IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    още като я видях от далече, как върви, фигура и излъчване и си викам: "Боже, с какви съм тръгнал да ходя на среща" После си казвам "Еми и аз не съм пръва младост, културен пич съм и ще се държа както трябва".
    Ако вкараш малко хумор между двамата ви, в което няма лошо, можеше да и кажеш между редовете, двусмислено може би, образно, че ще си запишеш тази среща с нея в дневника си.
    Не е лъжа, защото, виждаш, че си го запомнил.
    Не е и истината, както нея и се би искало да разбере, така че не се обвързваш и нея не обвързваш "от вратата за краката".
    Но оставяш една миша опашчица в сърцето и, която шавва насам натам.
    ​​​​​​Интерес? Интерес!
    Игра? Игра!
    Хумор? Хумор.

    Но това може да те/ви отпусне и да откарате накрая едно ебане ей така, за запознанство. След първата или третата среща.
    Ако ли не, пак оставате с приятното чувство за качествен флирт, а и тя е може би доволна, че може би си и поискал.

    Коментар


    • Я се покажи да те преценим бре, Аполоне недооценен?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Има и по лошо.Затова казах че това не минава и е до живот.Прибираш се разбит осъзнаваш че университета те е раздалечил много от приятелите с които си израстнал и че те вече не могат да бъдат средата от която имаш нужда.След време започва някакво възстановяване около теб няколко качествени жени които много искат да с теб но раната още кърви.След още време се предаваш и след като разбираш че се е задомила го правиш и ти.Раждат се деца блъскаш като луд бачкане бачкане но се оказва че раната си остава макар и позавехнала.Постигаш успехи кариера имоти финанси но онова си стои там в душата.След време се срещате тя плаче и съжалявва но не може да бъде върнато времето назад.А и ще има много наранени.Приемаш съдбата си но то си боли.Минава време чат пат се сещаш за това докато в един ден твоя син решава да те запознае с приятелката си...Запознавате се се следва разговор питаш детето от къде е кои са майка му и баща му и като научаваш коя е майка му ти се подкосяват краката.....Но за Евго това вече не е възможно да се случи
        Наистина, така е както го описвате.

        Но след 25-30 г възраст няма любов и човек не може да се влюби както на 16-20 г. (или 25 г.).

        На по-зрели години има 2 типа мъже: 1) които искат да имат горещо лято, яко мадами, ходят по хотели, вземат виагри (ако засичат) и харчат пари по кобрите: 2) тези, които искат да имат дълъг спокоен есенен ден преди да настъпи зимата, по-улегнали, които търсят чувствата и отношенията както в немските романтични филми, красота и хармония, и си търсят другарка,

        Аз съм ви разказвал за една случка, с една мома, запознаваме се в сайт за запознанства, чатим доста и се уговаряме за среща на кафе в сладкарница "Неделя". Тя ми закъснява с 10-15 мин, още като я видях от далече, как върви, фигура и излъчване и си викам: "Боже, с какви съм тръгнал да ходя на среща" После си казвам "Еми и аз не съм пръва младост, културен пич съм и ще се държа както трябва". И ходихме на кафе, говорихме си общи неща, почерпих я. След това........тя ми прави разни номера, аз й пиша, тя не ми отговаря (беше ми казала step by step да станат нещата) и накрая ме блокира. И още има регистрация там.

        Така че не вярвам в голямата любов, сексът е до време, но има други ценности, които са важни, но да не ги изброявам, че ще пропусна някоя.
        Last edited by Evgo; 13.12.2020, 16:48.

        Коментар


        • Е, се жените ви виновни...
          Разбили ви сърцата.....Холивуд!

          Аз като скачам с главата надолу не обвинявам никого за останалото.
          Last edited by RUBLA; 13.12.2020, 16:02. Причина: Спазвайте добрия тон!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

            За съжаление братле си пропилял най- безотговорно най- добрите си години от 20 до 40 год да натрупаш опит, опит с различни с жени, истински реален ОПИТ. И най- важното – не си изстрадал една връзка, в която обичаш или си влюбен в 1 жена и тя да те зареже и изостави. Аз ги наричам такива връзки „кървави връзки“. Не си разбрал най- простата и най- важната истина – че 1 усмивка на любимата жена може да накара планетата отново да се върти, но и че в следващия момент тази жена може да те прати в Ада. И когато жената те изостави ти да се побъркаш, да полудееш от мъка, гняв, да усещаш буквално как ти се къса сърцето, как душата ти се разпада на парчета и късчета, и да удавиш цялата си душевна мъка в алкохол и пиене, да не изтрезняваш 1 месец и да не знаеш на кой свят се намираш.

