IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Първата година от съвместното съжителство трябва да протече без бременност и наличие на деца. Дори само заради това, да се постигне съгласие кой ще изхвърля боклука, кой ще пуска прахосмукачка и кой ще зарежда съдомиялната.

    След установяване на правата и задълженията, може да се премине към следващата стъпка - борба с демографската криза в държавата.
    Борбата с демографската криза е безмилостно жестока.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      А пък ако кажеш на някоя, с която само излизате на срещи: "Искам да си моя, те обладая и да имаме много бебета", няма много да се зарадва и ще избяга сигурно,
      Първата година от съвместното съжителство трябва да протече без бременност и наличие на деца. Дори само заради това, да се постигне съгласие кой ще изхвърля боклука, кой ще пуска прахосмукачка и кой ще зарежда съдомиялната.

      След установяване на правата и задълженията, може да се премине към следващата стъпка - борба с демографската криза в държавата.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Един cocky пич би действал по друг начин. Ще се усмихне, ще й намигне и ще каже:

        "Много си хубава! Искам да си моя, Няма ли да минем към по-важната част? "
        Абе как ги измисляш тия неща бе човек.Да нямаш насреща си гей.Ба си теориите смотани.Че ти това ако го кажеш на една жена тя няма да те погледне повече ба си

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          +1

          Статията....


          Освен това не одобрявам децата да се пускат да скитат по улиците, по кафета, по наргиле барове, защото от ранна възраст ще ги научат на простотии.

          Наскоро даваха за предсказанията на Ванга, че ще дойде време на морален упадък, на разврат, че няма да има стабилни семейства, че ще е трудно да се създаде връзка между жена и мъж и че ще се отдават един на друг на открити места.


          И накрая, съвременният свят предлага много предизвикателства и старите модели не са много приложими.

          Поздрави

          Евгич, сам си противоречиш.

          Хем "старите" модели не са приложими, хем - не одобряваш това, децата "да се пускат да скитат по улиците". Не си наясно сам със себе си...

          Кое е "стар" модел, според теб?

          ​​​​​​​Разбирам, че за теб "ново" отношение към децата е това, те да си стоят в къщи?

          След определена възраст нямаш шанс да наложиш ограничения и ще си спечелиш враг. Животът си е твой, разбира се, а "нероден Петко" все някога ще ти се усмихне...

          .....................

          Иначе, преди години, като деца - не сме ходили по барове, но от улицата нямаше сила, която да ни прибере - почти до среднощ...

          ​​​​​​​И добри деца е имало - например като татко ти, но ония, които са нямали връзка с УБО - бяхме голямата маса...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

            То ужас тва - да работиш цял ден с мъжа ти/жена ти, и вечерта пак заедно
            Сигурна рецепта за изкрейзване.
            Ако говорим за свалки/изневери, може да стане много опасно, ако се разделят двамата гадно и продължат да работят заедно. Аралък за отмъщение бол, баш в работна среда заедно. И обикновено така става.
            Казали са хората: Където си вадиш хляба, не трябва да си вадиш оная работа.
            P.S. Гледал съм на живо няколко случая. Разводи, сълзи, сополи, отмъщения, изгонване или напускане по собствено желание на фирмата... ей такива работи.
            Хепи-енд имаше само веднъж, свършил със семейство и дете.
            Аз само в (наш'та фирма е номер 1) знам за поне 20, и си живеят щастливо. 3 ми бяха подчинени (1 още) че и на едната ми стана амен шеф мъжо и (заместваше СЕО-то докато наемат нов).
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Един cocky пич би действал по друг начин. Ще се усмихне, ще й намигне и ще каже:

              "Много си хубава! Искам да си моя, Няма ли да минем към по-важната част? "
              Глупости. Това е фраза за свалка в кварталната дискотека и преспиване за една нощ. Изчисти си сега приоритетите и фразите и ги раздели нивата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Просто следва да промени фразата ето така: имам сериозни намерения и си търся сериозен партньор. Толкоз
                Един cocky пич би действал по друг начин. Ще се усмихне, ще й намигне и ще каже:

                "Много си хубава! Искам да си моя, Няма ли да минем към по-важната част? "

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  А пък ако кажеш на някоя, с която само излизате на срещи: "Искам да си моя, те обладая и да имаме много бебета", няма много да се зарадва и ще избяга сигурно,
                  Просто следва да промени фразата ето така: имам сериозни намерения и си търся сериозен партньор. Толкоз

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Сега, тука отварям една много голяма и важна скоба за майките на порасналите деца. Майките са опасна работа. Те никога няма да харесат твоя партньор. Не се води по техния акъл. Тук има доза егоизъм и голяма доза субективизъм. Сакън за мойта дъщеря/син само зет/снаха от Бъкингам подхожда.

