IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Преди 20 години по вестниците имаше такива обяви. Дори с еротично описание (палава тигрица, красив Аполон търси своята половинка и т.н.), не само отчаяни самотни хора.

    Какво стана с общата ни позната на 40 г., ще я женим ли? Или си гледа кучето и се пердаши с нахакани варненци неангажиращо.

    Много добре знам какво да говоря и как да се държа. Аз съм малко със старото възпитание, нямам нито татуси, нито брада и вероятно не съм харесван от бръмчалките.
    Не съм я виждал и чувал. Преди няколко месеца с жена ми се видяха на няква винена вечер.
    Татусите и брадата не са предпоставка да си харесван, друго трябва. Чар, хумор, разбиране....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      Преди тридесетина години баба ми, като млада пенсионерка си купуваше вестник "Трета възраст", може още да го има, нямам идея.
      Та в този вестник, хора си търсеха половинки, като водещо по обявите беше вишУ образование за кандидата, а за търсещия материално осигурен. Евго много ми прилича на описаните в обявите. Ясно личи грешно формирано мислене от някой по възрастен, вероятно родител, а може и баба.
      Евго трябва да се отърси от това порочно мислене и да се промени първо в разсъжденията, другото го има. Евго, направи няколко посещения при психолог. Не целя да те обидя!
      Преди 20 години по вестниците имаше такива обяви. Дори с еротично описание (палава тигрица, красив Аполон търси своята половинка и т.н.), не само отчаяни самотни хора.

      Какво стана с общата ни позната на 40 г., ще я женим ли? Или си гледа кучето и се пердаши с нахакани варненци неангажиращо.

      Много добре знам какво да говоря и как да се държа. Аз съм малко със старото възпитание, нямам нито татуси, нито брада и вероятно не съм харесван от бръмчалките.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        Преди тридесетина години баба ми, като млада пенсионерка си купуваше вестник "Трета възраст", може още да го има, нямам идея.
        Та в този вестник, хора си търсеха половинки, като водещо по обявите беше вишУ образование за кандидата, а за търсещия материално осигурен. Евго много ми прилича на описаните в обявите. Ясно личи грешно формирано мислене от някой по възрастен, вероятно родител, а може и баба.
        Евго трябва да се отърси от това порочно мислене и да се промени първо в разсъжденията, другото го има. Евго, направи няколко посещения при психолог. Не целя да те обидя!
        вече го засегна
        обаче
        трябва да има и вестник втора възраст последен сезон
        и там да се отбелязва кога им изтича срока
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

          Да, тази я следвам в инстаграм. Снощи го написа. Доколкото разбрах той още не знае, защото е в сървайвър, а причината е, че там се задявал с певицата Татяна.

          Аз малко като селска клюкарка
          Това е поводът. А причините със сигурност са други. Няма да се учудя ако Благо е демонстрирал високи финансови възможности,а в действителност да е фалирал. Та не стига,че жена му го издържа, но се задява и с други жени.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

            Нормално е като споделяш толкова много. Замисли се, всеки, които е споделил нещо по-лично е отнасял подигравки. Аз като бях казал, че помагам в домакинството на приятелката ми, някой ми беше написал, че трябвало и в леглото да си разменим активната роля. .

            Миро и той споделяше - и той отнася от форумния хейт.

            Единствения начин е да спреш да пишеш, ама тогава темата няма да е интересна вече.

            Поздрави!

            Аз все пак разказвам за стари случаи от преди няколко години.

            Според мен, ти няма да дадеш на твоята мадама да е активна,


            И не ми се получават нещата заради малкото срещи на годишна база.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              Докато Евго се наумува..... Джисъза се налудува!


              https://www.24chasa.bg/ozhivlenie/article/14230115
              Да, тази я следвам в инстаграм. Снощи го написа. Доколкото разбрах той още не знае, защото е в сървайвър, а причината е, че там се задявал с певицата Татяна.

