IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    За мен, една жена много лесно може да покаже, че харесва мъж с една искрена усмивка, с един хубав комплимент като за мъж и с една екстра.

    Всичко друго е бош лаф работа. И аз съм гледал "Секс образование" и там разказваха за тази G точка и за L точката при мъжа.


    Последната, с която бях, е уникално дърво, нетактична, невъзпитана, няма чувство за еротика и страст, с нея не си пасваме и съм я блокирал навсякъде. И ще е живо мъчение един мъж да живее с такава некадърна жена.

    Поздрави
    Говорим за физиология ,при жените има моменти в които им се иска да скрият някои неща но не могат .Това с целувката ,усмивката се тренира и не е показателно.Други неща има дето много малко хора ги знаят .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      Ти пък ти си бил голям поцелуйковец. Целуваш, целуваш и накрая забравиш да ги опердашиш. Жената не е ЕПК, за да й се назландисваш.
      Значи не знаеш.По този начин една жена може да ти говори сладки приказки по цял ден и да те върти ,а ти така и няма да разбереш дали наистина те харесва,защото както знаем жените са големи актриси .Лошо няма ,но така все пак си наясно за какво иде реч.защото от физиологията никой не може да избяга и тя го издава.Щях да ти кажа какъв е отговора но виждам че не си заслужава затова те оставям да си броиш звездите и да си мислиш че си голям тарикат

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

        Една жена, ако те обича, ще стигне до оргазъм само като те гледа. Това с тази точка се оказа част от легендата за минотаврите. Всеки има различни сетивни места - някои обичат да им бъркаш с език в ухото, други - да ги ближеш по петите.
        За мен, една жена много лесно може да покаже, че харесва мъж с една искрена усмивка, с един хубав комплимент като за мъж и с една екстра.

        Всичко друго е бош лаф работа. И аз съм гледал "Секс образование" и там разказваха за тази G точка и за L точката при мъжа.


        Последната, с която бях, е уникално дърво, нетактична, невъзпитана, няма чувство за еротика и страст, с нея не си пасваме и съм я блокирал навсякъде. И ще е живо мъчение един мъж да живее с такава некадърна жена.

        Поздрави

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Зададох ти прост въпрос?Бягаш от отговора.Знаеш или не знаеш ?
          Ти пък ти си бил голям поцелуйковец. Целуваш, целуваш и накрая забравиш да ги опердашиш. Жената не е ЕПК, за да й се назландисваш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

            Мен ли да ме изпиташ? На стадиона или в мазето?
            Зададох ти прост въпрос?Бягаш от отговора.Знаеш или не знаеш ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Доста си далеч от реалността за жените.Я да те изпитам,знаеш ли как да разбереш ,по едното целуване с жена,дали тя наистина си пада по теб и те харесва,или е с теб просто така,но няма дълбоко в себе си тръпка и не е влюбена в теб?Какъв е признака,той е само един ?
              Мен ли да ме изпиташ? На стадиона или в мазето?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Една жена, ако те обича, ще стигне до оргазъм само като те гледа. Това с тази точка се оказа част от легендата за минотаврите. Всеки има различни сетивни места - някои обичат да им бъркаш с език в ухото, други - да ги ближеш по петите.
                Доста си далеч от реалността за жените.Я да те изпитам,знаеш ли как да разбереш ,по едното целуване с жена,дали тя наистина си пада по теб и те харесва,или е с теб просто така,но няма дълбоко в себе си тръпка и не е влюбена в теб?Какъв е признака,той е само един ?
                Last edited by X_Y; 28.01.2021, 08:59.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Наскоро четох нещо,което преди си го бях мислил,и се оказа научно доказано.Една жена ако щеш да я скъсаш от секс,трудно ще достигне оргазъм.В публикацията пишеше ,че жената стига до оргазъм основно със допълнителна стимулация на определени точки,клитор,вагина,каквото се сетиш+G,точката която не при всички жени е толкова чувствителна.Реално ако искаш добър секс с една жена и тя да те боготвори,първо мислиш за нея,после за себе си.Повечето жени докараш ли ги до един два оргазма и то един след друг,изпадат в такова състояние,че реално може да си правиш каквото искаш с тях.Бил съм изумен в такива състоянив са като жиовтни,не на себе си,няколко случая съм имал,направо ти казва са в хванеш и да си правиш с нея каквото искаш.Изпадат в едно такова състояние,което трудно бих описал.
                  Една жена, ако те обича, ще стигне до оргазъм само като те гледа. Това с тази точка се оказа част от легендата за минотаврите. Всеки има различни сетивни места - някои обичат да им бъркаш с език в ухото, други - да ги ближеш по петите.
                  Last edited by X_Y; 28.01.2021, 08:59.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                    Олеле. Викаш - жертви на класическата механика.
                    Наскоро четох нещо,което преди си го бях мислил,и се оказа научно доказано.Една жена ако щеш да я скъсаш от секс,трудно ще достигне оргазъм.В публикацията пишеше ,че жената стига до оргазъм основно със допълнителна стимулация на определени точки,клитор,вагина,каквото се сетиш+G,точката която не при всички жени е толкова чувствителна.Реално ако искаш добър секс с една жена и тя да те боготвори,първо мислиш за нея,после за себе си.Повечето жени докараш ли ги до един два оргазма и то един след друг,изпадат в такова състояние,че реално може да си правиш каквото искаш с тях.Бил съм изумен в такива състоянив са като жиовтни,не на себе си,няколко случая съм имал,направо ти казва са в хванеш и да си правиш с нея каквото искаш.Изпадат в едно такова състояние,което трудно бих описал.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Ако изправиш 10 мъже до стената я има един двама дето знаят как да докарат на една жена два ,три оргазъма.Повечето не знаят даже и къде е G точката или ако ги питаш гледат като изтребители .Секса за тях е само едно механично клатене.Та така че разбирам ги жените напълно.
                      Олеле. Викаш - жертви на класическата механика.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                        И ква стана тя? Имало хляб в оная приказка: Абе тя грозна, ама с добра душа....