                    Много внимавай с майките. Немалко стари моми са си още стари моми щото си случат майките.

                    Ти вече си голям мъж. Вземай решенията САМ. Поемай росковете САМ.

                    Майчината любов може сериозно да изкриви обектива.
                    Абе ти много акъл раздаваш, ама къде ти е мъжа?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Не си права......

                      Като разказах на майка ми.......за нещо гнусно относно последната ми приятелка (нещото е много гнусно и не смея да го напиша, характерно е за много простите хора, такива без образование и т.н.) и тя ми вика:

                      "Добре си се отвървал"
                      Сега, тука отварям една много голяма и важна скоба за майките на порасналите деца. Майките са опасна работа. Те никога няма да харесат твоя партньор. Не се води по техния акъл. Тук има доза егоизъм и голяма доза субективизъм. Сакън за мойта дъщеря/син само зет/снаха от Бъкингам подхожда.

                      Много внимавай с майките. Немалко стари моми са си още стари моми щото си случат майките.

                      Ти вече си голям мъж. Вземай решенията САМ. Поемай рисковете САМ.

                      Майчината любов може сериозно да изкриви обектива.
                      Last edited by Selena; 03.02.2021, 14:24.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Селена много хора отиваме на работа да работим а не да си търсим партньори или близалки за една нощ.Най глупавото нещо което можеш да направиш е да си търсиш жена на работа..
                        Това за Евго е някаква полезна информация. За мен не е необходима.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                          Какво гнусно може да е било? Да не би да не е било катерица, а някакъв скункс?


                          Така като те чета и ти нямаше да я одобриш, щеше да те издразни с простотията си и да я разкараш набързо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Не си права......

                            Като разказах на майка ми.......за нещо гнусно относно последната ми приятелка (нещото е много гнусно и не смея да го напиша, характерно е за много простите хора, такива без образование и т.н.) и тя ми вика:

                            "Добре си се отвървал"
                            Какво гнусно може да е било? Да не би да не е било катерица, а някакъв скункс?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Щото пак ще избързаш, а то си има ритъм в отношенията. Ти все бързаш. И много бързо се отказваш ми прави впечатление.

                              Нали ти харесваха латино танците. Представи си го като танго. Нема да бързаш толкова. Изиграй го докрай танца и спазвай ритъма.
                              Не си права......

                              Като разказах на майка ми.......за нещо гнусно относно последната ми приятелка (нещото е много гнусно и не смея да го напиша, характерно е за много простите хора, такива без образование и т.н.) и тя ми вика:

                              "Добре си се отвървал"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Хехе, че то баш в работна среда стават свалките

                                Партньор, който държи на теб няма да се занимава с глупости. Партньор, който не държи на теб ще кръшка от всякаква позиция - домашна, работна, отпускарска, марсианска ...

                                Изчисти го този страх в главата си. Защо да ти кръшка ако си ок? А ти тука вече три години повтаряш, че си ок - май от 2017 ми беше регистрацията.

                                Стига с тия черни мисли бе човек. На жената в главата й се въртят други работи. Тя не е мъж и не мисли за кръшкане всяка свободна наносекунда.
                                То ужас тва - да работиш цял ден с мъжа ти/жена ти, и вечерта пак заедно
                                Сигурна рецепта за изкрейзване.
                                Ако говорим за свалки/изневери, може да стане много опасно, ако се разделят двамата гадно и продължат да работят заедно. Аралък за отмъщение бол, баш в работна среда заедно. И обикновено така става.
                                Казали са хората: Където си вадиш хляба, не трябва да си вадиш оная работа.
                                P.S. Гледал съм на живо няколко случая. Разводи, сълзи, сополи, отмъщения, изгонване или напускане по собствено желание на фирмата... ей такива работи.
                                Хепи-енд имаше само веднъж, свършил със семейство и дете.
                                Last edited by Kildirim_Bei; 03.02.2021, 11:46.
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X