IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Овце, оправданието е като задника - всеки си го има.. Нищо не ви пречи, и аз съм от това поколение и не ми дреме,ама грам! Промяната отвори порти, хоризонти.
    И носиш раните на същото това поколение. Гневът и отрицанието не променят фактите. Виж отношението и борбеността да. Но озлоблението не привнася нищо позитивно в картинката. Не сме жертви. Просто отчитаме колко сложно беше.

    А цената сме я платили всички. По един или друг начин.

    Вземи се успокой и стига с тая твоя агресия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

      Мен пък ме вълнува...
      Евго е олицитворение на моето поколение... едно загубено поколение... Днешните 40 - 50 - годишни...
      Хора, които объркани от Промяната, загубиха усет за Живота... с объркани ценности... заради обърканите и изплашените си Родители... хора, които не успяха да създадат семейства...
      Факт. Момчетата за нас бяха емигрирали. Криза. Мутри. Не можехме спокойно на едно заведение да отидем и просто да се повеселим като нормални млади хора. И на мен ми е мъчно. Споделям това мнение. Беше много сложно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

        Мен пък ме вълнува...
        Евго е олицитворение на моето поколение... едно загубено поколение... Днешните 40 - 50 - годишни...
        Хора, които объркани от Промяната, загубиха усет за Живота... с объркани ценности... заради обърканите и изплашените си Родители... хора, които не успяха да създадат семейства...
        Овце, оправданието е като задника - всеки си го има.. Нищо не ви пречи, и аз съм от това поколение и не ми дреме,ама грам! Промяната отвори порти, хоризонти.

        Коментар


        • В последующее десятилетие деятельность Гулда не выделялась на общем фоне, но во второй половине 1860-х годов он и Джеймс Фиск стали заметными фигурами в Таммани-холле (нью-йоркской штаб-квартире демократов).

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
            Привет,
            Един приятел от Варна ме беше запознал с една госпожица, на 40г, неомъжвана, учителка по английски, без мъж.
            И аз се надявах, че може да станат нещата, обаче отново греда. Тя си се занимава с разни старомомински глупсоти, има куче, пише простотии във фейсбук, предполагам от време на време се пердаши с местни варненци, излиза от време на време, не е амбициозна и вероятно не изкарва много пари. Има учители с английски, които са трудолюбиви и печелят добре (от преводи и уроци + заплатата). Аз се държах културно и сме чатили с нея, лайквам й нещата, честитя й празниците в продължение на 1 г.
            И взе да не ми отговаря, при което аз се ядосах и й написах, че ще прекратя приятелството. Тя се прави на утрепана.
            И след това й написах на английски:
            "Hi, ....generally speaking, spinsters in Bulgaria are bad, sour and difficult to conquer. Sad, but true."
            Тя ми написа, че я е развеселило това и аз я изтрих оканчателно.
            Жените на 40 се имат още за момичета и да сигурно се думка, но с 25 годишни лузъри, които не могат да си хванат момиче и плющят застаряващи жени. Не зная колко си годишен, но ако си над 35 безнадеждно си дърт за някоя 40 годишна. Вземи се огледай за някое момиче, което се усмихва радостна щом те види, вместо да се занимаваш с някви лелки с претенции Днес гледах една, която работи около мен, към 50 г. вероятно, появи се с някъв момък с които съм я мяркал и преди, с брада и татуси, мечтата на лелките и леко шкембенце и му купи сандвич, момчето да яде Оня дори не се бръкна да плати, ма ''момата'' нали влюбена, оправя му фланелката, че милият се бе разгащил Ако даскалицата ти няма пари, ето защо ги няма, защото днес учителите вземат около 1200 поне, ако не греша. За Варна, това не са лоши пари, но ако храни някви млади тъпкачи, ясно, че няма да има
            Last edited by Jay Gould; 07.07.2022, 01:11.
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

              Ами не искам да бъда груба с теб,
              ама вземи си отвори очите малко по-добре, виж и статистиките за броя на браковате и ражданията, и тогава бъди толкова категоричен!!!
              Ами не бъди груба с мен Поколението след моето не уважава брака, но това не му пречи да съжителства заедно и да създава деца Съжалявам, че съм толкова категорична и ражданията не са никак малко за съжаление не всички са в БГ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                А, браво ! Значи родителите са виновни ,че децата не могат да създадат семейства ? И защо не виждам около мен, толкова объркани "деца" ? Виждам много млади хора създаващи семейства и не по едно ,а по няколко ,но за това не пишем в момента При Евго, объркването идва от страх и грешни представи как се гради връзка според мен и слава на Бога, че не са толкова много такива хора.
                Ами не искам да бъда груба с теб,
                ама вземи си отвори очите малко по-добре, виж и статистиките за броя на браковате и ражданията, и тогава бъди толкова категоричен!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                  Мен пък ме вълнува...
                  Евго е олицитворение на моето поколение... едно загубено поколение... Днешните 40 - 50 - годишни...
                  Хора, които объркани от Промяната, загубиха усет за Живота... с объркани ценности... заради обърканите и изплашените си Родители... хора, които не успяха да създадат семейства...
                  А, браво ! Значи родителите са виновни ,че децата не могат да създадат семейства ? И защо не виждам около мен, толкова объркани "деца" ? Виждам много млади хора създаващи семейства и не по едно ,а по няколко ,но за това не пишем в момента При Евго, объркването идва от страх и грешни представи как се гради връзка според мен и слава на Бога, че не са толкова много такива хора.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Евго грам не ме вълнува, честно.
                    Мен пък ме вълнува...
                    Евго е олицитворение на моето поколение... едно загубено поколение... Днешните 40 - 50 - годишни...
                    Хора, които объркани от Промяната, загубиха усет за Живота... с объркани ценности... заради обърканите и изплашените си Родители... хора, които не успяха да създадат семейства...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Той след последната кокошка, все някой трябва и да върши тънката работа кокошките да са щастливи
                      Аман бе. Куртулисване немаш. Стига си кукуригал.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Абре Евго я пиши на лично как се казва тази мома? По описанието ти удивително прилича на една моя позната.
                        Писах ти на лично,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Не съм я блокирал (изтрих я) и не съм я обиждал. Аз просто и написах нещо, което е вярно в общия контекст, без да казвам, че се отнася за нея.

                          Тя е стара мома и срокът й изтича. Какво чака и какво очаква?
                          Абре Евго я пиши на лично как се казва тази мома? По описанието ти удивително прилича на една моя позната.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Развесели ме таз вечер ти. Чунким петелът не свършва и той в тенджерата на чорба. Чао.
                            Той след последната кокошка, все някой трябва и да върши тънката работа кокошките да са щастливи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Туй дето го цитираш го е писал РУБЛА-та, гледам е редактирал тука.
                              Все тая, нещата в кокошето царство са прости - снасяте яйца, накрая в тенджерата Според полезността.
                              Развесели ме таз вечер ти. Чунким петелът не свършва и той в тенджерата на чорба. Чао.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Аз какво визирам, ти накъде заби … леллле … нейсе, на Евго му казах каквото имах да му
                                казвам.

                                Айде лека от мене.

                                Все тая, нещата в кокошето царство са прости - снасяте яйца, накрая в тенджерата Според полезността.
                                Last edited by RUBLA; 06.07.2022, 19:23.

                                Коментар

                                Working...
                                X