IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Въпросът е,че постоянно въртиш нещата около личният ми живот,вместо да коментираш по темата.
    Ми не излагай факти от личния си живот и хората няма да ги коментират, а иначе то пак е по темата. Но да пишеш лични факти и после да се сърдиш на нечие мнение е малко инфантилно.

    Тя темата е какво искат жените. Досега разбрахме какво искат Евго и Миро.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Странни са ти изводите за другите хора.

      Ти каза, че те били привлекли изначално други нейни качества и е логично да си го помисля това за брака по сметка

      Да не говорим, че с началното си появяване си мечтаеше за харем рускини, … та не знам кой точно е незадоволен

      Както казах Евго вече има сериозен конкурент за звезда в темата.

      Аз съм само развличащ се спортен коментатор
      Въпросът е,че постоянно въртиш нещата около личният ми живот,вместо да коментираш по темата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Хахаха-каква сметка?Жената няма нито имоти, нито пари.
        Незадоволените жени сте страшна работа-от импотентен сега станах сметкаджия.
        Странни са ти изводите за другите хора.

        Ти каза, че те били привлекли изначално други нейни качества и е логично да си го помисля това за брака по сметка

        Да не говорим, че с началното си появяване си мечтаеше за харем рускини, … та не знам кой точно е незадоволен

        Както казах Евго вече има сериозен конкурент за звезда в темата.

        Аз съм само развличащ се спортен коментатор
        Last edited by Arana; 14.09.2022, 18:33.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Странното е, поне за мен, изначално да се ожениш за жена, която не те привлича сексуално.

          Как да се изчерпи нещо дето не го е имало?

          Брак по сметка?
          Хахаха-каква сметка?Жената няма нито имоти, нито пари.
          Незадоволените жени сте страшна работа-от импотентен сега станах сметкаджия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Странното е, поне за мен, изначално да се ожениш за жена, която не те привлича сексуално.

            Брак по сметка?
            туй новото селена лий?
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Странен или не,в един момент се изчерпва.Не знам какво толкова чудно има при положение ,че половината бракове завършват с развод. Нито съм първият, нито последният,който ще предприеме тази стъпка.
              Странното е, поне за мен, изначално да се ожениш за жена, която не те привлича сексуално.

              Как да се изчерпи нещо дето не го е имало?

              Брак по сметка?
              Last edited by Arana; 14.09.2022, 18:01.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Явно си загоряла за араби.Лошо няма.
                Глупости , не ги харесвам, но отбелязвам каквото виждам и чернокожи не харесвам, но с просто око се вижда какво могат и какво не могат.

                Интересното е, че при някои нации жените са скапани, а мъжете не и обратното.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Странен брак си сключил тогава

                  То ако го няма привличането още в началото …
                  Странен или не,в един момент се изчерпва.Не знам какво толкова чудно има при положение ,че половината бракове завършват с развод. Нито съм първият, нито последният,който ще предприеме тази стъпка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Не знам какви араби си гледал обаче. Жените горките са дебели заради хилядите ограничения, но мъжете са стройни сексуални убийци те са по-скоро сухи.
                    Явно си загоряла за араби.Лошо няма.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Нито е послушна, нито безлична.Когато се жених реших да пренебрегна липсата на сексапил и сексуално привличане заради другите й качества.Ама се оказа, че това са много важни неща в една връзка и няма ли сексуално привличане и добър секс нещата не вървят.
                      А арабите ако искат да спят и с 100 килограмови хипопотами, техен си проблем. И не ги знам колко са потентни, ама не съм виждал арабин досега в добра физическа форма.Ако си мислеш,че 120 килограмов дебел арабин,който се задъхва като изкачи три стълби е много потентен,си в голяма грешка .
                      И къде видя липса на уважение-не съм казал и една лоша дума за жена си.
                      Странен брак си сключил тогава

                      То ако го няма привличането още в началото …

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Нито е послушна, нито безлична.Когато се жених реших да пренебрегна липсата на сексапил и сексуално привличане заради другите й качества.Ама се оказа, че това са много важни неща в една връзка и няма ли сексуално привличане и добър секс нещата не вървят.
                        А арабите ако искат да спят и с 100 килограмови хипопотами, техен си проблем. И не ги знам колко са потентни, ама не съм виждал арабин досега в добра физическа форма.Ако си мислеш,че 120 килограмов дебел арабин,който се задъхва като изкачи три стълби е много потентен,си в голяма грешка .
                        И къде видя липса на уважение-не съм казал и една лоша дума за жена си.
                        Не знам какви араби си гледал обаче. Жените горките са дебели заради хилядите ограничения, но мъжете са стройни сексуални убийци те са по-скоро сухи като телесна структура.
                        Last edited by Arana; 14.09.2022, 17:39.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Кое му е глупост?Наскоро имахме среща на класа след 28 години от завършването на училище. Жените си бяха лелки,за разлика от мъжете.Само един беше доста напълнят.Другите си бяха в добра форма.
                          Ми то и аз наскоро се срещах със съученици - и за жените - която е имала култура на поддръжката, то при нея всичко си е ОК. За мъжете - същата работа.
                          Last edited by Arana; 14.09.2022, 17:41.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Хмммм глупости на търкалета приказваш. Ама манталитет и мислене трудно се изменят.

                            При теб всичко идва от мисленето.
                            Кое му е глупост?Наскоро имахме среща на класа след 28 години от завършването на училище. Жените си бяха лелки,за разлика от мъжете.Само един беше доста напълнят.Другите си бяха в добра форма.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Демек, като класически български мъж си се оженил за безлична послушна жена и сега ти е писнало.

                              Сещам се за един брадат еврейски виц дето тука Синбад го пусна.

                              Как беше, Исак се оплаква на Аврам, че Сара иска всеки ден да правят секс, а той е дърт и не може.На което Аврам отговаря, че навремето не е трябвало да се жени за грозна жена, защото сега няма да има кой да му помага.

                              Мдам … проблем си е това,

                              И други еретични мисли ми хрумват щото е грозничко с такава липса на уважение да се отнасяш към жената която ти е родила и отгледала две деца.

                              Според някои южни народи грозни жени няма, а има недостатъчно потентни мъже. Не че нещо …хеле пък за арабите няма стари, нито грозни жени … та не знам къде точно е проблемът, щото за разни вигри взе да разправяш каква панацея били …
                              Нито е послушна, нито безлична.Когато се жених реших да пренебрегна липсата на сексапил и сексуално привличане заради другите й качества.Ама се оказа, че това са много важни неща в една връзка и няма ли сексуално привличане и добър секс нещата не вървят.
                              А арабите ако искат да спят и с 100 килограмови хипопотами, техен си проблем. И не ги знам колко са потентни, ама не съм виждал арабин досега в добра физическа форма.Ако си мислеш,че 120 килограмов дебел арабин,който се задъхва като изкачи три стълби е много потентен,си в голяма грешка .
                              И къде видя липса на уважение-не съм казал и една лоша дума за жена си.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                При мъжът срокът на годност е по-голям. На 45г той е пич, а тя рядко е мадама.
                                Хмммм глупости на търкалета приказваш. Ама манталитет и мислене трудно се изменят.

                                При теб всичко идва от мисленето.

                                Коментар

                                Working...
                                X