира нещо за облекчаване на напрежението после той бил виновен.....
          Мисля, че с появата на "фактора дете", жената иска да наложи майчиния инстинкт 1:1 и на половинката, ама няма как да стане в общия случай... И се почват едни проблеми....
          Де да знам, може и да греша....


          Деца се гледат трудно, особено ако семейството е бедно и няма пари.

          А пък ние (30+ и 40+) трябва да сме благодарни на родителите си, че са ни гледали в трудните години на прехода през 90-те години.

          Тогава заплатите бяха малки и имаше безработица, а не като сега санитар с 3000 лв,

          Ратко, имаш л.с.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            Аз, без да се закачам, да попитам все пак, какви предразсъдъци визираш? За да е пълна мисълта ти, все пак...
            Тук колегата Ендер професионално може да го разясни.

            Верно, че на сексуално ниво хората са половинки, ама на социално са четвъртинки.
            Та за да е пълно щастието, трябва да се събере по-голяма компания
            Защо уж търсят пълно щастие, а винаги се озовават и по неволя задоволяват с някакви четвъртинки и стотинки от щастието? Туй е въпросът.
            Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
              Добро утро,

              да ви кажа, че приятелката, която съм намерил, съвсем не е ОК.

              Уж е учила висше и знае езици, но простее, от просто и бедно семейство и няма хубава реализация.

              Вчера ми вика: "Обещаваш ли да ме вземеш като мине пандемията" и после (в друга връзка) ми написа нещо гнусно, което ме отврати.

              Все пак, ако се отдаде случай, мисля да отбележа гол като за последно,

              Поздрави
              недей така с недомлъвки де, какво ти е написала?
              може контекста да е бил друг.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                Бат Пешо, съвсем накратко, че времето е късо...

                Според мен, всяка дама знае какво е любов, но има съществено значение - факторът ВРЕМЕ, когато дамата е подвластна на това чувство (във вида му/й - чувство/любов, които знаем)...

                В най-младата (или по-младата) възраст - любовта е оная, която визираш. За да е възможна подобна любов - факторът "деца" - все още не съществува!

                Когато факторът "деца" (дете) е реализиран, има кратък период, в който нещата са "на кантар", но постепенно - бързо и все по-упорито НАД любовта надделява другото чувство - инстинктът на майката...

                Майчинското чувство е толкова силно, че остава (очевАдно) - до края на дните (й). То е така силно, че бързо заличава (спомена за) любовта/"любовта" (зад кавичките често се крие откровена ирония!)... Дамата набързо изритва от живота си "любовта" и в него остава да царува инстинктът на майката...

                Това, много често - е зверски инстинкт, защото въпросът е за оцеляване (не само нейното!)... Този зверски инстинкт води дамата дори към мимикрия, при хипотетично връщане към "любовта", а това е по-скоро ново усещане за омерзението от любовта...

                Природата е хитро чудовище!

                Хубав и усмихнат ден на всички!
                Мдааам..... мисля, че си много прав. В общия случай (95%) става нещо такова.
                Забелязал съм, че дори в по-млада възраст, когато се реализира факторът "дете", много от жените придобиват чувство за превъзходство над приятелките си, които са все още на по-долното ниво. Нещо от типа "абе ти нищо не си разбрала още, мани се оттука с твойте глупости".
                И да, 99.9% от вниманието отива към детето, а 0.01% се изразява в искане на кинти откъдето може, пак предимно за детето.
                Е, мъжа кво да прави? Чувства се като касичка, ама трябва да бачка поне за трима, щото няма оправдание, ако трябва нещо за детето.... и почва да чувства едно напрежение в топките, щото видиш ли, тя била в следродилна депресия, уморена била и нам кво си още от сорта, и той обикновено е валат. И той е уморен от бачкане и непрекъснато търчане, ама това не се брои - нали е мъж. Тва може да продължи много време. И кво става обикновено? Мъжа си намира някоя за облекчаване на напрежението и която ще обърне поне малко внимание на НЕГО мъжа може и да няма чак толкова нужда от емоционално зареждане като жената, но той има нужда от внимание - това е неговата емоция обикновено. После той бил виновен, виж го егоистина неден, дете има, пък кръшка, горката булка и така нататък.....
                Мисля, че с появата на "фактора дете", жената иска да наложи майчиния инстинкт 1:1 и на половинката, ама няма как да стане в общия случай... И се почват едни проблеми....
                Де да знам, може и да греша....
                Last edited by Kildirim_Bei; 02.12.2020, 10:24.
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • Добро утро,

                  да ви кажа, че приятелката, която съм намерил, съвсем не е ОК.

                  Уж е учила висше и знае езици, но простее, от просто и бедно семейство и няма хубава реализация.

                  Вчера ми вика: "Обещаваш ли да ме вземеш като мине пандемията" и после (в друга връзка) ми написа нещо гнусно, което ме отврати.

                  Все пак, ако се отдаде случай, мисля да отбележа гол като за последно,

                  Поздрави

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Селена ти явно не знаеш какво е любов..Секс семейство и брак са малко по различни неща от любовта.
                    Бат Пешо, съвсем накратко, че времето е късо...

                    Според мен, всяка дама знае какво е любов, но има съществено значение - факторът ВРЕМЕ, когато дамата е подвластна на това чувство (във вида му/й - чувство/любов, които знаем)...

                    В най-младата (или по-младата) възраст - любовта е оная, която визираш. За да е възможна подобна любов - факторът "деца" - все още не съществува!

                    Когато факторът "деца" (дете) е реализиран, има кратък период, в който нещата са "на кантар", но постепенно - бързо и все по-упорито НАД любовта надделява другото чувство - инстинктът на майката...

                    Майчинското чувство е толкова силно, че остава (очевАдно) - до края на дните (й). То е така силно, че бързо заличава (спомена за) любовта/"любовта" (зад кавичките често се крие откровена ирония!)... Дамата набързо изритва от живота си "любовта" и в него остава да царува инстинктът на майката...

                    Това, много често - е зверски инстинкт, защото въпросът е за оцеляване (не само нейното!)... Този зверски инстинкт води дамата дори към мимикрия, при хипотетично връщане към "любовта", а това е по-скоро ново усещане за омерзението от любовта...

                    Нямам повече време, но до тук вече става ясна тезата, извлечена като поука (не само в тоя форум)

                    ​​​​​​​Мимикрията е идеалното сравнение, при което незащитеният организъм/чувства - подражава на ЗАЩИТЕНИЯТ модел/чувства!

                    И оцелява, разбира се - този незащитен организъм (плюс неговите отрочета, пръкнали се - по ирония на съдбата - от същата тази ЛЮБОВ - без кавички...)

                    Природата е хитро чудовище!

                    Хубав и усмихнат ден на всички!
                    ​​​​​​​

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Изобщо.
                      искаш да правиш пари на неин гръб значи

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                        Базикаш ли я
                        Изобщо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Верно, че на сексуално ниво хората са половинки, ама на социално са четвъртинки.
                          Та за да е пълно щастието, трябва да се събере по-голяма компания
                          Базикаш ли я
                          Не е препоръка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Мда, ти се появи...
                            Появих се за да ти кажа какво си видял в огледалото.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Селена ти явно не знаеш какво е любов..Секс семейство и брак са малко по различни неща от любовта.
                              гранде каральо буена каза
                              Не е препоръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                И кат се огледа разбра кво е идиот
                                Мда, ти се появи...

                                Коментар

                                Working...
                                X