            И 1 ден като се съвземеш и събереш парченцата от начупената си душа от тях да се възроди 1 нов Евго. Да,, пак ще си бъдеш ти с спортната си фигура, с имотите, но … нещо в ума ти ще бъде променено, ще имаш нов ъпдейт в ума си и вече ще мислиш по друг начин, ще усещаш нещата по- друг начин. Да ти кажа ли в аванс и още нещо – след такъв срив, катарзис и ъпдейт много малко вече ще те интересуват и вълнуват имотите и парите …..

            Но точно след такъв катарзис, ако оцелееш,, в теб ще се възроди мъжкия дух, мъжката воля, мъжествеността и много други мъжки качества, които правят мъжа Мъж. Аз съм преживявал когато бях на 27 год такава кървава връзка, Грую Груев и той е я преживявал, Килдирим Бей и той също,, говоря за тия за които знам. Ти – не си, и затова за сега не си готов да скочиш в дълбокото, едва си се научил да плуваш и то на плиткото до брега дето водата ти стига до кръста ….

            Евго братле засега излизаш сух от водата щото попадаш на некви задръстени смотли. Предвид изгубените 20 год спешно трябва да те набележи някоя люта хищница, отракана театралка,, жена дето знае всички хитри и коварни женски номера и дето се прикрива кат хамелеон и дето играе роли и игри по- добре отколкото артистите в Народния театър, и луд да те направи да си говориш сам и да ти изпие мозъка с сламка на 2 глътки …… Аз смятам че точно на такава трябва да попаднеш ,, щото на теб ти е жизнено и крайно необходимо такъв тотал емоционален и душевен срив, колапс, катарзис за да можеш да се възродиш кат истински Мъж.

            Не ми се сърди братле че така ти говоря. Ако не ми пукаше за тебе да не мислиш че щях да отделям време,, най- малкото да пиша тоя пост, дреме ми щях да си кажа.
            Има и по лошо.Затова казах че това не минава и е до живот.Прибираш се разбит осъзнаваш че университета те е раздалечил много от приятелите с които си израстнал и че те вече не могат да бъдат средата от която имаш нужда.След време започва някакво възстановяване около теб няколко качествени жени които много искат да с теб но раната още кърви.След още време се предаваш и след като разбираш че се е задомила го правиш и ти.Раждат се деца блъскаш като луд бачкане бачкане но се оказва че раната си остава макар и позавехнала.Постигаш успехи кариера имоти финанси но онова си стои там в душата.След време се срещате тя плаче и съжалявва но не може да бъде върнато времето назад.А и ще има много наранени.Приемаш съдбата си но то си боли.Минава време чат пат се сещаш за това докато в един ден твоя син решава да те запознае с приятелката си...Запознавате се се следва разговор питаш детето от къде е кои са майка му и баща му и като научаваш коя е майка му ти се подкосяват краката.....Но за Евго това вече не е възможно да се случи
            Last edited by national power; 13.12.2020, 15:34.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BattleRoyal Разгледай мнение
              Респект Пика ! Много точно си го казал ! Евала !
              По начина по който пише Евго ми се струва, че не е преживявал точно такава ЖЕНА, защото такъв ураган в мозъка и чувствата, само истинска ЖЕНА може да ти причини и след това опустошение - буквално трябва сам се сглабяш по парченца - после си съвсем друг...
              Както се казва - "Heroes are forged - not born"...Наздраве!
              Споделям мнението ти. Трябва да има една жена, достатъчно навреме в живота на един мъж, която да промени мисленето му. И по-точно, че жената не е само за еване и украшение, а тя дава смисъл на живота на мъжа. Тогава знаеш какво търсиш и с това половината задача е решена В крайна сметка, ако няма една жена, дето да се зарадва и да ти каже: "Евала, пич" и за най-малкия успех, кел файда да си милиардер и да празнуваш поредната успешна сделка с най-елитния курволяк на Малдивите. Шоуто свършва, бакшиш, целувка за довиждане и кой откъде е.
              Last edited by Kildirim_Bei; 14.12.2020, 10:06.
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Давам два примера за силни чувства при споделена и несподелена любов. ТоТо:"Търся те на дъното на всяка чаша". Киора:"И преди да те видя и преди, пак теб обичах, само теб"!

