IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
    Отървала се е жената, дала е път на мъжете-ухажори на нейния
    Май всичките му приятели на Евго са в горния казус.
    Той го прави само с жени.

    Коментар



    • Отървала се е жената, дала е път на мъжете-ухажори на нейния
      Май всичките му приятели на Евго са в горния казус.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Това обяснява всичко.
        Но се дразни на предложенията и не се пуска по пързалката.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Баща му е професор, майка му също има отлична кариера. Живеят в луксозна къща, той спортува и получава много комплименти и предложения от мъже във фейса. И се дразни на това. Има хубава фигура, луксозни дрехи, пътува по света, не простее и не е селянин.

          Детето му било още бебе, когато бившата му пуснала камера и си показала розичката в gepime.
          Това обяснява всичко.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Каквото повикало, такова се обадило. Какво точно му е харизматичното на подобен индивид?
            Баща му е професор, майка му също има отлична кариера. Живеят в луксозна къща, той спортува и получава много комплименти и предложения от мъже във фейса. И се дразни на това. Има хубава фигура, луксозни дрехи, пътува по света, не простее и не е селянин.

            Детето му било още бебе, когато бившата му пуснала камера и си показала розичката в gepime.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



              Не знам подробности с коя спи, но става дума за харизматичен мъжага.

              Харесва кифли и тунинговани жени.
              Потвърждаваш написаното от мен

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



                Не знам подробности с коя спи, но става дума за харизматичен мъжага.

                Харесва кифли и тунинговани жени.
                Каквото повикало, такова се обадило. Какво точно му е харизматичното на подобен индивид?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                  Стига смехории. Има толкова много свестни жени.
                  Обаче има и един друг момент, че себеподобните си се привличат...
                  Той дали не си е лягал с някоя "таксиметрова шофьорка"
                  Та човек трябва да погледне и към себе си.


                  Не знам подробности с коя спи, но става дума за харизматичен мъжага.

                  Харесва кифли и тунинговани жени.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Цитирам един приятел на 40г, баща на 2 деца:

                    "Как ще си намериш жена, като са от боклук до боклук".

                    Самият той имаше лош опит: бившата му беше си легнала с миризлив таксиметров шофьор, а едно гадже си открадна към 1000 лв от портфейла му.
                    Стига смехории. Има толкова много свестни жени.
                    Обаче има и един друг момент, че себеподобните си се привличат...
                    Той дали не си е лягал с някоя "таксиметрова шофьорка"
                    Та човек трябва да погледне и към себе си.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Хи хи хи не очаквах такъв комплимент...Ние примитивните когато харесаме жена тя веднага научава и усеща че я харесваме а ти като харесаш някоя тя не знае.А ти си разправяш фантазиите тука.Кадърен ли си една жена да завъртиш?Щото само виеш тука като кучка връзана за дръеник
                      Цитирам един приятел на 40г, баща на 2 деца:

                      "Как ще си намериш жена, като са от боклук до боклук".

                      Самият той имаше лош опит: бившата му беше си легнала с миризлив таксиметров шофьор, а едно гадже си открадна към 1000 лв от портфейла му.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Те хората от форума казаха, че Пешо ги дразни и че е на много примитивно ниво, като свако ми от с. Средище, Силистренско,
                        Хи хи хи не очаквах такъв комплимент...Ние примитивните когато харесаме жена тя веднага научава и усеща че я харесваме а ти като харесаш някоя тя не знае.А ти си разправяш фантазиите тука.Кадърен ли си една жена да завъртиш?Щото само виеш тука като кучка връзана за дръеник

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                          Е да си беше купил мускули и татуировки...
                          По-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието си направи татуировка. На десен горен крайник. Някакъв часовник, който носел някакво послание. Тъй и не разбрах за какво иде на реч. Пак добре, че само една - засега. Щото "сестра му" поне 10 ги е навъртяла.
                          УжасТ, като цяло, ама телата са си техни.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Ти имаш ли?
                            Тушѐ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Също така се харесват мускули и татуировки, корекции по тялото.

                              Аз тази пролет си купих 2 нови костюма, въпреки че имам дрехи, имаше промоции и реших да се подновя. И съм в класически стил, у нас също е така.
                              Да не забравим пробитите уши при мъжете и вездесъщите анцузи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Като има нещо хубаво, ще се похваля.

                                Аз съм чувал от български мъже емигранти, че успяват да си намерят гадже испанка, но за кратка афера.
                                Не са те лъгали. Дълга афера само на твой риск

                                Коментар

                                Working...
                                X