              Аз малко като селска клюкарка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Докато Евго се наумува..... Джисъза се налудува!


                https://www.24chasa.bg/ozhivlenie/article/14230115
                Обаче и тая я забремени преди да се разведат. Играч е Благо. А жените много добре го знаят какво представлява и пак му се натискат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                  Лично съм му писал няколко пъти, че за дамите това е HUGE RED FLAG, но той си знае неговото. Това им говори, че няма да си издържаш семейството.
                  Дай му гризкане на моркови, от сой да е, с добра работа.....
                  Преди тридесетина години баба ми, като млада пенсионерка си купуваше вестник "Трета възраст", може още да го има, нямам идея.
                  Та в този вестник, хора си търсеха половинки, като водещо по обявите беше вишУ образование за кандидата, а за търсещия материално осигурен. Евго много ми прилича на описаните в обявите. Ясно личи грешно формирано мислене от някой по възрастен, вероятно родител, а може и баба.
                  Евго трябва да се отърси от това порочно мислене и да се промени първо в разсъжденията, другото го има. Евго, направи няколко посещения при психолог. Не целя да те обидя!

                  Коментар


                  • Докато Евго се наумува..... Джисъза се налудува!


                    https://www.24chasa.bg/ozhivlenie/article/14230115

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение
                      От друга страна да си стиснат мъж е много отблъскващо за жените. Помсили дали това не е едно от нещата, което ти пречи в отношенията с нежния пол. Ако първият сигнал, който даваш на една жена е, че си стиснат, съм почти сигурен, че това ги отказва за нещо сериозно.
                      Лично съм му писал няколко пъти, че за дамите това е HUGE RED FLAG, но той си знае неговото. Това им говори, че няма да си издържаш семейството.
                      Дай му гризкане на моркови, от сой да е, с добра работа.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение





                        Много те тормозят тук! Изобщо НЕ си чичак!




                        Хубав ден на всички!
                        Мнението ми е ,че никой не тормози Евго. Всички се опитват да помогнат както могат. Чичак е за 25 годишните, за 45 годишните е младеж и трябва да знае къде да гледа за да не го подиграват и използват младите девойки.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          Ти си ми един от любимите колеги тук,
                          Аз съм в шах.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                            Нормално е като споделяш толкова много. Замисли се, всеки, които е споделил нещо по-лично е отнасял подигравки. Аз като бях казал, че помагам в домакинството на приятелката ми, някой ми беше написал, че трябвало и в леглото да си разменим активната роля. .

                            Миро и той споделяше - и той отнася от форумния хейт.

                            Единствения начин е да спреш да пишеш, ама тогава темата няма да е интересна вече.

                            Поздрави!
                            Ами не е нормално да отнася хейт и подигравки.От теб не съм прочел подигравки или хейт към Евго.Нито пък аз съм го обиждал и подигравал. Напротив и двамата му даваме добронамерени съвети.
                            Според мен Евго прекалено сериозно подхожда към първоначалните контакти с жени.А жените обичат неформалните отношения и шеги ,докато се привържат.След това вече може да се говори и брак и деца. Но не трябва да се избързва.
                            Last edited by Vergil1975; 13.04.2023, 13:59.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                              ​​​​
                              Няколко чичовци си избиват комплексите и си правят шеги на мой гръб.
                              Нормално е като споделяш толкова много. Замисли се, всеки, които е споделил нещо по-лично е отнасял подигравки. Аз като бях казал, че помагам в домакинството на приятелката ми, някой ми беше написал, че трябвало и в леглото да си разменим активната роля. .

                              Миро и той споделяше - и той отнася от форумния хейт.

                              Единствения начин е да спреш да пишеш, ама тогава темата няма да е интересна вече.

                              Поздрави!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                                Няколко чичовци си избиват комплексите и си правят шеги на мой гръб.
                                Добре бе , отговори ми мъжката , според теб ,що не ти се получава ?! Що нямаш жена , и що седиш на сухо ? ВС ти е 6 ,ние те ебаваме , ама на теб не ти се получава , що ?!
                                Отново да кажа , ако си тамън , ще се чудиш кво да правиш вс жени дето ще ти налитат !

                                Коментар

                                Working...
                                X