                Коментар


                • Вдигни ме на Луната и нека плавам сред звездите. Дай да видя пролетта на Юпитер и Марс.
                  https://m.youtube.com/watch?v=j7bfudsfZjw

                  С други думи, моля бъди честен. С други думи - обичам те.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                    За съжаление братле си пропилял най- безотговорно най- добрите си години от 20 до 40 год да натрупаш опит, опит с различни с жени, истински реален ОПИТ. И най- важното – не си изстрадал една връзка, в която обичаш или си влюбен в 1 жена и тя да те зареже и изостави. Аз ги наричам такива връзки „кървави връзки“. Не си разбрал най- простата и най- важната истина – че 1 усмивка на любимата жена може да накара планетата отново да се върти, но и че в следващия момент тази жена може да те прати в Ада. И когато жената те изостави ти да се побъркаш, да полудееш от мъка, гняв, да усещаш буквално как ти се къса сърцето, как душата ти се разпада на парчета и късчета, и да удавиш цялата си душевна мъка в алкохол и пиене, да не изтрезняваш 1 месец и да не знаеш на кой свят се намираш.
                    Респект Пика ! Много точно си го казал ! Евала !
                    По начина по който пише Евго ми се струва, че не е преживявал точно такава ЖЕНА, защото такъв ураган в мозъка и чувствата, само истинска ЖЕНА може да ти причини и след това опустошение - буквално трябва сам се сглабяш по парченца - после си съвсем друг...
                    Както се казва - "Heroes are forged - not born"...Наздраве!
                    We have no money, therefor we shall have to think...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от representjah

                      troika, нищо ли не схвана от написаното? Да си знаеш от сега, леличката няма да си свали гащичките за теб. Защото с това си поведение, показваш че си по-тих и от тревата. Искаш разрешение? Нали знаш кой иска разрешение - подчинените, по-слабите, по-низкостоящите в социалната йерархия. А нито една жена не иска такъв мъж - подчинен, слаб, и на дъното (иска силен, лидер и да си отстоява мнението). Ако искаш разрешение и от децатата/жената ти ясно е кой носи чехлите вкъщи.

                      Ето затова ви казвам, че у вас не е останало нищо мъжко. Отблъскващо е.... никога не питай една жена за нищо - нито дали може да я целунеш, нито къде да отидете, дали обича/не обича каквото и да било, нито дали да я пенетрираш отзад. ПРОСТО ГО ПРАВИШ. Повярвай ми, ще разбереш когато не иска. Не е хубаво да си Любезния Лос в днешно време.

                      Абе да те питам все пак, искам да ми лъснеш обувките, ще ти дам дори 5 лева.
                      Много първосигнално си тръгнал да преценяваш ситуацията. Нямал съм желание да си пиша без отсрещната страна да иска да води диалог, защото така няма смисъл.
                      Иначе, мен опита ме е научил да питам жена си за определени неща а за други не. Съобразяване с партньора е задължително за мене, ако искаш да имаш щастлив живот. Ето, примерно аз не я събирам със старите си приятелки, защото не и харесва. Ако ти си такъв мачо, тропай на масата и ги събери с официалната си любовница примерно. Аз не съм толкова смел, признавам си.
                      ​​

                      Коментар


                      • Това не е въпрос на искане, а моженето се свежда най-вече до това да си убеден, че мацката те заслужава (вместо да се питаш заслужавам ли я аз)

                        Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                        Има резон в това което казваш, ама хората са различни. Не всички могат или искат да минат през ада за да получат "просветление". Има и скучни хора, оженили се млади и цял живот с една и съща жена.
                        Last edited by Money; 12.12.2020, 17:05.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                          За съжаление братле си пропилял най- безотговорно най- добрите си години от 20 до 40 год да натрупаш опит, опит с различни с жени, истински реален ОПИТ. И най- важното – не си изстрадал една връзка, в която обичаш или си влюбен в 1 жена и тя да те зареже и изостави. Аз ги наричам такива връзки „кървави връзки“. Не си разбрал най- простата и най- важната истина – че 1 усмивка на любимата жена може да накара планетата отново да се върти, но и че в следващия момент тази жена може да те прати в Ада. И когато жената те изостави ти да се побъркаш, да полудееш от мъка, гняв, да усещаш буквално как ти се къса сърцето, как душата ти се разпада на парчета и късчета, и да удавиш цялата си душевна мъка в алкохол и пиене, да не изтрезняваш 1 месец и да не знаеш на кой свят се намираш.

                          И 1 ден като се съвземеш и събереш парченцата от начупената си душа от тях да се възроди 1 нов Евго. Да,, пак ще си бъдеш ти с спортната си фигура, с имотите, но … нещо в ума ти ще бъде променено, ще имаш нов ъпдейт в ума си и вече ще мислиш по друг начин, ще усещаш нещата по- друг начин. Да ти кажа ли в аванс и още нещо – след такъв срив, катарзис и ъпдейт много малко вече ще те интересуват и вълнуват имотите и парите …..

                          Но точно след такъв катарзис, ако оцелееш,, в теб ще се възроди мъжкия дух, мъжката воля, мъжествеността и много други мъжки качества, които правят мъжа Мъж. Аз съм преживявал когато бях на 27 год такава кървава връзка, Грую Груев и той е я преживявал, Килдирим Бей и той също,, говоря за тия за които знам. Ти – не си, и затова за сега не си готов да скочиш в дълбокото, едва си се научил да плуваш и то на плиткото до брега дето водата ти стига до кръста ….

