IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Щото е кокошка, ей-затова Чики рики живот, ама когато и отсреща е чики рики, парите свършват бързо и после оня тръгва за друга чики рики и тая рев Те ти и частната школа.... кокошки без глави
    Евго грам не ме вълнува, честно.
    Аз какво визирам, ти накъде заби … леллле … нейсе, на Евго му казах каквото имах да му
    казвам.

    Айде лека от мене.
    Last edited by RUBLA; 06.07.2022, 18:42.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Чакай сега тука, стоп. Въпросът, милорд е, защо и как я е прелъгал и прекарал ....... докато наш Евго получава греда след греда. Тоз ......частна школа следва да отвори
      Щото е кокошка, ей-затова Чики рики живот, ама когато и отсреща е чики рики, парите свършват бързо и после оня тръгва за друга чики рики и тая рев Те ти и частната школа .... кокошки без глави
      Евго грам не ме вълнува, честно.
      Last edited by RUBLA; 06.07.2022, 18:42. Причина: Спазвайте добрия тон!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Е тоя не се отказва и затова редува Левислава и Деснислава хахахаха
        Кой ти каза че са успешни? Вървят си там някакви сапунки, после като една позната шопкиня ред сълзи ред сополи и развод с мангала, че го беше и довлякла от Куба в София преди това.
        Чакай сега тука, стоп. Въпросът, милорд е, защо и как я е прелъгал и прекарал ......., докато наш Евго получава греда след греда. Тоз...... частна школа следва да отвори
        Last edited by RUBLA; 06.07.2022, 18:40. Причина: Спазвайте добрия тон!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          А ако няма сестра?
          Може приятелка да влезе в ролята, коя обича да гледа как на друга и свалят звезди - докато тя седи на сухо? Но при сестрите конкуренцията е цял живот и върви по мед и масло номера

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Ако толкова бързо се отказва, за какво ни е въобще?

            После защо латино любовниците били по-успешни. Хайде Холан.
            Е тоя не се отказва и затова редува Левислава и Деснислава хахахаха
            Кой ти каза че са успешни? Вървят си там някакви сапунки, после като една позната шопкиня ред сълзи ред сополи и развод с мангала, че го беше и довлякла от Куба в София преди това.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Тя сестрата сама ще се нахлузи, само трябва да и позволи в стил "ама аз, ама то не е редно, ох - ми добре, ама никой да не разбере" Конкуренцията е голяма работа!
              А ако няма сестра?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Какво пиеш, сладуранке? Ако не омеква така, закво му е въобще
                Ако толкова бързо се отказва, за какво ни е въобще?

                После защо латино любовниците били по-успешни. Хайде Холан.
                Cardhu 12 años, whisky escocés single malt, 700 ml : Amazon.es: Alimentación y bebidas

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Пъстри, кафяви.
                  Демек лешникови.

                  Сега се опитай да създадеш комплимент от поне три реда за тези очи.

                  Ако искаш ги постни за редакция от дамската част на форума.

                  Жена се печели с емоция, а не с извадки от ведомости за нечия заплата.

                  Ако не умееш да създадеш емоцията, жената бяга.
                  Last edited by Selena; 06.07.2022, 16:41.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Боже, направихме пробив. На следващата аз ще ти кажа какво да й пишеш. И с каква периодичност.

                    Ако клъвне, приемам хонорар за ноу хау в уиски
                    Какво пиеш, сладуранке? Ако не омеква така, закво му е въобще

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      По изключение се съгласявам с таз позиция, обаче проблемът е, че и към сестрата ако подходът е в стил слон в стъклария, сестрата едва ли ще го допусне до втора бейзболна база.
                      Тя сестрата сама ще се нахлузи, само трябва да и позволи в стил "ама аз, ама то не е редно, ох - ми добре, ама никой да не разбере" Конкуренцията е голяма работа!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Пъстри, кафяви.
                        Боже, направихме пробив. На следващата аз ще ти кажа какво да й пишеш. И с каква периодичност.

                        Ако клъвне, приемам хонорар за ноу хау в уиски

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Ами извинявай, но подчертаното е обидно. Отделно, че не е вярно. Не подценявай хората. Някои жени нямат приоритет обезателно да имат деца. А ако искат деца внимателно подбират бащата.

                          Може просто да не си бил нейн тип. Не е искала да те обиди не ти го е казала направо. Само малките деца реагират толкова агресивно.

                          Очисти го това съзнание от това кой на колко години е и кой колко пари изкарва.

                          На бас, че не помниш какъв цвят са били очите й.
                          Пъстри, кафяви.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Не съм я блокирал (изтрих я) и не съм я обиждал. Аз просто и написах нещо, което е вярно в общия контекст, без да казвам, че се отнася за нея.

                            Тя е стара мома и срокът й изтича. Какво чака и какво очаква?
                            Ами извинявай, но подчертаното е обидно. Отделно, че не е вярно. Не подценявай хората. Някои жени нямат приоритет обезателно да имат деца. А ако искат деца внимателно подбират бащата.

                            Може просто да не си бил нейн тип. Не е искала да те обиди не ти го е казала направо. Само малките деца реагират толкова агресивно.

                            Очисти го това съзнание от това кой на колко години е и кой колко пари изкарва.

                            На бас, че не помниш какъв цвят са били очите й.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Ами ти си се държиш като 15 годишен това е положението. Милиграм промяна не виждам. Давай към следващата.

                              Сега разбор на ситуацията:

                              1. Спира да ти пише - превеждам, защото не зацепваш - жената ти казва и то деликатно, че няма интерес - не е длъжна, не те е харесала, не го приемаш лично и я оставяш на мира.

                              2. Ти обаче продължаваш да досаждаш - пишеш ултиматуми в стил руска посланничка до наш Киро - резултат - вече си окончателно отписан.

                              3. Накрая като не става на твоята почваш и да обиждаш - е извинявай, ама ти е отговорила, защото вече си бил мега досаден.

                              4. Накрая позорно я блокираш.

                              Евго, голямо си дете. Кога ще узрееш не знам.

                              Поуката от цялата случка е да се оттегляш навреме без да обиждаш. С възпитание. А ти си изгорил пак моста. Един слон в стъклария е балерина от “Лебедово езеро” в сравнение с твоите действия.
                              Не съм я блокирал (изтрих я) и не съм я обиждал. Аз просто и написах нещо, което е вярно в общия контекст, без да казвам, че се отнася за нея.

                              Тя е стара мома и срокът й изтича. Какво чака и какво очаква?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Поуката е че след 1. може да тресне сестра и примерно, с което ще изпълни елегантно и останалите точки + топката в нейното поле
                                По изключение се съгласявам с таз позиция, обаче проблемът е, че и към сестрата ако подходът е в стил слон в стъклария, сестрата едва ли ще го допусне до втора бейзболна база.

                                Коментар

                                Working...
                                X