                        Мъжете изневеряват заради липса на нежност, а жените – в търсене на по-добър секс

                        https://www.anteni.bg/2021/01/23/%d0...-%d0%bd%d0%b5/
                        Ако изправиш 10 мъже до стената я има един двама дето знаят как да докарат на една жена два ,три оргазъма.Повечето не знаят даже и къде е G точката или ако ги питаш гледат като изтребители .Секса за тях е само едно механично клатене.Та така че разбирам ги жените напълно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          То и ти така ни обясняваш колко си хубав поддържан имотен заможен ама само бабите те харесвали.Същото е.
                          Taка, така, разбрахме, че си целомъдрен.
                          Само че, голяяяяма част от мъжете са ползвали или ползват чат-пат от "лошите" момичета.
                          Общо взето, цял ден само с твоето мислене от 90-те ни занимаваш.
                          Сегашните 30-40 год не мислят като тебе.
                          Баси, ако ми беше свекър, нямаше да стъпиш у дома ми, освен по празници.
                          Last edited by X_Y; 28.01.2021, 08:57.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                            Да ви разкажа нещо интересно:

                            преди няколко дни гледах българските клипчета в хамстер.

                            Там един готин варненец (личеше по акцента) с хубава кола си беше поръчал екстра за 5 лв от бедна и изпаднала ромка.

                            Той я вози в колата до закътано място, а тя му нарежда:

                            "Майка имам.......дете имам.......другото дете при комшийката.......гладна съм."

                            А той: "Тихо....тихо......това не ме интересува."

                            След това й обясни как иска да му направят екстрата. И през цялото време говореше с тон на шеф, малко cocky.

                            Свършиха работа и той я откара до ......край пътя. А тя му обясняваше колко била работна, но бедна.
                            То и ти така ни обясняваш колко си хубав поддържан имотен заможен ама само бабите те харесвали.Същото е.

                            Коментар


                            • Да ви разкажа нещо интересно:

                              преди няколко дни гледах българските клипчета в хамстер.

                              Там един готин варненец (личеше по акцента) с хубава кола си беше поръчал екстра за 5 лв от бедна и изпаднала ромка.

                              Той я вози в колата до закътано място, а тя му нарежда:

                              "Майка имам.......дете имам.......другото дете при комшийката.......гладна съм."

                              А той: "Тихо....тихо......това не ме интересува."

                              След това й обясни как иска да му направят екстрата. И през цялото време говореше с тон на шеф, малко cocky.

                              Свършиха работа и той я откара до ......край пътя. А тя му обясняваше колко била работна, но бедна.

                              Коментар


                              • И ква стана тя? Имало хляб в оная приказка: Абе тя грозна, ама с добра душа....

                                Мъжете изневеряват заради липса на нежност, а жените – в търсене на по-добър секс

                                https://www.anteni.bg/2021/01/23/%d0...-%d0%bd%d0%b5/
                                Last edited by Kildirim_Bei; 23.01.2021, 21:23.
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X