                          Евго братле засега излизаш сух от водата щото попадаш на некви задръстени смотли. Предвид изгубените 20 год спешно трябва да те набележи някоя люта хищница, отракана театралка,, жена дето знае всички хитри и коварни женски номера и дето се прикрива кат хамелеон и дето играе роли и игри по- добре отколкото артистите в Народния театър, и луд да те направи да си говориш сам и да ти изпие мозъка с сламка на 2 глътки …… Аз смятам че точно на такава трябва да попаднеш ,, щото на теб ти е жизнено и крайно необходимо такъв тотал емоционален и душевен срив, колапс, катарзис за да можеш да се възродиш кат истински Мъж.

                          Не ми се сърди братле че така ти говоря. Ако не ми пукаше за тебе да не мислиш че щях да отделям време,, най- малкото да пиша тоя пост, дреме ми щях да си кажа.
                          Има резон в това което казваш, ама хората са различни. Не всички могат или искат да минат през ада за да получат "просветление". Има и скучни хора, оженили се млади и цял живот с една и съща жена.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                            За съжаление братле си пропилял най- безотговорно най- добрите си години от 20 до 40 год да натрупаш опит, опит с различни с жени, истински реален ОПИТ. И най- важното – не си изстрадал една връзка, в която обичаш или си влюбен в 1 жена и тя да те зареже и изостави. Аз ги наричам такива връзки „кървави връзки“. Не си разбрал най- простата и най- важната истина – че 1 усмивка на любимата жена може да накара планетата отново да се върти, но и че в следващия момент тази жена може да те прати в Ада. И когато жената те изостави ти да се побъркаш, да полудееш от мъка, гняв, да усещаш буквално как ти се къса сърцето, как душата ти се разпада на парчета и късчета, и да удавиш цялата си душевна мъка в алкохол и пиене, да не изтрезняваш 1 месец и да не знаеш на кой свят се намираш.

                            И 1 ден като се съвземеш и събереш парченцата от начупената си душа от тях да се възроди 1 нов Евго. Да,, пак ще си бъдеш ти с спортната си фигура, с имотите, но … нещо в ума ти ще бъде променено, ще имаш нов ъпдейт в ума си и вече ще мислиш по друг начин, ще усещаш нещата по- друг начин. Да ти кажа ли в аванс и още нещо – след такъв срив, катарзис и ъпдейт много малко вече ще те интересуват и вълнуват имотите и парите …..

                            Но точно след такъв катарзис, ако оцелееш,, в теб ще се възроди мъжкия дух, мъжката воля, мъжествеността и много други мъжки качества, които правят мъжа Мъж. Аз съм преживявал когато бях на 27 год такава кървава връзка, Грую Груев и той е я преживявал, Килдирим Бей и той също,, говоря за тия за които знам. Ти – не си, и затова за сега не си готов да скочиш в дълбокото, едва си се научил да плуваш и то на плиткото до брега дето водата ти стига до кръста ….

                            Евго братле засега излизаш сух от водата щото попадаш на некви задръстени смотли. Предвид изгубените 20 год спешно трябва да те набележи някоя люта хищница, отракана театралка,, жена дето знае всички хитри и коварни женски номера и дето се прикрива кат хамелеон и дето играе роли и игри по- добре отколкото артистите в Народния театър, и луд да те направи да си говориш сам и да ти изпие мозъка с сламка на 2 глътки …… Аз смятам че точно на такава трябва да попаднеш ,, щото на теб ти е жизнено и крайно необходимо такъв тотал емоционален и душевен срив, колапс, катарзис за да можеш да се възродиш кат истински Мъж.

                            Не ми се сърди братле че така ти говоря. Ако не ми пукаше за тебе да не мислиш че щях да отделям време,, най- малкото да пиша тоя пост, дреме ми щях да си кажа.
                            Не намирам обективна причина , ако няколко са смазани , да размазват и останалите .
                            Освен това за Евго е по-важно , жена да го оцени , кат истински Мъж , а не мъж . Щото така оценката , няма да е много обективна


                            Готин , мързелив и дъждовен ден на всички !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение

                              Не ви взема българката защото ви е оценила преди да й сметнете разхода.
                              И това !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение
                                Още един виц
                                - Нещо друго трябва ли ти, скъпа?
                                - Да ме прегърнеш, да ме целунеш нежно, да ми кажеш, че ме обичаш.....
                                - От Lidl, ма, от Lidl трябва ли ти нещо?
                                Готин е !

                                Коментар

                                Working...
                                X